Revizyon ameliyatı sonrası hayal kırıklığı

zulem

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
51
40
Arkadaslar.gercekten hem fiziksel hemde psıkolojık olarak bitik vazıyetteyim. 15 yıl önce kötü bir burun amelıyatı tecrübem olmustu.sonrasında tüm enerjımı toplayarak ayin 20.de gecen cuma günp ameliyat olmaya karar verdim.
Burnumda malzeme olmadıgı için dr.kaburgamdan kıkırdak alarak calıstı.dün alcılar cıkınca kendimi inan tanıyamadım.kesinlikle ben degilim. Burnum kocamannnn.Amaliyatın üstünden 11gün gecmesine ragmen halen ıkı burnumdan kanlı sızıntı var.az önce tekrar içini inceledim.iç kemiğim yıne saga dogru kaymıs.hangi birini dert etsem bilemedim.büyüklügünümü,komplikasyonlarimi!!!aranizda benimle ayni teceübeleri yasayip sonrasinda memnun olan varmi yada ne tavsiye edersiniz??gözümün yasi inanin sabahtan beri hic durmadi.ben biraz kadin olarak hos görüneyim diye yaptirdim.yüzüme bile bakmak istemiyorum su an. Doktorum yabanci yurtdisinda ünlü bir klinige yaptirdim.

Eklentiler

• 75557176-2177-4E6C-BD0F-0D28238139F0.jpeg
    75557176-2177-4E6C-BD0F-0D28238139F0.jpeg
    179,5 KB · Görüntüleme: 716
Son düzenleme:
Arkadaslar.gercekten hem fiziksel hemde psıkolojık olarak bitik vazıyetteyim. 15 yıl önce kötü bir burun amelıyatı tecrübem olmustu.sonrasında tüm enerjımı toplayarak ayin 20.de gecen cuma günp ameliyat olmaya karar verdim.
Burnumda malzeme olmadıgı için dr.kaburgamdan kıkırdak alarak calıstı.dün alcılar cıkınca kendimi inan tanıyamadım.kesinlikle ben degilim. Burnum kocamannnn.Amaliyatın üstünden 11gün gecmesine ragmen halen ıkı burnumdan kanlı sızıntı var.az önce tekrar içini inceledim.iç kemiğim yıne saga dogru kaymıs.hangi birini dert etsem bilemedim.büyüklügünümü,komplikasyonlarimi!!!aranizda benimle ayni teceübeleri yasayip sonrasinda memnun olan varmi yada ne tavsiye edersiniz??gözümün yasi inanin sabahtan beri hic durmadi.ben biraz kadin olarak hos görüneyim diye yaptirdim.yüzüme bile bakmak istemiyorum su an
Geçmiş olsun. Eskisine göre daha güzel bir burun olmuş. Ayrıca şuan çok şiş burnun tam oturması en az 6 ay sürüyor. Sabredeceksiniz.

Bence de eskisine göre daha iyi olmuş kesinlikle. De zaten 11 günde burun geniş büyük durur zamanla incelir. Benim önden baya incelmişti

Ayni gün revizyon olmuşuz benimkini görsen şükredersin burnum o kadar sis ki

Eski haline göre çok iyi şimdilik. Dua edin deformasyon olmasın. Önceki burun çok kötü ve epey deforme olmuş. Şuan normal bir burun formunda boşuna uzulmeyin
Öylemi diyorsunnuz.evet önceki burnun cok kücüktü.dr büyüttü. Fakat buda cok büyük kizkardes.benim yüzüm cok kücük.

Burnumda malzeme olmadıgı için dr.kaburgamdan kıkırdak alarak calıstı.dün alcılar cıkınca kendimi inan tanıyamadım.kesinlikle ben degilim. Burnum kocamannnn.Amaliyatın üstünden 11gün gecmesine ragmen halen ıkı burnumdan kanlı sızıntı var.az önce tekrar içini inceledim.iç kemiğim yıne saga dogru kaymıs.hangi birini dert etsem bilemedim.büyüklügünümü,komplikasyonlarimi!!!aranizda benimle ayni teceübeleri yasayip sonrasinda memnun olan varmi yada ne tavsiye edersiniz??gözümün yasi inanin sabahtan beri hic durmadi.ben biraz kadin olarak hos görüneyim diye yaptirdim.yüzüme bile bakmak istemiyorum su an. Doktorum yabanci yurtdisinda ünlü bir klinige yaptirdim.
Doktorunuz kim, sora bilir miyim? Ben de revizyon yaptirmayi dusunuyorum

Öylemi diyorsunnuz.evet önceki burnun cok kücüktü.dr büyüttü. Fakat buda cok büyük kizkardes.benim yüzüm cok kücük.
Merhaba yabancı birine ameliyat olmuşsunuz çok üzüldüm kime ameliyat oldunuz vallahi bu burnu bu kadar büyütebilmek herkesin yapabileceği bir iş değil önceki burnunuzda doku bırakmamışlar çok güzel şuanki haliniz yüzünüze yaşınıza o kadar uygun ki kimse estetikli olduğunuzu anlamaz çok şanslısınız bir tahminim var almanyada ünlü bir klinik var burun nakli bile yapıyorlar acaba nereye oldunuz çok merak ettim

Ben cok begendim yeni burnunuzu cok dogal duruyor zaten daha cok yeni zamanla oturcak doktorunuzu merak ettim cok başaralı olmuş

X