Gebeliğe Hazırlık Rica Etsem Ovülasyon Testime Bakar Mısınız? 🥰🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başıma ben daha test yapmadım sarı akıntım var adete dönmek üzere senin de öyle mi oldu acaba

Amin canım hayırlısıyla devam eder inşallh ve Allah tüm isteyenlere de nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
benim akıntım hep vardı ama ilk başta şeffaftı: 1 kereliğine mahsus pembeli bi akıntı geldi şimdi yine şaffaf şekilde devam ediyor. Eğer adet olmazsan pazartesi test yapsana yumurtlama günlerimiz aynı artık varsa kesin çıkar 🙏🏻🙏🏻

Amin canım hayırlısıyla devam eder inşallh ve Allah tüm isteyenlere de nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
benim akıntım hep vardı ama ilk başta şeffaftı: 1 kereliğine mahsus pembeli bi akıntı geldi şimdi yine şaffaf şekilde devam ediyor. Eğer adet olmazsan pazartesi test yapsana yumurtlama günlerimiz aynı artık varsa kesin çıkar 🙏🏻🙏🏻
Amin canım. Ben yumurtlama testi de yapmıştım aslında dün kesin olmam lazımdı çok stres yaptım bu ay ondan gecikmiştir diye düşünüyorum.. olmazsam yarına kadar yaparım testi

Amin canım. Ben yumurtlama testi de yapmıştım aslında dün kesin olmam lazımdı çok stres yaptım bu ay ondan gecikmiştir diye düşünüyorum.. olmazsam yarına kadar yaparım testi

Evet evet ben de yumurtlama testi yaptığım için çok eminim yoksa pcos var adet falan hak gtire 😆
İlk ovülasyon testiyle öğrendim ben baya koyuydu çizgi, sonra gebelik testi yaptım.

Merhaba. Yumurtlamadan kaç gün sonra gebelik testi yapılabilir bilgisi olan varsa yazabilir mi kızlar

Sanırım değişiyo ama en net 14 15 gün sonra belli oluyo diye biliyorum
Teşekkür ederim. Ovülasyonla yumurtlama takip ediyorum. Sanırım bugün pik oldu. Dün değerlendirmiştim dünkü testim negatifti. Pikten sonra hemen çatlıyor mu yumurta bugünüde değerlendirmeli miyim sence. Bilgin varsa yardımcı olur musun?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    236,4 KB · Görüntüleme: 28
Teşekkür ederim. Ovülasyonla yumurtlama takip ediyorum. Sanırım bugün pik oldu. Dün değerlendirmiştim dünkü testim negatifti. Pikten sonra hemen çatlıyor mu yumurta bugünüde değerlendirmeli miyim sence. Bilgin varsa yardımcı olur musun?
Bben çatlıyo diye biliyodum ama forumda yorumlarda 2 gün sonra bile çatlayabileceğini öğrendim. Siz her ihtimale karşı değerlendirin bence.

Merhabalar kizlar öncelikle Allah'ım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu bende 4 yıldır evliyim eşimde varikosel var ama değerleri iyi bendede problem yok sadece ileri hiz sperm az bende bu ay ovilasyon testine başladım yardım eder misiniz değerlendirir misiniz

Erken menapoz hastasıyım, 2 senedır ilaçla adet görüyorum ilk defa bu ay başladım ovulasyona piko yok ama anlamadım bu neden böle sürekli pozıtıf gibi, bu ay folık asıt kullanmaya baslamıstım. Anlayan birisi bana da yardımcı olursa cok sevınırım

Eklentiler

• IMG_20210724_150033.jpg
    IMG_20210724_150033.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210724_150021.jpg
    IMG_20210724_150021.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 39
8.gün pik yapmış görünüyor, o günü ve ertesi iki günü değerlendirin.sizin testleri yorumlayabılıyorum ama kendımınkıleri yorumlayamıyorum hepsi koyu cızgı gibi 🙈
İki defa test yaptım birinde sanki silikti başka marka test aldım iki tane onlar negatif çıktı bugün adet günüm ama sulu beyaz akıntım var hala olmadım 😭 İlk böyle çıktı sonra negatif bu arada benim yumurtlama 15 16.gun çatlama 17. Gün oldu

Eklentiler

• IMG20210722104352.jpg
    IMG20210722104352.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 42
İki defa test yaptım birinde sanki silikti başka marka test aldım iki tane onlar negatif çıktı bugün adet günüm ama sulu beyaz akıntım var hala olmadım 😭 İlk böyle çıktı sonra negatif bu arada benim yumurtlama 15 16.gun çatlama 17. Gün oldu
Ama burda çizgi görünüyorki, bekleme çizgisi değilse eğer erken gebelik testi ile daha net sonuç alırsınız ben ilk çocugumda onunla öğrenmiştim hemde baya silikti sabah ılk ıdrarla yaptıgımda koyulaşmıstı, gidip direk kan vermiştim 25 di ilk değerim 🙈

Ama burda çizgi görünüyorki, bekleme çizgisi değilse eğer erken gebelik testi ile daha net sonuç alırsınız ben ilk çocugumda onunla öğrenmiştim hemde baya silikti sabah ılk ıdrarla yaptıgımda koyulaşmıstı, gidip direk kan vermiştim 25 di ilk değerim 🙈
Canım iki tane test negatif sence neden böyle olmuş olabilir inşallah olmam çok istiyorum bide ovulasyon testi yapıyorlar adet zamanı eğer t çizgide C kadar koyu olursa gebelik var demekmiş ama benim ki baya silik

Üstteki çok silik olan testi akşam diğerini ertesi gün ilk idrarla yapmıştım. Predictor un testiydi erken genelık testi silik olan bile kaç saat sonra çıkmıştı. Bu testler 4 sene öncesine ait ilk oğlumun haberini aldıgım testler çok şükür 🙏değerim 25 di istersen bir kaç gün sonra sabah ilk idrarınla erken gebelık testi ile tekrarla kasetler doğruyu vermeyebiliyor

Eklentiler

• 16271526783515755902710857239746.jpg
    16271526783515755902710857239746.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 42
X