Regl ve gebelik belirtileri arasındaki fark🧐

Wisely

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
72
88
Merhaba kızlar, gebelik ve regl belirtileri arasındaki benzerlik herkesin malumu peki hiç mi belirgin bir fark yoktur?🤓🎀

Normalde regli olcağım gün kasıklarımda sancım olurdu. Hamileyken regliden 1 hafta önce ağrım başladı erken olcam sandım. Halsizlik ve grip gibi burnum tıkandı normalde grip olmam hiç. Regli günü kasık ağrılarım bitti reglide olmayınca da şüphelendim test yaptım çıktı

Ben de merak ediyorum yahu adet ile belirtiler aynı diyor herkes:işsiz:

Fark da var bence adetle gebelik arasında. Ben adet olacağım zaman çok şiddetli baş ağrısı çekerim ama gebe kaldığım ay hiç baş ağrım olmamıştı ve göğüslerim normalden fazla acıyordu.

Normalde regli olcağım gün kasıklarımda sancım olurdu. Hamileyken regliden 1 hafta önce ağrım başladı erken olcam sandım. Halsizlik ve grip gibi burnum tıkandı normalde grip olmam hiç. Regli günü kasık ağrılarım bitti reglide olmayınca da şüphelendim test yaptım çıktı
🙏💕🌺

Benimde adet olcak gibi ağrılarım oldu hic bi değişiklik yoktu

Adetten birkaç gün önce adet sancısı oluyor ama kanama yok. Göğüsler herzamankinden çok daha fazla ağrıyor ve şişiyor. Ani hareketlerde kramp giriyor karına, gece uyurken bile olmuştu bu bana.

Merhaba kızlar, gebelik ve regl belirtileri arasındaki benzerlik herkesin malumu peki hiç mi belirgin bir fark yoktur?🤓🎀
Kişiden kişiye göre kesinlikle değişiyor adet günüme kadar adet olacağımı dahi anlamam ben yani not tutmasam bilmem ne zaman adet olucam şu am 6 haftalık hamileyim kendimi dinlediğim için belirti buluyorum yani çok değişken hiç yaşamayan da olabilir ben örneğiyim ☺️ Fakat eski usül gebelik belirtileri kesinlikle doğru

Kişiden kişiye göre kesinlikle değişiyor adet günüme kadar adet olacağımı dahi anlamam ben yani not tutmasam bilmem ne zaman adet olucam şu am 6 haftalık hamileyim kendimi dinlediğim için belirti buluyorum yani çok değişken hiç yaşamayan da olabilir ben örneğiyim ☺️ Fakat eski usül gebelik belirtileri kesinlikle doğru
Teşekkürler sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah😌💕

Merhaba, eski usul gebelik belirtileri ne 😀😀

Merhaba, eski usul gebelik belirtileri ne 😀
Merhaba, eski usul gebelik belirtileri ne 😀😀
Merhaba eski usül testler desek daha doğru olur sanırım ☺️ Mesela kirpiklerin karışması göğüslerde beliren damarlar idrardaki keskin koku bence bunlar hamileliği adet belirtilerinden ayıran en önemli belirtiler eğer bebiş bekliyorsanız umarım yaşarsınız bunları 💕

Merhaba eski usül testler desek daha doğru olur sanırım ☺️ Mesela kirpiklerin karışması göğüslerde beliren damarlar idrardaki keskin koku bence bunlar hamileliği adet belirtilerinden ayıran en önemli belirtiler eğer bebiş bekliyorsanız umarım yaşarsınız bunları 💕
Aminnn inşaallah ☺️

kirpik karışması böyle bişey mi oluyo dipleri çapraz

Eklentiler

• 20210301_165819.jpg
    20210301_165819.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 562
Göğüs ağrısı... Hamile iken göğüs ağrım dinmedi arttı.. Regl öncesi de ağrı oluyor ancak regl günü yavaş yavaş acısı diniyor.
Karnın geriliyor hani böyle kollarını uzatıp gerilmek istersin ya onu yapamıyorsun

Bunlar kişiden kişiye değişen farklar.
Benim o ay inanılmaz gazım olmuştu.
Normalde vücudumu çok dinlemem ama artık dalga geçmeye başlamıştım kendimle gazdan ötürü.
Bir de sol kasığımda batma oldu sürekli ama son hafta azaldı ondan bebek aklıma gelmedi.
Sanırım benim en belirgin belirtilerim bel ağrısı ve gaz

X