Revizyon burun estetiği ankara tavsiye

Fshn

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
502
216
41
Revizyon hiç para hesabı yapılacak bir konu değil.Bütçeniz uygun değilse bekleyin derim.Ben revizyonlar pahalı diye düşünüp ilk ameliyatımı yapan doktora düzeltme yaptırdım.Sonuç fiyasko.
Üstelik cildin tepkisi gerçekten çok farklı oluyor.Revizyon öncesi halini arıyorum şu an:/

Kelebegimim

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
16
10
35
Yaklaşık bir yıl önce Ankara'da burun ameliyatı oldum ama sonuç istediğim gibi olmadı. Tekrardan ameliyat olmak istiyorum ama 10 binden fazla bir bütçe ayıramayacağım. Bu yüzden devleti de düşünüyorum. Devletteki doktorların yaptığı burunları göremediğim için kimden randevu alabilirim bilmiyorum. Daha önce Ankara'da revizyon olmuş arkadaşların doktor önerilerine çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim
İzmir i düşünün derim can kopal

Svzdy

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2021
7
1
21
Emin olmadan asla olmayin bu riski göze alamazdim ben olsam. Emin olduktan sonra bile ne risklerle karsiliyor tabi ama bu cok soru isareti
Haklısınız ben de ilk ameliyattaki gibi aceleye getirip hata yapmak istemiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum. Biraz daha araştıracağım artık 🤷🏻‍♀️

Zehra00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
6
0
25
Merhabalar emre Apaydın buse yaşar ve aydın acar adlı doktorlara ameliyat olmuş biri olarak söylüyorum asla AMELİYAT OLMAYIN BANA YANLIŞ AMELİYAT TEKNİĞİ UYGULANDI BU DOKTORLAR TARAFINDAN BU İNSANLARIN YAPTIĞI AMELİYAT YÜZÜNDEN REVİZYON BURUN AMELİYATI RİSKİ İLE KARŞI KARŞIYAYIM SANA TAVSİYEM İYİ BİR DOKTOR BUL ONA OL BEN OLDUM VE MAĞDUR OLDUM

Zehra00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
6
0
25
ne oldu ki burnunuza
Ameliyat oldum burnum iyileşmedi daha kötüye gitti emre Apaydın buse yaşar ve aydın acar adlı doktorlara ama iyi olmadı burnum yanlış ameliyat tekniği uyguladılar hatalı ameliyat kurbanı oldum şimdi ikinci burun ameliyatı riskleri ile karşı karşıyayım bence iyi doktorlar bul gerek özel gerek devlet Hastanesi'nde doçent veya prof Dr lara ol operasöre olma plastik rekonstrüktif cerrahi KBB her ikisinde git ikinci burun ameliyatı zor BENİM BURNUM HATALI AMELİYAT YÜZÜNDEN DEVİASYON OLUŞTU TEK KANADI ÇÖKTÜ ET OLUŞTU

Ladydiana34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
168
79
27
Ameliyat oldum burnum iyileşmedi daha kötüye gitti emre Apaydın buse yaşar ve aydın acar adlı doktorlara ama iyi olmadı burnum yanlış ameliyat tekniği uyguladılar hatalı ameliyat kurbanı oldum şimdi ikinci burun ameliyatı riskleri ile karşı karşıyayım bence iyi doktorlar bul gerek özel gerek devlet Hastanesi'nde doçent veya prof Dr lara ol operasöre olma plastik rekonstrüktif cerrahi KBB her ikisinde git ikinci burun ameliyatı zor BENİM BURNUM HATALI AMELİYAT YÜZÜNDEN DEVİASYON OLUŞTU TEK KANADI ÇÖKTÜ ET OLUŞTU
Acaba fotograf atar mısınız özelden merak ettim sanırım benim de öyle

Perpul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
1.341
1.943
Revizyon çok riskli iyi yapan doktorlar da çok pahalı. Ama ben burun ameliyatlarının biraz da şans işi olduğunu düşünüyorum. Çok iyi doktorlar kötü burunlar yapabildiği gibi tam tersi de olabiliyor. O yüzden ya risk alıp az maliyetli bir doktora olacaksınız ya da bütçeyi gözden çıkarıp revizyonda tecrübeli bir doktora olacaksınız. Her türlü de risk bence. Ben de çok muzdaribim bu konulardan.