Roza hastalığı(gül hastalığı)

Dobra anne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2021
731
986
Merhaba arkadaşlar, yardiminiza ihtiyacim var. Bende gecen yildan beri gul hastaligi var.Gecen yıl hemen hemen 3 ay sürmüştü,bol kaşıntılı ve döküntülü idi.Etrafta tabiri caizse dalmaçyalı gibi geziyordum.Simdi ise tekrar geldi ve son bir kaç gün yoğun stres içindeyim acaba bu tetiklemis olabilir mi? Size iyi gelen bana önerebileceginiz diyet,losyon,krem,çay herhangi birşey var mı? Geçen sene doktor nemlendirici vermiş göndermişti şimdi tekrar gideceğim doktora ama sizlerden fikir almak istiyorum.

Merhaba canım bende bir kere geçirdim bel ustum bacaklarım kollarım kıpkırmızı oldu yoğun stres içindeydim. Verdiği ilaclari kullandım hemen geçti çokşükür tekrarlamadi. Sakın ilaç önerisi alma doktorun burdaki herkesten daha çok biliyordur erteme hemen git görün

Bende de var, stres direkt tetikliyor. Kafani bosalt dedi doktor. Ilac bir yere kadar biraz rahat ol dedi. 8 qydir devam ediyor. Kullandigim kremler fayda etmedi.

Merhaba canım bende bir kere geçirdim bel ustum bacaklarım kollarım kıpkırmızı oldu yoğun stres içindeydim. Verdiği ilaclari kullandım hemen geçti çokşükür tekrarlamadi. Sakın ilaç önerisi alma doktorun burdaki herkesten daha çok biliyordur erteme hemen git görün
Umarim benimki de uzun sürmez

X