Rezil oldum rezil.... oda güldü!!!!

FlyBly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2009
48
0
35
Kızlar okulda yani ü.de düştüm ve o vardı ve gelip bana bişe oldumu diyeceğine orada gülüyordu sinir oldum siniiiiiiiiiiiiiiiiiiiir ve bütün gün boyunca hiç konuşmadım gözü bendeydi ama hiç bakmadım. giderken arkama baktım bakıyomu diye benim baktığımı gördü heralde ama acayip sinir ve rezil oldumm ya hangi erkek sevgilisi düşüyordu diye gülerkiiii ?????

benim çevremde de çok var .alsanaalsanasmileyere düşene yardım edecğine gülenler kendi ayıpları :eek:lmaz::eek:lmaz:

biraz yüz verme küs nazlan :umursamaz: anlar belki , hadi yanina gelip kaldirsa sakasina yürüyemiyosunda askim felan dese beraber gülersiniz de bu baska

ortak arkadasina da söylediysen , eminimki iletir , gerisi ztn sevgiline kalmis ama insallah güzel bi özür diler de hersey tatliya baglanir boshayallersmile

oley oley yalnız değilimmm :KK70::KK70::KK70:
canım bende düşmüştüm aşkımın yanında çaatt diye oturdum k.çımın üstüne :KK70:
ah aşkım gelip nasıl sarılmıştı hiç unutamam baba gibi sarılmıştı walla =))
hiçte utanmadım gerçii hatta iyikide düştüm dedim o sarılmayı hiç unutamam

ortak arkadasina da söylediysen , eminimki iletir , gerisi ztn sevgiline kalmis ama insallah güzel bi özür diler de hersey tatliya baglanir boshayallersmile

inşallah cnm inşallah...pek özür dilemez biriymiş ama mecbur dileyecek yoksa barışmayacağıım

oley oley yalnız değilimmm :KK70::KK70::KK70:
canım bende düşmüştüm aşkımın yanında çaatt diye oturdum k.çımın üstüne :KK70:
ah aşkım gelip nasıl sarılmıştı hiç unutamam baba gibi sarılmıştı walla =))
hiçte utanmadım gerçii hatta iyikide düştüm dedim o sarılmayı hiç unutamam

nerdeeeeeee bu gülüyo deli etti benii

karsıddan gulmesi gelip kaldırmamasına bende kızardım tamam gene guler insan ama birsey oldumu falan diyede sorara yani sonucta sevgilin bu

evet erkek arkadaşın ayıp etmiş gülmekle ama sen düşünce neden rezil oldugunu dşünüyorsunki olablir yani ben tam tersi düştügümde kimselere fırsat vermeden en ilkin ben gülüyorum..boşver takma rezil felan olmadın ...

evet erkek arkadaşın ayıp etmiş gülmekle ama sen düşünce neden rezil oldugunu dşünüyorsunki olablir yani ben tam tersi düştügümde kimselere fırsat vermeden en ilkin ben gülüyorum..boşver takma rezil felan olmadın ...

rezil olduğumu pek takmıyorum asıl onun bu davranışı kırdı beni rezil olmam umrumda değil ://

ee ayıp etmiş tabii ben olsam ne gülüyosun bakıcağın yerde yardım etsene der kızardım valla :eek:klava:
ay çok sinir bir durum.. neyse özürdiledimi kıss...:uhm:

X