Makyaj Ürünleri Rimel tavsiyesi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gncaesen

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
56
3
kızlar rimel arayışı içerisindeyim kirpiklerim seyrek ben belirgin olsun istiyorum ve siyah aklımdakiler rocket ile mıllıon lashes sizin başka öneriniz var mı hangisini almalıyım

Ben "Resimdeki" Loreal Extra Volume Collagen Mascara Kullaniyorum..

Kirpiklerim seyrek degil ama oldugundan fazla gösteriyor ve dolgun gösteriyor.

Bende bircok marka denedim en son bu marka ve modelde kaldim. Eki Görüntüle 1053456

Essence I love extreme crazy volume(pembe olan) Fiyatı 9,5 Tl galiba..
Ve şimdiye kadar kullandığım en güzel rimel diyebilirim.

kızlar rimel arayışı içerisindeyim kirpiklerim seyrek ben belirgin olsun istiyorum ve siyah aklımdakiler rocket ile mıllıon lashes sizin başka öneriniz var mı hangisini almalıyım

maybelline one-by-one güzel.

temin etme şansınız varsa ELF mineral infused mascara süper.

cnm benım nişan makyajımda makyoz Max Factor False Lash Effect Waterproof kullanmıştı ve çok beğendim o günden beri vazgeçilmezim oldu :KK16:

Max Factor False Lash Effect Kesinlikle mükemmel bir ürün tavsiye ederim...

maybelline the failses black drama :))

cnm benım nişan makyajımda makyoz Max Factor False Lash Effect Waterproof kullanmıştı ve çok beğendim o günden beri vazgeçilmezim oldu :KK16:

maybelline one-by-one güzel.

temin etme şansınız varsa ELF mineral infused mascara süper.

Essence I love extreme crazy volume(pembe olan) Fiyatı 9,5 Tl galiba..
Ve şimdiye kadar kullandığım en güzel rimel diyebilirim.

Ben "Resimdeki" Loreal Extra Volume Collagen Mascara Kullaniyorum..

Kirpiklerim seyrek degil ama oldugundan fazla gösteriyor ve dolgun gösteriyor.

Bende bircok marka denedim en son bu marka ve modelde kaldim. Eki Görüntüle 1053456

teşekkürler kızlar maybellınne rocket maskarasını aldım çok memnunum sizde denemelisiniz bence :nazar::KK3:

X