Regl tarihinden önce idrar testi....

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.041
11
Arkadaşlar ,kan testinin net sonuç gösterdiğini biliyorum ama regl tarihinden önce idrar testiyle gebeliğini öğrenen var mı acaba?

canım ben öğrendim günümden 6 veya 7 gün önce silik çıktı tahmin de ediyordum bence hissediyosun zaten derlerdi ama ben hissetmem sanırdım.

adetime iki gün kala idrarda çıktı..doktora sordum doğrumudur diye..testlerin artık çok daha hassas olduğunu söyledi..yani kandaki seviyesine de bağlı ama,çıkabiliyormuşş...

canım benim adetime 2 gun kala hiçbirşey cıkmamıstı adetim 2 gun gecikti çıktı.. cıkabilir yani adetten once ama cıkmazsa da bu garanti gebelik yok anlamına gelmiyor

canım reglime 2 gün varken çıktı benim çizgi...
ama kan testi aynı gün zayıf pozitif çıktı...
herkesde farklı oluyo tabii..
heralde salgıladığın hormonun yoğunluğuna göre değişiyo...

canım o tamamen yumurtlamanla alakalı. kımısının cıkıyor kımısıyse benım gıbı gec yumurtlama oldugu ıcın 3 gun sonra bıle ınanılmaz sılık bı cızgı ve dusuk bı kan degerıyle ogrenıyor. bence 3-4 gun bekle gecsın oyle yap kesın olur en azından. yada dırek kan testı yaptır.

bir arkadaşım 4-5 gün önceden öğrenmişti, hemen çıkmıştı.benim adet günüm yarın... 5 günden beri yapıyorum biş yok...mafoldumben

benim adetim ayın 4'ünde olması gerekiyor.. hala olmadım. sürekli kendimi dinleyip belirtiler buluyorum kendime : ) bunlardan başlıcaları kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, 37 civarından inmeyen ateş ve ağzımdaki buruk tad. ayrıca karnımın altında yaklaşık 4 gündür minik bi dolgunluk var. test yaptım dün negatif çıktı. bugünde yaptım, o da negatif çıktı : ((( hiç bu ayki kadar ümitlenmemiştim. kendimi çok farklı hissediyorum. sizce adetim gecikmeden test yapmış olmam ve negatif çıkması gebe olmadığım anlamına gelir mi?

hadimelegim, kimi anne adaylarında adet günü geçtiği halde idrar testinde gebelik görülemeyebiliyor ki sen günün geçmediği halde test yapmışsın. Geç döllenmenolduğuysa testte görülmesi biraz zaman alır.. Hemen umutsuzluğa kapılma, adet günün geçtikten sonra yaparsın, yine çıkmazsa kanda betahcg ye baktırarak daha net bir sonuç elde edersin. Moralleri hemen bozmak yok....:)))

: ) teşekkürler boncuk boncuk...

öyle sabırsızlanıyorum ki... inşallah meleğim konmuştur karnıma, ve tüm isteyen anne adaylarının karnına...

o benim oglusum ısteeeeeeeee
adetıme 4 gun kala ben burdayım annecım dedı
weee allahımın ıznıyle 26. haftamızdayızzz

o benim oglusum ısteeeeeeeee
adetıme 4 gun kala ben burdayım annecım dedı
weee allahımın ıznıyle 26. haftamızdayızzz

Ne güzel canım yaa darısı bizim başımıza inşallah... Benim de adetime 18 gün var daha:)) Biliyorum çok var ama napıyım sayıyorum işte:)

X