Saç Rengi ve Saç Boyama Renk Önerisi :-)

Konu tam benlik,geçen yaz aşk alevine boyadım saçlarımı.İlk boyadığım zamanlarda çok güzel görünüyordu ve herkes tarafından çok begenilmişti.Evet bu renkler çok iddialı ve sürekli bakım gerektiriyor.Sonra küllü tonlara geçiş yaptım ve kızıl tonlardan bir nebze olsun kurtuldum ama şeytan kanıma girmiş olmalı ki şu anda deli gibi bir bakır yapma isteği var:)Cilt tonumu tam olarak bilmiyorum,o yüzden bir fotoğraf ekliyorum ve bakır konusunda deneyimli olduğunuz için sizden öneri bekliyorum:KK66:Eki Görüntüle 2967007
Yaa aslında sarı insanısınız. Tonunuz nötr.

Ben çoook uzun zamandır bakır kullanıyorum. Evet koyu tende yaşlı gösterebilir ama açık tenlilerde bilakis genç ve canlı gösteriyor. Doğal saçlarım kumralken solgun görünürdüm, makyaj gereği hissederdim ama bakır öyle canlılık veriyor ki yüze, makyajsız bile harika görünüyorsun.
Konu sahibi de beyaz tenliyim dediği için önerdim:)
Ve belli zaman sonra renk oturuyor akmamaya başlıyor. Ben aylarca dip boya ile idare ediyorum, renk artık yerleştiği için.
Merhaba bende bakır düşünüyorum. 38 yaşındayım sizce çok mu çılgın olurum. Bembeyaz tenli değilim ama açık tenliyim. Oldukça açık renkli yım..tavsiyenize ihtiyacım var.
Sizce bana olur mu?

X