Revizyon için doktora gittim

aleyna677

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2022
94
30
24
Arkadaşlar 8.ayım bugün doktoruma gittim burnumun şeklinini neden değiştirdiniz demek için ve nefes problemim olduğunu söyledim kendisine ama tabi hiçbişekilde kabul etmedi nefes almanda sorun görünmüyor dedi sanki ben kendim uyduruyormuşum gibi davrandı bana .Şekli içinde şekli değişmesin istiyorsan neden ameliyat oldun dedi bana oysa Ben kemer için olmuştum yan görüntüsü içinn diğer burunlar gibi yamuk falan değildi önden burnum bu yüzden değişmesin istemiştim ..ama burnumu tamamen farklılaştırdı eski burnum kat olarak daha güzeldi birkez daha söylüyorum çok pişmanımm ..

Çok kötü değilse fazla takılmadan bu şekilde kullanmaya bak. Çünkü zaten bir daha eski haline gelmeyecek düşünüp durmak faydasız. Revizyon sonucunu da beğenmeme ihtimalin olacak ve başka sorunlar çıkma ihtimali de tabii..

Doktorlar hastadan birçok şeyi gizliyor. Biz sadece kemerin gitmesini istesek de işin belli bir tekniği var anladığım kadarıyla. Bu yüzden bu kadar kalkık yapıyorlar ama bunu bizden gizliyorlar ameliyat öncesi. Sonrasında ise 6 ay 1 yıl süreç var diyerek oyalıyorlar resmen. Sen nefes alamıyorum dediğin halde nasıl inanmaz ya -.-

Doktorun ismini özelden yazar mısın

X