ROSSMAN urunlerı hakkında

makbule12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
42
3
rossman dan sureklı alıs verıs yapıorum dogrusu memnunum ama bazı urunler uzun suredır rafta beklıordu herhalde sadece o konuya takıldım bunun dısında rıval urunlerınden cok memnunum:)

ben yeni avon temsilcisi oldum sipariş verince kaç günde geliyor bana yardımcı olursanız sevinirim

rossman dan sureklı alıs verıs yapıorum dogrusu memnunum ama bazı urunler uzun suredır rafta beklıordu herhalde sadece o konuya takıldım bunun dısında rıval urunlerınden cok memnunum:)

evet,bende rossmann delisi oldum:KK16: uzun süredir rafta beklediklerini pek sanmıyorum, çünkü antaresteki rossmannda indirim başladığı gün alabilirseniz alıyorsunuz yoksa rafları silip süpürüyorlar. özellikle de 14 şubatın ertesi günü çoğu ürün bitmişti:KK52: ben şuan rival de loopun pembe-kırmızı tonlu rujlarını, simli siyah göz kalemini, synergen hassas ciltler yüz peelingini, makyaj temizleme mendilini, rival de loop yüz temizleme sütü, toniği ve makyaj temizleme mendilini, isana nın 750 mllik devasa banyo köpüğünü kullanıyorum:KK64: Nemlendirici ve temizleme köpüğünü de alıcam, tek sorun gitmeye vaktim olmuyor.

merak ettiğim, siz rossmanna ait markaların selülit ürünlerinden kullandınız mı? selülit için hangi ürünü kullanacağıma karar veremedim. oriflamede serumlarda indirim vardı geçen aylarda, güvenip alamadım. rossmannda roll on ve normal şişede selülit ürünleri vardı en son gördüğümde.

Son düzenleme:
valla çok ürün almadım ..Ama ojeleri denedim su gibiydi çok silikti hani şu minik olNLr.adları neydi hatırlamıyorum bir çok markanın ürünleri var orda.Makyaj ürünlerini denedim yabancı isimli en ortadakiler pek beğenmedim şahsi fikrim..:KK53:Bildiğimiz markalar var onlardan aldım..

Allahım Rossmann.........
kendimi kaybettiğim inanılmaz eğlenceli ve çok çok çok uygun fiyatlı güzel mağaza..
Anakaraya çok gtimeyiz ama en son gidişimizde Rossman ı tesadüfen gezdim kaybettim kendimi neler aldım çıktım bilr bilseniz 200 liralık alışveriş yapmışım ama bir dünya ürün almışım, anneme teyzeme kayınvalideme kendime ne banyo ürünleri ne kremler ne losyonlar hele o ISANA markası yok mu allahım şampuanları 2lira 3 lira duş jelleri sıkıp yiyesiniz gelir o kadar güzel kokuyorlar 2lira 3 lira.. MEl Merino muydu neydi onun duş jelleri Rival de Loop un makyaj ürünleri..
bizim buralarda kozmetikçilerde ucuz sandığımız ürünler ordakilerin en pahalılarıydı..
aklım şaştı rival de loop un concealerı inanılmaz güzel çıktı ve göz kalemleri.. çok sevdim ben Rossman ı..
şimdi yine ankaraya gitmek için fırsat arıyorum ,eminim ki bu defa da altını üstüne getiricem ..:KK70:

Allahım Rossmann.........
kendimi kaybettiğim inanılmaz eğlenceli ve çok çok çok uygun fiyatlı güzel mağaza..
Anakaraya çok gtimeyiz ama en son gidişimizde Rossman ı tesadüfen gezdim kaybettim kendimi neler aldım çıktım bilr bilseniz 200 liralık alışveriş yapmışım ama bir dünya ürün almışım, anneme teyzeme kayınvalideme kendime ne banyo ürünleri ne kremler ne losyonlar hele o ISANA markası yok mu allahım şampuanları 2lira 3 lira duş jelleri sıkıp yiyesiniz gelir o kadar güzel kokuyorlar 2lira 3 lira.. MEl Merino muydu neydi onun duş jelleri Rival de Loop un makyaj ürünleri..
bizim buralarda kozmetikçilerde ucuz sandığımız ürünler ordakilerin en pahalılarıydı..
aklım şaştı rival de loop un concealerı inanılmaz güzel çıktı ve göz kalemleri.. çok sevdim ben Rossman ı..
şimdi yine ankaraya gitmek için fırsat arıyorum ,eminim ki bu defa da altını üstüne getiricem ..:KK70:

Bizim eve 10 dk uzakta Rossmann:KK52: ama ben de oraya gidince kendimi kaybettiğim için tutuyorum kendimi, arada sırada gidiyorum :KK53: bana kalsa doldururum evi o duş jelleriyle ama annemler ve eşim kızıyor :KK70:

canım rossman kozmetık agırlıklı market tarzı bır yer ve genelde optımum magazalarının ıcınde bulunuyor.ama fıyatları ınanılmaz cazıp.

ben en son almanyada gıtmıstım turkıyede oldugunu bılmıyordum emınmısın varmı turkıyede eger varsa urunlerı cok ama cok kalıtelı.

slm kızlar.merak ettim..nedir bu rossman?nerede yeri?

ankarada antaresin içinde var. geçenlerde izmir karşıyakaya açtılar bir tane. adanaya yeni açıldı. diğer illerde var mı bilemiyorum. kozmetik marketi, kendi ürünleri oluyor genelde ama diğer markalar da var. kaliteli ve ucuz baya, piyasadakilerden. en azından bence :KK66: :KK49:

evet canm netten araştırdm.. izmir ankara kocaeli ve adana da var.. yakın da istanbula da gelicek inş.

evet ınternet sıtesıne baktım hatta tabıtım brosurunede ama almanyadakı urunler yok orada akla hayale gelemıyecek kalıtede ve csıtlılıkte urunler vardı off off rosssman ıstıyoruzz :))))) cok uygun hemde o kadar ucuz kı

kızlar rival de loop ürünlerini kullanıyomusunuz ben göz için krem ve gece kremi aldım daha 3-4 gün oldu ama iyi gibi siz kullanıyomusunuz nasıl ürünleri:KK53:

önceden watsons vazgeçilmezdi benim için ama ne zaman rossmann la tanıştın watsons ı attım bir kenara rival de loop un farlarının kullanıyorum çok memnun kaldım tavsiye ederim

valla çok ürün almadım ..Ama ojeleri denedim su gibiydi çok silikti hani şu minik olNLr.adları neydi hatırlamıyorum bir çok markanın ürünleri var orda.Makyaj ürünlerini denedim yabancı isimli en ortadakiler pek beğenmedim şahsi fikrim..:KK53:Bildiğimiz markalar var onlardan aldım..

Evet yine rossman dan mum ve far aldım bir de top allık..Mum mum işte neyini yazayım fiyatı çok uygundu ve çok iri..Göz farı hüsrana uğrattı kendisini bitirene kadar sürmeme rağmen görünmeme özelliğine sahip..Top allık bronzer tarzında yapılmış pembe kahve karışık sürüldüğünde beyaz görünüyor evet aynen öyle pırıltılı pudra niyetine kullanılabilir..Nası bronz anlamadım..Acaba yanınca üstünde farklı mı görünüyor belki..Resimlerini ekliycem anlarsınız ne demek istediğimi..:KK53::KK28:

X