Elektrikli Süpürgeler Roidmi süpürge

Roidmi marka süpürge kullanan var mı ? Evimde iki kedim var doğal olarak çok tüy oluyo hep temiz tutmam gerekiyo ama bendeki süpürge yeterli gelmiyo artık roidmide de farklı farklı başlıklar var,bu marka süpürge alıpta kullananlar tecrübelerini yazabilir mi?
Roidmi x20 aldım çok güzel bi süpürge hem pratik hem performansı güzel kablolu süpürgeyi hiç aratmıyo valla

Roidmi marka süpürge kullanan var mı ? Evimde iki kedim var doğal olarak çok tüy oluyo hep temiz tutmam gerekiyo ama bendeki süpürge yeterli gelmiyo artık roidmide de farklı farklı başlıklar var,bu marka süpürge alıpta kullananlar tecrübelerini yazabilir mi?
Roidmi eve plus kullanıyorum 2 aydır evim için aldığım en kullanışlı şey oldu resmen. ‘ küçük çocuğum var temizliğe çok vaktim olmuyo aşırı kolaylık sağladı uygulamadan seçiyorum nereyi temizleteceksem hem siliyo hem süpürüyo

Roidmi eve plus kullanıyorum 2 aydır evim için aldığım en kullanışlı şey oldu resmen. ‘ küçük çocuğum var temizliğe çok vaktim olmuyo aşırı kolaylık sağladı uygulamadan seçiyorum nereyi temizleteceksem hem siliyo hem süpürüyo
Bende de roidmi eve plus var dedigin gibi cocuklu veya calisan kadinlar icin kurtarici resmen. İmkani olan varsa almali.

Müşterilerine çok özen gösteren bi marka ben süpürgemi aldıktan sonra aradılar beni memnunmusunuz bir sorun var mı diye benimde anlamadığım bi iki özellik vardı süpürgede onları sordum baya yardımcı oluyolar bide 5 yıl motor garantileri var ve yedek parçalarına ulaşmak da kolay tavsiye ederim yani alıcaksan 👍🏻👍🏻👍🏻
Aynen satış sonrası destek benim de çok hoşuma gitti çok güzel ilgileniyolar ne sorsam açıklayıcı şekilde cevap aldım her konuda yardımcı oldular ürünlere hakimler ve sorunu çözüyolar :KK9:

Xiaomi ürünlerinden uzak durunda ne alırsanız alın.... Bakın ürün yelpazesi ayırmıyorum, süpürgesi, telefonu, araç içi kamerası hepsi kalitesiz, teknik destek yok, distribütör diye bir kavram hiç yok. Servis yok bir kere servis X'den ürünü aldınız onun servisi yoksa Y distribütör asla üründeki sorunla ilgilenmiyor. Markanın 50 tane distribütörü var yani özetle neresinden tutsanız elinizde kalıyor.
Yaaaa benimde not 9 var. Eşimde almayı düşünüyordu. İleteceğim . Çok teşekkür ederiz bilgilendirdiginiz için. Şimdilik benim telefonda bir sıkıntı yok ama ilerde teknik servisin olmaması kötü

Halılardaki saçları tozları iyi çekiyo bi tane çok tüylü saç kir toplayan halım var bi tek onda turbo modu açıyorum onun dışında normal mod yeterli oluyo ek aparatlarında da koltuk ve yatak başlığı var toz alma aparatı var bid telefona uygulamayı indirdiğinde de toz torba doluluğunu filtre değiştirme zamanı gibi şeyleri görebiliyosun
Halılarda ileri geri yapıyor mu
Beim icjn en önemlisi halı
Halıda en iyi ne acaba

Tercih edecek olsam roidmiyi tercih etmem
Orta segment için bekonun yeni çıkardığı robot süpürgeyi inceleyebilirsiniz.
Daha üst segmentte irobot i7 yi tercih edebilirsiniz.
Samsung yeni bir robot süpürge çıkardı umuyorum Türkiye ye yakında gelir. Efsane bir süpürge. Bu seçenekler varken neden roidmi?

X