Regl tarihinden önce idrar testi....

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.060
11
Arkadaşlar ,kan testinin net sonuç gösterdiğini biliyorum ama regl tarihinden önce idrar testiyle gebeliğini öğrenen var mı acaba?

phuket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
66
0
canım ben öğrendim günümden 6 veya 7 gün önce silik çıktı tahmin de ediyordum bence hissediyosun zaten derlerdi ama ben hissetmem sanırdım.

Nrrr_1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
290
9
36
ilişkiden 15 gün sonra idrar testi 10 gün sonra kan testi kesin çıkıyo

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2177 gün geçti.

maviruya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
685
100
adetime iki gün kala idrarda çıktı..doktora sordum doğrumudur diye..testlerin artık çok daha hassas olduğunu söyledi..yani kandaki seviyesine de bağlı ama,çıkabiliyormuşş...

cileklipizza

Sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
21 Mart 2009
1.436
82
canım benim adetime 2 gun kala hiçbirşey cıkmamıstı adetim 2 gun gecikti çıktı.. cıkabilir yani adetten once ama cıkmazsa da bu garanti gebelik yok anlamına gelmiyor

tatu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
342
6
canım reglime 2 gün varken çıktı benim çizgi...
ama kan testi aynı gün zayıf pozitif çıktı...
herkesde farklı oluyo tabii..
heralde salgıladığın hormonun yoğunluğuna göre değişiyo...

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
20
34
canım o tamamen yumurtlamanla alakalı. kımısının cıkıyor kımısıyse benım gıbı gec yumurtlama oldugu ıcın 3 gun sonra bıle ınanılmaz sılık bı cızgı ve dusuk bı kan degerıyle ogrenıyor. bence 3-4 gun bekle gecsın oyle yap kesın olur en azından. yada dırek kan testı yaptır.

ironik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
855
3
bir arkadaşım 4-5 gün önceden öğrenmişti, hemen çıkmıştı.benim adet günüm yarın... 5 günden beri yapıyorum biş yok...mafoldumben

hadimelegim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
70
5
benim adetim ayın 4'ünde olması gerekiyor.. hala olmadım. sürekli kendimi dinleyip belirtiler buluyorum kendime : ) bunlardan başlıcaları kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, 37 civarından inmeyen ateş ve ağzımdaki buruk tad. ayrıca karnımın altında yaklaşık 4 gündür minik bi dolgunluk var. test yaptım dün negatif çıktı. bugünde yaptım, o da negatif çıktı : ((( hiç bu ayki kadar ümitlenmemiştim. kendimi çok farklı hissediyorum. sizce adetim gecikmeden test yapmış olmam ve negatif çıkması gebe olmadığım anlamına gelir mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 523 gün geçti.

boncukboncuk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
2.719
17
39
hadimelegim, kimi anne adaylarında adet günü geçtiği halde idrar testinde gebelik görülemeyebiliyor ki sen günün geçmediği halde test yapmışsın. Geç döllenmenolduğuysa testte görülmesi biraz zaman alır.. Hemen umutsuzluğa kapılma, adet günün geçtikten sonra yaparsın, yine çıkmazsa kanda betahcg ye baktırarak daha net bir sonuç elde edersin. Moralleri hemen bozmak yok....:)))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2501 gün geçti.

hadimelegim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
70
5
: ) teşekkürler boncuk boncuk...

öyle sabırsızlanıyorum ki... inşallah meleğim konmuştur karnıma, ve tüm isteyen anne adaylarının karnına...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 523 gün geçti.

sunways

Allah var gam yok...!
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
5.043
38
o benim oglusum ısteeeeeeeee
adetıme 4 gun kala ben burdayım annecım dedı
weee allahımın ıznıyle 26. haftamızdayızzz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1822 gün geçti.