Rinoplastiden sonraki dikkat edilecekler

twettyy'cim yaa tsk ederim bende gülüyorum cnm kasmıyorum kendimi, zaten tutamıyorum daa :KK70: ama sanırım bu anestezinin yan etkisi yani öyle tahmin ediyorum cünkü durup dururken aklımda bir sey yokken fln oluyor ya da ben cok stres fln yaptım ondan bilemiyorum ama bakalm su bir ay dolsun hele bir doktora da soracagım o daha iyi bilir, burada daha önce kimsede duymadım böyle bir sey ama bana özgü sanırım

ebrucum nasıl alışabildinmi yeni burnuna benim şişlikler indikçe moralim düzeldi şimdi beğeniyorum çok burnumu en kısa zamanda fotoğraflarımı ekliycem, hihoyyyt fakat tıkanıklık neden oluyo anlamadım burnumun bir gün biri tıkanıyo diğer gün biri normalmi acaba anlamadım valla,kaydirigubbakcemile3

sergu'cum ben de yavas yavas alısıyorum iste, tıkanması burnunun da normal zamanla acılacak, icerisi yara kabuk fln ondan tıkanıyordur bir de tam temizleyemiyorsan, acılır zamanla nazikce temizle icini sprey sıkıp canım

ya kızlar ya benım burnumun delikleri çok farklı biri daha uzun bırısı kısaaa offff

zayca bu ya yan yatmadan kaynaklanan birtaraftaki odemlerin daha cok (obur tarafa nazaran ) inmesinden yada normalde burnunun diyger tarafi daha sis ve kastiriyor olmasidir,

bence sabret cnm, solemesi kolay biliyorum ama bunu atlatman gerekki bi kac ay sonra hersey netlesir.

zayca'cım son durumun nasıl yaa, burnunun alcısı cıktı, bandı da cıkmıstır sanırım begendin miii???

X