(Resimli)Allık Ürünlerimiz

hafif pembe allıklara bayılıyorum
ama esmerim diye hiç denemedim
esmere pembe allık olur mu kızlar ??

hafif pembe allıklara bayılıyorum
ama esmerim diye hiç denemedim
esmere pembe allık olur mu kızlar ??

Canım aslında ben pembe allıkla esmer ten uyuşmaz diye düşünüyorum.Bir de ne kadar esmer olduğuna bağlı.Bunu makyaj konusunda uzman birine danışabilirsin.Ya da fikir belirtmek için görmem gerekir fotoğ. yükleyebilirsin.Ama sana daha çok şeftali ve bronz allık yakışır.En düşkün olduğum makyaj malzemesi allık olduğu için zevkle yardımcı olurum :KK34:

Canım aslında ben pembe allıkla esmer ten uyuşmaz diye düşünüyorum.Bir de ne kadar esmer olduğuna bağlı.Bunu makyaj konusunda uzman birine danışabilirsin.Ya da fikir belirtmek için görmem gerekir fotoğ. yükleyebilirsin.Ama sana daha çok şeftali ve bronz allık yakışır.En düşkün olduğum makyaj malzemesi allık olduğu için zevkle yardımcı olurum :KK34:
ben kendime uygun allık bulamıyorum
bronz allıkları bende çok beğeniyorum ama tonunu tutturamıyorum koyu oluyor çamur gibi oluyor yüzüm.
seftalide aynı şekilde ya turuncu oluyorm ya da belli belirsiz birşey oluyor
bana yardımcı olursan çok sevinirim
istersen resimde yüklerim :KK34:

ben kendime uygun allık bulamıyorum
bronz allıkları bende çok beğeniyorum ama tonunu tutturamıyorum koyu oluyor çamur gibi oluyor yüzüm.
seftalide aynı şekilde ya turuncu oluyorm ya da belli belirsiz birşey oluyor
bana yardımcı olursan çok sevinirim
istersen resimde yüklerim :KK34:

Bulursun bulursun. İki farklı rengi karıştırıp istediğin gibi bir renk elde edebilirsin örneğin. Mesela alırken satıcı yardımcı olmadı mı sadece kendin mi seçtin hep? Onlar da biliyorlar çünkü az çok yakışanı.Allık yakışmayan insanlar da var yakıştığı sürece rengini bulursun.Böyle şeftali bronz arası olanlar var sanırım onlar en uygunu senin için. Tabi ki yardımcı olurum ekle. Ama fotoğrafların gerçeğine en yakın olsun çekim ayarlamanı ona göre yap.Allıkların fotoğrafını da koyabilirsin.

Beyaz ve saglıksız gorunen cildimi yegane adam eden bi makyaj ürünü varsa o da allıktır o kadar söyliyim benim şimdiye kadar kullandığım en kaliteli marka NARS evet pahalı allıkları ama gerçekten çok güzel renkleri. Yaglı cilt icin mat, kuru cilt için sedefli kesinlikle tercihim. Esmerler için de Taj Mahal diye bir rengini görmeniz lazım, inanılmazzz. Blogumda bende olan renklerinin fotoğraflarını vs çektim bir göz atın derim :KK34:

NARS Allik Koleksiyonum - My NARS Blush Collection

Fratboy düzenli kullandığım tek allığım. Pastel'i de yeni aldım. Çok şeker ambalajı var. Sadece ambalajı güzel değil,çok pigmentli baya güzel renk veriyo. Dikkatli uygulamak lazım heidi yanaklarıyla gezmeye gerek yok. Fotoğrafta Fratboy'un rengi pek belli olmamış gibi. Doğal duran bir rengi var zaten..:KK55:
Eki Görüntüle 683390 Eki Görüntüle 683392 Eki Görüntüle 683391

pastelin allığını ben de almıştım ve çok beğenmiştim ama 2 hafta sonra üstünde sarı sarı noktalar oluşmaya başladı çok tuhaf bi şekilde ilk defa bir makyaj ürünüme böyle bir şey oldu bende huylandım attım çöpe üzülerek :KK43: :KK70:

koleksiyonunu sürekli olarak güncelliyor musun merak ettim :44: eğer hepsi kullanılabilir durumdaysa tebrik ederim :KK9: ama yıllar öncesinden alıp atmadığın bayatlamış ürünlerse boşuna yer kaplamaması gerektiğini düşünüyorum

Evet ya allık ve pudraların kullanım ömrü maksimum 2 yıl oluyor orda kaç yıllık allıklar vardır. Koleksiyon olarak hoş duruyor ama tarihi geçmiş ürünleri kullanmamak gerek bence.

Evet ya allık ve pudraların kullanım ömrü maksimum 2 yıl oluyor orda kaç yıllık allıklar vardır. Koleksiyon olarak hoş duruyor ama tarihi geçmiş ürünleri kullanmamak gerek bence.[/QUOT

ALLIKLAR bana ait ortalama omurleri 2-3 yil dogru ama sertlesmedikce ve kokusu yapisi degismemisse 3 yila kadar kullaniyorum .Fakat kullanirken eskileri attigim bitirmeye calistigim icin sorun olmuyor.Alkol ve suyu karistirip spreyle makyaj malzemelerime SIktIgim icin bakteri olusumunu yavaslatmis oluyorum. BIKTIGIM alliklarida cevremde dagittigim oluyor.

Son düzenleme:
Loreal glam bronze trio allığı tavsiye ederim.daha uygun fiyatlı alternatifi rimmel 3in1 shimmering bronzer

merhaba kızlar bir şey danışmak istiyorum buğday tenliyim sarıya yakın bir tenim var sizce hangi tonda allık kullanmalıyım ?

bende bu ürünü kullanıyorum gerçekten çok memnunum:KK9::KK9:

$urunler-max-200620111146-b-54-1389876909.jpg

allıklarımın büyük kısmı bejimsi renklerde, bej-gülkurusu, bej-şeftali... muhtemelen zevksiz olduğumu düşüneceksiniz ama benim sarımsı tenime yakışmıyor pembe ve türevleri, kirli gösteriyor. o 3-4 pembe allığı da makyaja ve cilt alt tonuna dair bir şey bilmezken almıştım, duruyorlar öylece...

alliklar.png

X