Lazer Epilasyon Robotx Hibrid Alexandrite Lazer (2019)

busra1725

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2018
31
11
Ben bundan 8 yıl kadar önce lazer epilasyon yaptırdım. Cihaz ismi Alexandrite’ydi ve memnun kalmıştım.
Şimdi bacağımda tek tük tüyler çıkmaya başladı koltuk altımda da aynen çıkıyo.

İnstagramda gezerken 2019 Robotx Hybrid Alexandrite Lazer diye bir şeye rastladım. Normal lazer cihazının 2-3 seansta aldığı etkiyi tek seansta alıyo yazıyo ama güvenemedim. Bu cihazı duyan var mı ona göre tekrar gitmek istiyorum lazere birkaç seans daha..

SONUÇ (18 Haziran 2020): Kaç seans gittim ne azalma oldu ne bitti. Tüyler inceldi ama azalma yok. Vaad edilen 4 seans ama 6 seans gittim en az. Cildimde de yanıklar oluştu. Yüzüm zaten mahvoldu iğneli epilasyon araştırıyorum onun için. Hatta dayanabilirsem tüm vücut iğneliye giderim. Dayanamazsam 8 yıl önce gittiğim lazer cihazının olduğu bir yerler araştırırım (benim eski gittiğim yer kapandığı için). Eski cihaz ama en azından onun bitirdiğini biliyorum..

Son düzenleme:
Ben bundan 8 yıl kadar önce lazer epilasyon yaptırdım. Cihaz ismi Alexandrite’ydi ve memnun kalmıştım.

İnstagramda gezerken 2019 Robotx Hibrid Alexandrite Lazer diye bir şeye rastladım. Normal lazer cihazının 2-3 seansta aldığı etkiyi tek seansta alıyo yazıyo ama güvenemedim. Bu cihazı duyan var mı ona göre tekrar gitmek istiyorum lazere birkaç seans daha..
Ben İstanbulda bir merkezde bu cihazla lazer yaptırıyorum. 4 seans girdim ve gerçekten de tüylerim azaldı. Ama cihaz sanırım IPL. O yüzden sonradan çıkar diye tereddüt ederek gidiyorum. Bu cihazı bilen varsa aydınlatsın. #robotx

robotx lazer ile ben görüştüm. Kadının adı mügeydi telefonla konuştuk. Fiyatları sordum ama şu an hiç hatırlamıyorum çok ucuzdu gerçekten. Paket fiyatları yokmuş çünkü seans devam ederken tüyleriniz bitebilirmiş o derece kendilerine güveniyorlar mı yoksa başka bir yüzden mi paket fiyatları yok bilmiyorum. Yani kaç seans giderseniz öyle ödüyorsunuz. İnternette de araştırdım biraz bu işi bir dermatolog yapıyor.Adını bulursam yazarım buraya. Türk malı geliştirilen bir makineymiş. Ben de merak ediyorum giden yok mu acaba hiç :KK43:

Ben İstanbulda bir merkezde bu cihazla lazer yaptırıyorum. 4 seans girdim ve gerçekten de tüylerim azaldı. Ama cihaz sanırım IPL. O yüzden sonradan çıkar diye tereddüt ederek gidiyorum. Bu cihazı bilen varsa aydınlatsın. #robotx
Kardeş eper lazer IPL ise hemen bırak. O hem ciltte yanık oluşturur hem de bitirmez. Aynen geri çıkar tüylerin.

İnstagramda gezerken 2019 Robotx Hibrid Alexandrite Lazer diye bir şeye rastladım. Normal lazer cihazının 2-3 seansta aldığı etkiyi tek seansta alıyo yazıyo ama güvenemedim. Bu cihazı duyan var mı ona göre tekrar gitmek istiyorum lazere birkaç seans daha..

EDİT: LAZERE BAŞLADIM 2 SEANS GİTTİM. SEANS ARALIKLARI 2 AYDA BİR VE TOPLAM 4 SEANSTA BİTİŞ SÖZÜ VERDİLER.
SONUÇLARI BURADAN PAYLAŞIRIM GİDECEK ARKADAŞLARIN DA AKLINDA SORU İŞARETİ KALMAZ.
Robotx cihazıyla mı başladın lazerle cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim

Şuan ne durumdasınız acaba ben de başlamak istiyorum ama tereddütlüyüm izlenimleriniz ne durumda bir de cihaz ıpl cihazı mı biliyor musunuz

Ben de gidiyorum bu cihaza daha yeni keske deneyimi olan arkadaşlar bize bilgi verse

3. seans bitti haftaya 4. Seansa gideceğim.
Tüylerim baya bi inceldi ama yine çıkıyo ya. Aynı tüyleri ince bi şekilde çıkıyo ama bitmedi. Bacaklarımda zaten tüy yoktu 8 yıl önce lazer yaptırdığım için. Ama keşke 8 yıl önce gittiğim cihaza gitseydim. Bu yeni dedim son teknoloji dedim bilmiyorum yani. Belki hâlâ konuşmak için erken ama 4 seansta bitecek dediler haftaya 4. Seansa gideceğim.

