Resmini yolla seni batan yarataym...

canım bıde senın elınden gorım kendımı terzı kendı sökugunu dıkemezmiş mısalı azcıkta ben guzel hıssedeyım :kedi:

5974.jpg

presesimde yapar ama bende yapmak istedim bakalım begecenecek misin cnm ?

4619.jpg

presesimde yapar ama bende yapmak istedim bakalım begecenecek misin cnm ?

4619.jpg

Ellerine sağlık Livcim . Mariana bende değişimler yapacağım programım silinmişti yüklüyorum şimdi :)

tesekkurlr lıv ruja bayıldımmmopuyorumnanaktan prensescım boydan bı resmım var ama makyaj ve saç sönuk taaz da kbl etmedı olmadı nerden algılatabılırm onlıne sıtelerden burda bıyerde vardı bu topıkte arıom bulursam denıcem onlarıda senın bldgn varmı?

sositososito
kızlar öncelikle topik gerçekten çok güzel. bende burda sizin paylaştıklarınızla taaz'da denedim ve gayetde güzel oldu. ama kızlar bi sorunum var. ben değiştirdiğim resmimi bilgisayarıma kopyalayamıyorum. 'save' kısmından 'to my computer' diorm ama masaüstünde falan bulamıyorum. sadece üye olduğum için üyelik sayfasında çıkıo. bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? pc ye nasıl kopyalıycam? şimdiden çok teşekkürler.a.s.

nasıl ve nerden uye oldunuz acaba ben bulamadım:uhm::uhm:

ayy oyle bir anlatmissiniz'ki bunu yapan hazir bir site var photoshoptan yuz kat daha kolay.. Huner gibi gostermeniz ilginc :))))

sizde çok ilginçsiniz hüner gibi gösteren yok :))) site isminide yazıyoruz isteyen yapıyor uğraşmak istemeyen yapmıyor yapabilen arkadaşlar yapıyor. üstelik bazı makyaj ve saçları photoshopla yapıyorum evet o siteyle yapılması mümkün değil çünkü...

X