Rizeliler buraya 🌱🌱

Sorun da o ya zaten hiç çekmedim :)
Azıcık çekseydim normal doğum olacaktı ama gelmedi bana sancı 🤕
İnsanlar tek de çatır çatır doğururken ben ikinciyi yedim de bana mısın demedi 🥹
Ayyy annem gibisinn oda öyle yaşadı bende ama 2 kola serum verince sancıyla doğururduu sancıda ne önemliymiş doğurmak cidden

Ö
Ayyy annem gibisinn oda öyle yaşadı bende ama 2 kola serum verince sancıyla doğururduu sancıda ne önemliymiş doğurmak cidden
önemliymiş valla :)
Doktor dedi ki: sancı olmazsa bebeği itemezsin o yüzden sancı şart ama beklerik bekledik gelmedi ne yapalım mecbur ameliyata girdik biz de işte 🤭

• Komik
Reactions: Jou
Lohusa dönemdesin canım çok normal bende öyle hissederdim 🥰 değişik duygular içindeydim sürekli ağlardım manyak gibi şeyler düşünürdüm
İşte bu ben :)
Herşeye ağlar mı bir insan yahu.
Uçak uçtu aman niye uçtu?
Sinek kaçtı aman niye kaçtı ?
Çok sulugöz bir şeydim zaten hepten fena oldum yahu :)

• Komik
Merhaba ,
Bende Rize pazara gelin geldim yeşili denizi
Ve doğayı seven biri olarak burayla aşk yaşıyorum:)
IMG-20230604-WA0003.jpg

• Muhteşem
Merhaba ,
Bende Rize pazara gelin geldim yeşili denizi
Ve doğayı seven biri olarak burayla aşk yaşıyorum:)
Eki Görüntüle 3270014
Yaaaaa daha geçen 20 gündür rizedeydim ve rizeden bindim uçağa pazardan geçtik epeyde gezdim ağaran selalesine zil kalesine rize kalesine birsüru yerler heryer şelaleler şarıl şarıl akıyorr
Ne güzelll nerden geldin rizeye acaba 😍😍
Rizeden yardımseveri bi başka hic yabancılık çekmedim araba biara yoktu kuzenimle ve kızımla bindik kucağımdayken hemen yer verdilerr bana ben böyle hic beklemiyodum istanbulda böyle hıç görmemişim çocuklar sokakta rahat rahat oynuyor ama buralarda kızımı rahat salamam ciddi ciddi çok özendim 🥲🥲 çay çarşısını çok güzel etmişler

Rizeliyimdir kuzenim evlenicekti onun için gitmiştim gitmişken gezdim

Tabiki buranın insanı iyi inanılmaz güvenilir ben istanbuldan geldim sivaslıyım aslen kapını açık bırak kimse girmez sokaklar parklar güvenli en güzelide miss havası suyu yeşili

• Muhteşem
Şehrin kalabalıgından gürültüsünden trafikten bunalanlar gelmeli huzur dolu hem gönlün hem gözün doyuyor

• Muhteşem
X