Rinoplasti sonrası Burunda yamukluk Yardım (FOTOĞRAFLI)

Senakrc13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
10
1
24
Herkeze merhabalar arkadaşlar abimin yaklaşık 1,5 ay önce geçirdiği burun ameliyatından sonra atel çıkması sonucu burunda sağa doğru yamukluk gördük özellikle uc kısmında ameliyatı yapan doktorumuza defalarca sorduğumuzda ödemlerden dolayı bu görüntü mevcut henüz burunun şekli için birşey demek çok erken minimum 6 ay geçmesi gerekli diyerek burunun yatık olduğu taraftan masaj uygulamasını söyledi daha önce bu şekilde yamukluk geçirip sonradan düzelen varmı acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler fotoğraflara bakılarak yorum yapabilirsiniz.

Eklentiler

• 38431735-1C06-49C6-8D64-175F16DB208F.jpeg
    38431735-1C06-49C6-8D64-175F16DB208F.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 138
  • 142B0A35-D15E-4F6C-B49F-295C5FE09C94.jpeg
    142B0A35-D15E-4F6C-B49F-295C5FE09C94.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 133
  • 11B48976-880E-4865-9F4E-14D774378CB5.jpeg
    11B48976-880E-4865-9F4E-14D774378CB5.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 130
  • 27D4DD41-0F4F-4C87-B476-140F8470B387.png
    27D4DD41-0F4F-4C87-B476-140F8470B387.png
    307 KB · Görüntüleme: 141

LOTUS0

Hayattaki tek muhatabım kediler olsaydı keşke
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
5.648
9.723
Herkeze merhabalar arkadaşlar abimin yaklaşık 1,5 ay önce geçirdiği burun ameliyatından sonra atel çıkması sonucu burunda sağa doğru yamukluk gördük özellikle uc kısmında ameliyatı yapan doktorumuza defalarca sorduğumuzda ödemlerden dolayı bu görüntü mevcut henüz burunun şekli için birşey demek çok erken minimum 6 ay geçmesi gerekli diyerek burunun yatık olduğu taraftan masaj uygulamasını söyledi daha önce bu şekilde yamukluk geçirip sonradan düzelen varmı acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler fotoğraflara bakılarak yorum yapabilirsiniz.
Ödemler gectikten sonra ne boyutta bir egrilik var buna bakılıp revizyon yapılacak. Cok uzuldum gercekten. Ayni yollardan gecmis biriyim. Bu kadar acı cekip para verip bir de sonuc hüsran olunca cok üzülür insan. Yamuk yapilmis burun. Ödemlerle yamuk olan burun hiç duymadim. Doktoe hatasi gibi geldi bana. Söylenen surenin beklenmesi gerek.

buffybuffy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
21
1
Ben de 20 gün önce ameliyat oldum hafif yamukluk var bana masaj da önermedi şubatta kontrolüm var bakalım bekliyorum geçer diye umuyorum ama zor gibi

Senakrc13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
10
1
24
Ödemler gectikten sonra ne boyutta bir egrilik var buna bakılıp revizyon yapılacak. Cok uzuldum gercekten. Ayni yollardan gecmis biriyim. Bu kadar acı cekip para verip bir de sonuc hüsran olunca cok üzülür insan. Yamuk yapilmis burun. Ödemlerle yamuk olan burun hiç duymadim. Doktoe hatasi gibi geldi bana. Söylenen surenin beklenmesi gerek.
Bizde doktor hatası diye düşünüyoruz ama doktor ısrarla ödemlerden dolayi bi asimetrik var diyo pek umudumuz yok geçeceğinden burun düzelmesse tekrar revizyon yaparmı onuda bilmiyoruz biz devlet hastanesi doktoruna özel hastanede yaptırdık misafir doktor olarak kendi anlaşmalı olduğu hastanede tekrar revizyon gerekirse ücret talep edermi onuda bilmiyoruz

LOTUS0

Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
5.648
9.723
Bizde doktor hatası diye düşünüyoruz ama doktor ısrarla ödemlerden dolayi bi asimetrik var diyo pek umudumuz yok geçeceğinden burun düzelmesse tekrar revizyon yaparmı onuda bilmiyoruz biz devlet hastanesi doktoruna özel hastanede yaptırdık misafir doktor olarak kendi anlaşmalı olduğu hastanede tekrar revizyon gerekirse ücret talep edermi onuda bilmiyoruz
Bu tarz ameliyatlarda en onemli şey ameliyata girecek olan doktorun elinin sicak olmasi. Yani sürekli sürekli ameliyat yapıyor olması. Doktor seciminiz kotu olmus malesef. Net bir dille konuşun 6 ayın sonunda. Elinizde tarihli fotograflar olsun. Her ay oluşan degisimi net gormek için. Ayni ışıkta ayni yerde cekilen fotograflariniz olsun. Doktorun duzelir bekleyin geçer yazdigi konusmalari da ekran görüntülü bulunsun elinizde. Düzelmezse gidersiniz tekrar. Bu sizin hataniz uzerinize duseni yapmalisiniz dersiniz. Baktiniz kabul etmeye niyeti yok. O zaman dava açıcaz dersiniz. Bilirkişi raporu elinizdeki gorseller konusma kayitlari vs ile davayi siz kazanirsiniz. Doktor Tazminat öder, başka bir hekime revizyon yaptirirsiniz.

