Rica Etsem Ovülasyon Testime Bakar Mısınız? 🥰🥰

Eflatun Sufleler

Işıklar ve Gölgeler
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
289
575
Çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başıma ben daha test yapmadım sarı akıntım var adete dönmek üzere senin de öyle mi oldu acaba

Amin canım hayırlısıyla devam eder inşallh ve Allah tüm isteyenlere de nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
benim akıntım hep vardı ama ilk başta şeffaftı: 1 kereliğine mahsus pembeli bi akıntı geldi şimdi yine şaffaf şekilde devam ediyor. Eğer adet olmazsan pazartesi test yapsana yumurtlama günlerimiz aynı artık varsa kesin çıkar 🙏🏻🙏🏻

Saripapatya22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2020
2.002
2.416
Amin canım hayırlısıyla devam eder inşallh ve Allah tüm isteyenlere de nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
benim akıntım hep vardı ama ilk başta şeffaftı: 1 kereliğine mahsus pembeli bi akıntı geldi şimdi yine şaffaf şekilde devam ediyor. Eğer adet olmazsan pazartesi test yapsana yumurtlama günlerimiz aynı artık varsa kesin çıkar 🙏🏻🙏🏻
Amin canım. Ben yumurtlama testi de yapmıştım aslında dün kesin olmam lazımdı çok stres yaptım bu ay ondan gecikmiştir diye düşünüyorum.. olmazsam yarına kadar yaparım testi

Eflatun Sufleler

Işıklar ve Gölgeler
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
289
575
Amin canım. Ben yumurtlama testi de yapmıştım aslında dün kesin olmam lazımdı çok stres yaptım bu ay ondan gecikmiştir diye düşünüyorum.. olmazsam yarına kadar yaparım testi

Evet evet ben de yumurtlama testi yaptığım için çok eminim yoksa pcos var adet falan hak gtire 😆
İlk ovülasyon testiyle öğrendim ben baya koyuydu çizgi, sonra gebelik testi yaptım.

Cihanci

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
146
162
32
Olmadım daha ama olacağım sanırım, gebelik var gibiydi kimyasala döndü diye tahmin ediyorum çizgi soluklaşmış.
Test yapımından önce sıvı alımı çok yaptıysan ilk başşlarda silik çıkabiliyomuş. 1 hafta falan geçince anca koyulaşır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-02-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 107 gün kaldı.

önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin akciğerlerinde kan damarları gelişmeye başlayacak. Anneler bugünlerde erken doğum belirtileri konusunda endişelenebilir. Diğer kültürlerde doğum : Kabile halkları arasında en çok doğum yapılan yer evdir. Bugün dünya genelinde yaşayan insanların %98'i evde doğmuştur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cihanci

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
146
162
32
Merhaba. Yumurtlamadan kaç gün sonra gebelik testi yapılabilir bilgisi olan varsa yazabilir mi kızlar
Sanırım değişiyo ama en net 14 15 gün sonra belli oluyo diye biliyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-02-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 107 gün kaldı.

önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin akciğerlerinde kan damarları gelişmeye başlayacak. Anneler bugünlerde erken doğum belirtileri konusunda endişelenebilir. Diğer kültürlerde doğum : Kabile halkları arasında en çok doğum yapılan yer evdir. Bugün dünya genelinde yaşayan insanların %98'i evde doğmuştur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

esraerennn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
201
108
32
Sanırım değişiyo ama en net 14 15 gün sonra belli oluyo diye biliyorum
Teşekkür ederim. Ovülasyonla yumurtlama takip ediyorum. Sanırım bugün pik oldu. Dün değerlendirmiştim dünkü testim negatifti. Pikten sonra hemen çatlıyor mu yumurta bugünüde değerlendirmeli miyim sence. Bilgin varsa yardımcı olur musun?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    236,4 KB · Görüntüleme: 17