Gebeliğe Hazırlık Rica Etsem Ovülasyon Testime Bakar Mısınız? 🥰🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Jigglypuff_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
552
1.197
Yaklaşık 10-12 gün önce ovülasyon testimde ciddi derecede koyu çizgi görmüştüm 2 gün üst üste. Bu eklediğim resimden belki 3 kat daha koyuydu. Sonra gitgide silikleşti tabiki. Bugün yaptığım test ise böyle çıktı. Hiçbir şey anlamadım. Yine mi yumurtlama yoluna girmişim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 172
Bu da gebelik testim. Hayali bi çizgi mi var bana mı öyle geliyor bilemedim hiç. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

image.jpg

Yaklaşık 10-12 gün önce ovülasyon testimde ciddi derecede koyu çizgi görmüştüm 2 gün üst üste. Bu eklediğim resimden belki 3 kat daha koyuydu. Sonra gitgide silikleşti tabiki. Bugün yaptığım test ise böyle çıktı. Hiçbir şey anlamadım. Yine mi yumurtlama yoluna girmişim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Tekrar yumurtluyor olabilirsiniz gebelik testinizde negatifse mutlaka değerlendirin ekstra şans gelmiş size bu ay 🥰

Bu gebelik testini de şimdi yaptım. Silik gibi sanki :////

Eklentiler

• C0DC5C5C-E08D-4B17-8EFD-B3DFAC0AFA16.jpeg
    C0DC5C5C-E08D-4B17-8EFD-B3DFAC0AFA16.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 165
  • A0FCA06A-07E7-457F-8761-2A2B60C40A8A.jpeg
    A0FCA06A-07E7-457F-8761-2A2B60C40A8A.jpeg
    26,1 KB · Görüntüleme: 171
Naptın canım, kan verdin mi?

Yok veremedim saat geç oldu diye. Yarın sabah tekrar test yapacağım bakalım ama çok belim ağrıyor regl olacak gibiyim. ☹️ Yumurtla çatlamasının üzerinden 11 gün geçmiş az evvel hesapladım. Varsa da çıkar mı bilmiyorum hiç. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Yok veremedim saat geç oldu diye. Yarın sabah tekrar test yapacağım bakalım ama çok belim ağrıyor regl olacak gibiyim. ☹️ Yumurtla çatlamasının üzerinden 11 gün geçmiş az evvel hesapladım. Varsa da çıkar mı bilmiyorum hiç. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Ovulasyon testinde pik ayın kaçında olmuştu tam olarak

Benimde gebelik testim sizin gibi idi aynı gün akşam kan verdgmde sonuç 18 çıkmıştı.. şuan 35 haftalık hamileyim 😊 bence sizinde var lekeleme dediginzde yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsnz en doğru sonucu kan testi verir yakınınızda özel hastane var ise hemen kan verin 1 saate sonucu alirsnz

Umutlandırmak istemem ama yerleşme kanaması olabilir mi acaba? Gebelik ilk zamanda bende de hafif bel ağrısı olmuştu

Hayırlısı olsun sağlıklı zamanda gelir inşallah ama sadece lekelenme var regle dönmezse yerleşme kanaması da olabilir

Benimde gebelik testim sizin gibi idi aynı gün akşam kan verdgmde sonuç 18 çıkmıştı.. şuan 35 haftalık hamileyim 😊 bence sizinde var lekeleme dediginzde yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsnz en doğru sonucu kan testi verir yakınınızda özel hastane var ise hemen kan verin 1 saate sonucu alirsnz

Çok teşekkür ederim mesajlarınız için. 😍😍😍
Yerleşme kanaması nasıl oluyor ben hiç bilmiyorum ki. Regl kanaması değildi ama böyle hafif pembeli akıntı gibiydi bende bilmediğim için regle yordum. Bugün bakayım kanama başlamazsa gideyim kan vereyim. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bu testi şimdi yaptım herhalde benim silik sandığım şey testin kendi çizgisi. 🤔🤔🤔 Hoş bile yok bunda neredeyse. 🤔😆

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 105
X