Ben acele ettim aslında bazı yerler bu cihazla 8 seans yapıyo ve daha az para alıyo. Benim gittiğim yer 4 seans ve pahalı.

Ve de yüzümdeki tüylerden rahatsız olurdum. Tüy olurdu ama uzamazdı herkeste olan tüyler. Ama yüzüme yaptırdığımdan beri tüylerim uzamaya başladı sakal gibi. İnce çıkıyo ama uzuyo..

Gittikçe tekrar burdan bilgilendireceğim sizi arkadaşlar. Her lazer cihazına gidilmez çünkü.

Tüylerim baya bi inceldi ama yine çıkıyo ya. Aynı tüyleri ince bi şekilde çıkıyo ama bitmedi. Bacaklarımda zaten tüy yoktu 8 yıl önce lazer yaptırdığım için. Ama keşke 8 yıl önce gittiğim cihaza gitseydim. Bu yeni dedim son teknoloji dedim bilmiyorum yani. Belki hâlâ konuşmak için erken ama 4 seansta bitecek dediler haftaya 4. Seansa gideceğim.

Ben acele ettim aslında bazı yerler bu cihazla 8 seans yapıyo ve daha az para alıyo. Benim gittiğim yer 4 seans ve pahalı.

Ve de yüzümdeki tüylerden rahatsız olurdum. Tüy olurdu ama uzamazdı herkeste olan tüyler. Ama yüzüme yaptırdığımdan beri tüylerim uzamaya başladı sakal gibi. İnce çıkıyo ama uzuyo..

Gittikçe tekrar burdan bilgilendireceğim sizi arkadaşlar. Her lazer cihazına gidilmez çünkü.
Ben de çenem icin daha bir seyans gittim ama sanki benim de incelmis gerci önceden de inceydi ama uzamıs sanki gitmesem mi artık şimdi cok kararsız kaldım 2.seyansa gidecektim siz kac seyastan sonra fark ettiniz ben bıyık favori ve çeneye gidiyorum inş önceki halini aramam

Ben 3 seans gittim 4. seansa bugün gidiyorum ama pişman oluyo gibiyim. Eskiden tüy olurdu yüzümde ama uzamazdı. Artık uzuyo
Robotx cihazıyla mı başladın lazerle cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim
Şuan ne durumdasınız acaba ben de başlamak istiyorum ama tereddütlüyüm izlenimleriniz ne durumda bir de cihaz ıpl cihazı mı biliyor musunuz
Ben de çenem icin daha bir seyans gittim ama sanki benim de incelmis gerci önceden de inceydi ama uzamıs sanki gitmesem mi artık şimdi cok kararsız kaldım 2.seyansa gidecektim siz kac seyastan sonra fark ettiniz ben bıyık favori ve çeneye gidiyorum inş önceki halini aramam

8 yil once hangi cihaza giderek bitirdiniz bacaginizi

Gİttikçe yazıyorun zaten arkadaşlar. 4 seans olarak anlaştık ama bitene kadar devam edeceklerine söz verdiler. O yüzden 2 - 2,5 ay sonra tekrar gideceğim. İstediğim sonucu alırsam yazacağım.

8 sene önce alexandrite cihazına gittim ama buz başlıklı falan değildi. O zamanın en mükemmel cihazıydı daha iyisi yoktu.

Gİttikçe yazıyorun zaten arkadaşlar. 4 seans olarak anlaştık ama bitene kadar devam edeceklerine söz verdiler. O yüzden 2 - 2,5 ay sonra tekrar gideceğim. İstediğim sonucu alırsam yazacağım.

8 sene önce alexandrite cihazına gittim ama buz başlıklı falan değildi. O zamanın en mükemmel cihazıydı daha iyisi yoktu.
Alexandrite cihazin hangisiydi ki acaba candela mi

O kadarını bilmiyorum. Tek bildiğim o zamanın en iyisiydi. Yanında soğutucu vardı tar tar tarıyodu cihaz.

X