Rize///53

bende rize cayeliliyim.istanbul da oturuyorum.merhaba paciler....

Slm Kizlar Bende Anne Tarafindan Rize Kalkandereliyim

Amma Cok Memleketim Var Benimde Yafs :d

kızlar bende rize ikizderedenim herkese slmmmmmmmmmmm istanbulda oturuyorumm sanırım rizeli çok az var bu sitede

slm.bende rizeli sayılırım . ikinci memleketims ayılırım.orda okudum.çayelili arkadaşlarım var.hepinize slm.olsun benden.çok ösledim oralarıııı

ben de rizeliyim hemşerilerum benummm:1yes2: çok sevindim yaw pazarlıyım ben da:))

Kizlar Rizedeki Yayala şenliklerine Gelmek Istyenler Bu Yil Ovit Yayla şenliği Ve Ikizdere şenliği Ağustosun Ikinci Haftasi Cumartesi Ve Pazar Olucak Gelmek Isteyenleri Bekleriz şenlikleri Biz Yapiyoruz Ekşioğlu Vakfi Olarak

Uyyy çesileyim size haa, buiya da bulduk birbirini. Vuuuu paçilaaar kurun horoni ben da celiyim peşunuzden:) Ben de İkizdere'liyim öpücükler...

İkizdere'nin nadide köyü Şimşirli(eski adıyla Komes)köyündenim.Tanımayız birbirini ama isminizi duyuyoruz.Şenliklere gidemesem de her yıl düzenlenen(sanırım sizlerin katkısıyla) Kadıköy meydanındaki karadeniz gecelerini kaçırmıyorum.Hasan Ekşi bişeyiniz oluyorsa ona da burdan şükranlarımı sunuyorum katkılarından dolayı:):çiçek: :teytey: :teytey: :teytey:

bluish nerde oturosun sen evet tanımayız ama o köye gıtmıştım ben ılıca suyu var gıdıomusun sen köye hıç orası guzel

:))gidemesemde özlemimi resimlerle gideriyorum. dur bi atma türkü atayım:))

Komes'umun kokisi, geldi burnuma
Bucun biraz anlattum, kuçuk tornuma

benum cuzel yaylama, cittun mi şaşurursun
biraz bakayim derçen, aşşaği varlanursun

sis basmiş ortaluğu, göremezsun oğuni
siğirlar da kayboldi, gördün mi yaptuğuni

akşam güneşi vurur, o firinun sirtina
gençler başlar horona, birbirinun ardina...

oyy oyy:çok üzgünüm:

valla ben genelde kendim yazıyorum. karşılıklı atışmaya ne dersiniz:)

Merbaha bende rize ardesenliyim istanbulda büyüdüm almanyada yasiyorum,hepinize sevgiler

X