Regl zamanı yaklaşırken duygusal karmaşalara girme

SabihaGokcen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
1.973
3.173
Regl zamanı yaklaşırken ya çok duygusallaşıyorum yada sinirleniyorum kendimi durduramıyorum normal bir şey tabi ama kırıcı yada fazla alıngan oluyorum yada hiç olmadık şeyleri düşünüp ağlıyorum depresyona giriyorum kendimi nasıl kontrol edebilirim bu durumlarda ? ilaç mı almalıyım ?

Ben o tarihler yaklaşırken (genelde düzenlidir) papatya ve rezene çayı içiyorum.Çok iyi geliyor rahatlatıp gevşetiyor.Bir de yanlış hatırlamıyorsam bir çay firması o günlere has bi çay üretmişti bitki çayı.

Regl zamanı yaklaşırken ya çok duygusallaşıyorum yada sinirleniyorum kendimi durduramıyorum normal bir şey tabi ama kırıcı yada fazla alıngan oluyorum yada hiç olmadık şeyleri düşünüp ağlıyorum depresyona giriyorum kendimi nasıl kontrol edebilirim bu durumlarda ? ilaç mı almalıyım ?

Papatya çayı öneririm

Ben de aynen öyleyim hatta utanmasam etrafımdakilere neden gözünün üstünde kaş var diyerek kavga edicem :KK70: Hormonlarla alakalı sanırım

Bende ikinci dogumdan sonra pms olustu. Bir iki hafta önceden basliyor mide bulantisi, duygusalik ama daha cok sinirlenme felan. Doktorum ilk bitkisel bir ilac verdi. Onun pek faydasi olmadi. Zamanla düzelmese mecbur hormonlar almam lazim :KK12:

Bende çok aşırı sinirli oluyorum, ufacık bir şeyden ağlayabilirim normalde hiç ağlak değilimdir. Ama durup durup bir şeyi düşünüp ağlamam o sıra bir şey olduysa ağlarım ama sinir fazla baya

Konuyu takipteyim . Bakalım ne öneriler gelecek..
Ben de çok agrasif oluyorum . Canım da aşırı et çekiyor bu dönem de . :KK53:

Kızlar aynı dertten bende muzdaripim hatta ben kendime zarar veriyorum küfür kavga ağlama yani çok ama çok rezil durumlar yaşıyorum ne yapsam fayda etmedi

X