Göz Makyajı Rimel tavsiyesi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
maybelline rocket volume :KK36: yıllardır bunu kullanıyorum çok memnunum :KK36:
[/QUOTE]
Dökülme yapmıyor değil mi

Ilk defa duydum.ismini watsons da filan satılıyor mu.fiyati ne kadar

Sephoralarda satiliyor. Fiyati biraz pahali ama degiyor. 235 tl. Benefitin yine roller lash maskarasi da var bu da duz kirpikleri kivirici etkisi daha cok. Fiyati ayni. Ben ikisinden de memnunum. Donem donem degiserek aliyorum.

Sephoralarda satiliyor. Fiyati biraz pahali ama degiyor. 235 tl. Benefitin yine roller lash maskarasi da var bu da duz kirpikleri kivirici etkisi daha cok. Fiyati ayni. Ben ikisinden de memnunum. Donem donem degiserek aliyorum.
Eminim.cok iyidir ama çok pahaliymis.belki birgün alirim😀

Maybelline lash sensetial yazamadim ama kutusu pembe olan harika birde beaulis markasi var onunda beyaz kutusu ve mor yazili olani çok güzel ben bunlari kullaniyorum
Öncelikle teşekkür ederim.sanirim maybelline alicam dökülme yapıyor diyenlerde var ama denicem inş dökülme yapmaz

P Piraye kaya gratisin kendi markası var , yağ yeşili kabı olan bir rimeli var , gerçekten çok Harika . Ben hep fiyat/performans olarak değerlendiriyorum maybeline de almıştım hepsi kuruyor zaten 2-3 ay içinde fazla para vermeye gerek yok bence , Benim kirpiklerim açık renk ve kıvrık da sayılmaz resmen takma kirpik gibi duruyor şu an. Fiyatı da çok uygun indirimden 9.90 a almıştım. Birşey kaybetmezsiniz bir deneyin bence :)

P Piraye kaya gratisin kendi markası var , yağ yeşili kabı olan bir rimeli var , gerçekten çok Harika . Ben hep fiyat/performans olarak değerlendiriyorum maybeline de almıştım hepsi kuruyor zaten 2-3 ay içinde fazla para vermeye gerek yok bence , Benim kirpiklerim açık renk ve kıvrık da sayılmaz resmen takma kirpik gibi duruyor şu an. Fiyatı da çok uygun indirimden 9.90 a almıştım. Birşey kaybetmezsiniz bir deneyin bence :)
Denemekte fayda var çok teşekkür ederim

X