Gebeliğe Hazırlık Reglim 1 gün geçti ikinci çizgi silik hamile miyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

dhggg

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
400
542
Merhaba arkadaşlar ben yeniyim aranızda. Reglim daha 1 gün geçti acaba regl mi olacağım diyordum fakat dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi silik çıktı (1-2 dk içerisinde) fotoğraftaki gibi. Bu şekilde silik çizgi sanırım erken yapılan testte çıkıyormuş, sizce hamile olma ihtimalim var mı? Silik çizgi çıkıp hamilelik olmayan denk gelmedi hiç sizlerden var mı böyle bir durum yaşayan? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
16376125225632258441230455215535.jpg

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim aranızda. Reglim daha 1 gün geçti acaba regl mi olacağım diyordum fakat dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi silik çıktı (1-2 dk içerisinde) fotoğraftaki gibi. Bu şekilde silik çizgi sanırım erken yapılan testte çıkıyormuş, sizce hamile olma ihtimalim var mı? Silik çizgi çıkıp hamilelik olmayan denk gelmedi hiç sizlerden var mı böyle bir durum yaşayan? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim Eki Görüntüle 2957468
Hayırlı olsun balım🥰 koyulaşmasını takip et istersen

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim aranızda. Reglim daha 1 gün geçti acaba regl mi olacağım diyordum fakat dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi silik çıktı (1-2 dk içerisinde) fotoğraftaki gibi. Bu şekilde silik çizgi sanırım erken yapılan testte çıkıyormuş, sizce hamile olma ihtimalim var mı? Silik çizgi çıkıp hamilelik olmayan denk gelmedi hiç sizlerden var mı böyle bir durum yaşayan? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim Eki Görüntüle 2957468
Çok yüksek ihtimalle var kan ver yarın sağlıcakla gelsin

Bu konunuzdan devam edin sürekli konu açmak yasak çizgi gayet net çıkmış gecikme de var yarın kan verin

Bence de hamilesin hayırlı olsun inşalalh 🤗🤗 sağlık ocağında bi test veR hemen 🤗

Belirtileriniz neydi

Bence var canım. Açıkçası bu testlere güvenimi yitirdim ben ilk silik çizgi çıkınca kan vermiştim 69 çıkmıştı. 2 gün sonra tekrar idrar testi yaptım aşırı silik çizgi çıktı çok üzüldüm kimyasal gebelik galiba diye yine kan verdim gidip 230 çıktı. Yanii demem o ki sen kan ver boşver idrar testini🥰

Belirtileriniz neydi
Ben regl olacağımı düşünüyordum kasık ağrılarım vardı ama normal regl öncesinden biraz daha farklıydı ve hâlâ da var o ağrılar, bugün göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet arttı onun dışında da sürekli idrara çıkıyorum. Çok fazla bir belirti yok regl mi hamilelik mi bilemiyorum kan testine de perşembeye kadar gidemiyorum maalesef beklemedeyim şuan

Bence var canım. Açıkçası bu testlere güvenimi yitirdim ben ilk silik çizgi çıkınca kan vermiştim 69 çıkmıştı. 2 gün sonra tekrar idrar testi yaptım aşırı silik çizgi çıktı çok üzüldüm kimyasal gebelik galiba diye yine kan verdim gidip 230 çıktı. Yanii demem o ki sen kan ver boşver idrar testini🥰
Ay İnşallah canım 🥰 Ben de çok korkuyorum kimyasal gebelikten, İnşallah kimyasal değildir. Perşembe gününe kadar kan vermeye gidemiyorum o zamana kadar nasil bekleyeceğim bilmiyorum ama İnşallah hayal kırıklığına uğramam 🙏

Ay İnşallah canım 🥰 Ben de çok korkuyorum kimyasal gebelikten, İnşallah kimyasal değildir. Perşembe gününe kadar kan vermeye gidemiyorum o zamana kadar nasil bekleyeceğim bilmiyorum ama İnşallah hayal kırıklığına uğramam 🙏
İstediğin gibi olur inşallah canım hayırlısı olsun 🥰🙏

Bende 6 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum ama tutmuyor napmalıyım kızlar

Kızlar kan testi vermeye gidemedim ama tekrar test yaptım. Birisi erken gebelik testi. İkisinde de silik çizgi çıktı ya acaba bu saatte yaptığım için mi dedim ama erken gebelik testinde saat fark etmez yazıyordu. Eğer gebelik varsa onda ikinci çizgi net çıkması gerekmez miydi? Adet gecikmemin 2.gunu bugün. Kafam çok karıştı 😔

Eklentiler

• 20211123_180225.jpg
    20211123_180225.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 174
X