FalanFesmekan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
89
98
36
Maalesef tecrübelerime dayanarak revizyon diyorum😔 sislik cilde göre kalın derili ince derili burunlarda degiskenlik gösterir suan abinizinde cok sis.Ama goruntu de düzgün olmasi lazimdi..6 aydan önce islem yapılmadığı icin beklenecek mecburen .Çok gecmis olsun

Senakrc13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
10
1
24
Bu tarz ameliyatlarda en onemli şey ameliyata girecek olan doktorun elinin sicak olmasi. Yani sürekli sürekli ameliyat yapıyor olması. Doktor seciminiz kotu olmus malesef. Net bir dille konuşun 6 ayın sonunda. Elinizde tarihli fotograflar olsun. Her ay oluşan degisimi net gormek için. Ayni ışıkta ayni yerde cekilen fotograflariniz olsun. Doktorun duzelir bekleyin geçer yazdigi konusmalari da ekran görüntülü bulunsun elinizde. Düzelmezse gidersiniz tekrar. Bu sizin hataniz uzerinize duseni yapmalisiniz dersiniz. Baktiniz kabul etmeye niyeti yok. O zaman dava açıcaz dersiniz. Bilirkişi raporu elinizdeki gorseller konusma kayitlari vs ile davayi siz kazanirsiniz. Doktor Tazminat öder, başka bir hekime revizyon yaptirirsiniz.
Evet hepsini bizde düşündük sizinde önerileriniz için teşekkür ederim aynen böyle yapacağız güzel yorumların için çok sağol

Senakrc13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
10
1
24
Maalesef tecrübelerime dayanarak revizyon diyorum😔 sislik cilde göre kalın derili ince derili burunlarda degiskenlik gösterir suan abinizinde cok sis.Ama goruntu de düzgün olmasi lazimdi..6 aydan önce islem yapılmadığı icin beklenecek mecburen .Çok gecmis olsun
Çok teşekkür ederiz abiminde burnu kalın derili aslında ama doktorumuzda aynısını söyledi değişkenlik göstericek mutlaka diye açıkcası şöyle söyliyim kendi doktorumuzdan sonra birkaç farklı doktordanda bilgi aldık onlarda henüz birşey söylemek için çok erken bir aylar sonra bir çok şekil değiştirebilir dediler ameliyat masası resimleride var ameliyat masasındaki resimleri çok güzel görünüyo

Senakrc13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
10
1
24
Buda ameliyat masasındaki resimleri

Eklentiler

• 43E6FB2F-5673-483B-AB58-AB46E22F30E1.jpeg
    43E6FB2F-5673-483B-AB58-AB46E22F30E1.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 126

LOTUS0

Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
5.648
9.723
Evet hepsini bizde düşündük sizinde önerileriniz için teşekkür ederim aynen böyle yapacağız güzel yorumların için çok sağol
Rica ederim. Çok anormal bir egrilik görünmüyor. Abiniz uzmesin kendini. Masaja devam etsin. İşe yararsa ne âlâ. İşe yaramazsa da çözümü var korkmasın.

kkarems

💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
605
282
Aşamalar belli abinizin burnu kırılmış törpülenmiş burun ucu kaldırılmış ama kıkırdakta oynamayı tam yapamamış sanırım. Ödem dediğiniz şişlik olur veya et çıksa . Bende et çıktıpı için ki aynı yerde şişlik var ödem gibi. Ayrıca abinizin burun ucu kısmında yamukluk tam kıkırdak yeri,tekrar ameliyat olması gerekecek bildiğim ve yaşadıklarımca. Doktorunuzla sağlam bir görüşme yapın yoksa iyi bir doktor bulmanız olacak. Ameliyat masasına yatmak kolay değil hele ki şu durumda genel anesteziyi ciğerlere çekmek. Çok geçmiş olsun.ayrıca doktorunuz sorumluluk üstlenmesi lazım ki yapabilecekse de makulücret ile düzelymesi lazım

Loiseaxblue

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
2.862
380
Bence çok güzel görünüyor. Siz eğrilikten söz ettiğiniz için o kısma odaklandım. Çok hafif var. Daha iyi olacak. Revizyon bence gerekli değil çünkü başka kusur kalırsa bu durum arar hale gelinir. Gerçekten burun çok güzel.

finearts

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2013
287
91
burun şiş bu belli ama yamukluk ödem ile alakalı gibi durmuyor direk burun ucuna inen o sırtta yamukluk var önden çok belli