Revizyon ameliyat sonrası burun deliklerinde eşitsizlik.

Mucize2021

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
8
3
Merhabalar. 2.5 yıl önce rahat nefes alamadığım için devlet hastanesinde ameliyat oldum. Estetik değildi. Zaten burnumun şekli güzeldi. Ancak doktor burnumdaki kıkırdağı kazımış, zamanla burnum çökmeye başladı. 1.5 ay önce revizyon ameliyatı oldum. Kaburga kıkırdağı işlemi yapıldı. Hem manevi, hem maddi olarak bu süreç beni zorladı. 1.5 ay geçmesine rağmen burun deliklerim eşit değil. Doktor ödem, şiş olduğunu zamanla düzeleceğini söyledi. Ama bundan endileşeliyim iki kere ameliyat olan biri olarak. Aranızda aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarımız var mı acaba

aynı şeyleri şuan ben de yaşıyorum :KK43: sizi çok iyi anlıyorum.benim hayallerimin katili ise dr.Alparslan yıldırım oldu.dik burun olmasın ince ve yuzume uyan bır burun ıstıyorum dememe ragmen benim istediğimden çok alakasız ,çok dik,büyük , kalın ve burun sırtı geniş bir burun verdı bana .maskemi iş yerinde falan hıc çıkarmıyorum kimse görsün istemiyorum,eski resimlerime bakıp ağlıyorum :KK43: berbat durumdayım
Bende aynı durumdayım yazınızı okuyunca içim acıdı sizi çok iyi anlıyorum bende eski resimlere bakıp ağlıyorum çookk zor bir durum

Merhabalar. 2.5 yıl önce rahat nefes alamadığım için devlet hastanesinde ameliyat oldum. Estetik değildi. Zaten burnumun şekli güzeldi. Ancak doktor burnumdaki kıkırdağı kazımış, zamanla burnum çökmeye başladı. 1.5 ay önce revizyon ameliyatı oldum. Kaburga kıkırdağı işlemi yapıldı. Hem manevi, hem maddi olarak bu süreç beni zorladı. 1.5 ay geçmesine rağmen burun deliklerim eşit değil. Doktor ödem, şiş olduğunu zamanla düzeleceğini söyledi. Ama bundan endileşeliyim iki kere ameliyat olan biri olarak. Aranızda aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarımız var mı acaba
Canim cuma günü revizyon gecirdin 2 . Amalyatim hayatta aklima gelmezdi valla ödem falan deyip kandirmasinlar egriyse eğri kaliyor 1 yil 3 ay puskolojim bozuldu masaj yapmaktan bikmistim düzelmiyor sayin adem baltaci hocamla tanistim cok sukur istedigim gibi yapti cok mutluyum😊

Aliriz gerek olabilir dedi ama almamis ya suan iyi duruyor ama hala korkuyorum bandajlar çıkınca nasil durucak diye ve simdi silikon aldim burun deliklerine takiyorum delikler duzgun olsun diye bakalim nasil olucak

Aliriz gerek olabilir dedi ama almamis ya suan iyi duruyor ama hala korkuyorum bandajlar çıkınca nasil durucak diye ve simdi silikon aldim burun deliklerine takiyorum delikler duzgun olsun diye bakalim nasil olucak
Peki kaburga kıkırdağı alınsaydı ilerde sorun yaşama riski var mı doktorunuz bu konuda ne dedi acaba ben çok korkuyorum kaburgadan kıkırdak alınması gerekiyor ilerde sorun yaratma riski var mı lütfen yardımcı olun

İlk ameliyattan sonra burnumun üst kısmında ufak Bi çıkıntı oluştu birde iyileşme sürecinde icerde yapışma olmuştu esabil hocayla görüştüm ve 2. Ameliyatta o çıkıntıyi torpileyecegini söyledi 15 dk lik bir işlem dedi ve yine 1 saatlik ameliya aldı ama maalesef 2. Ameliyatı olmak hayatımın en büyük hatası oldu keşke 1. Ameliyattaki hatalarıyla kabullenseymisim dedim şuan burnumun sol tarafında çıkıntılı şişlikler sağ tarafında ise sebebini bilmediğim bir dikiş izi ve kendisine 3. Ay kontrolünde bu dikisi neden attığını sorduğumda verdiği cevap beni daha da şok etti beni salak yerine koyarcasina hani nerede dikis orada dikis yokki deyip inkar etti üstelik o torpliyecegini söylediği cikintida hala duruyor burun delikleri ise biri büyük biri küçük kaldı 1. Yılında görüşelim ufak Bi işlemle hallederiz dediği 3. Ameliyatı şuan başka Dr lar kaburgadan kıkırdak almak gerekebilir ve amaliyat 7 8 saatleri bulabilir diyorlar üstelik dikis izinin geçmeyeceğini ve sisliklerinde geçeceğine garanti vermiyorlar yani 3. Ameliyatim baya zorlu

X