Gebeliğe Hazırlık Regl tarihinden önce pembe damla kan ne demek

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hoppala

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
525
651
Merhaba arkadaşlar, kafam çok karışık. Siz tecrübelisiniz yardım edin lütfen .
Gebelik deniyoruz , ovülasyon testi yapıyorum, bu ay yumurtlama günün değerlendiremedik. Bir gün öncesini değerlendirmiştik.bugün biraz ağrım var. Rahmimde sol tarafta. Reglimde 8-9 gün var. Çok ağrı hissedince acaba yumurtlama yanlış mı çıkmıştı diye tekrar ovülasyon yapayım dedim. Negatif çıktı ovülasyon ancak kalkınca pembe iz gördüm. Damlamış pembe kan. İlk kez başıma bu geldi. Fikri olan var mı. Ağrı da devam ediyor.Lütfen illa ki gören bile vardır diye düşünüyorum

Bugün de o pembe kan benden geldi sonra kesildi, hiç kanama yok. Gebelikte planlamıyorduk şu ara, umarım bi kaza olmamıştır :KK43:

Ben o pembe akıntıyı reglime 8 gün varken gördüm geçen ay. Dedim aa kesin hamileyim ben… değilmişim:KK64: yumurtlama ile ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü 2 ay önce de iki regl arasında kahverengi lekelenmem olmuştu. Bu tarz şeyleri artık gebeliğe yormuyorum ama kimisi hamileliğini bu lekelenmeler sayesinde anlıyor :)

Ben o pembe akıntıyı reglime 8 gün varken gördüm geçen ay. Dedim aa kesin hamileyim ben… değilmişim:KK64: yumurtlama ile ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü 2 ay önce de iki regl arasında kahverengi lekelenmem olmuştu. Bu tarz şeyleri artık gebeliğe yormuyorum ama kimisi hamileliğini bu lekelenmeler sayesinde anlıyor :)
Bende acaba hamile miyim diye düşündüm benimde reglime 10 gün vardı. Ama demek ki ona bağlamamak lazım 🙈 daha üç günüm bar reglime bakalım. Ama demek ki normal olabilen şeylermiş onu anlıyorum . Teşekkürler cevap için😊

X