Ruh eşiniz!..

ben buldum aslında ama çözemediğim durumlar var bu konu hakkında onun açısından :bbo: :uhm:

evet bende insanların ruh eşleri olduğuna inanıyorum...

benim aşkım ruh eşim mi??????? düşüneyim bir:KK70:

ruh eşi denirmi bilmem ama benim bütün kötü özelliklerime aynı anda sahip:)) yok yok iyi huylarımızda aynı.sanki benim farklı bedende erkek olmuş halim gibi:) biraz daha odunu:))
aslında ruheşinin tamamalayıcı olması lazım:) bizimki kopyalanmış ruh:)

kesınlıkle ruh esımı buldum .. önce Allaha sukredıyorum dua edıyorum eşimi basımdan eksık etmesın die..
herseyımız bir.. duygularımız zaten bir ama birde yuz simalarımız ızımlerımız bile bir yani o derece goen bizi kuzen sanıyor :)) isimlerde çok yakın olunca..bi akrabalık olmadıgına inanmaları zorlasıyor.. :))

ben buldummmmmmmmmmmmmmm:lepi: Allahıma ne kadar şükretsem az:nazar:

Ne kadar mutlu olsak da ruh eşi denildi mi çok zor.Çünkü ruh eşi demek ; bütün frekansların , düşüncelerin , zevklerin yaşam tarzının birebir uyması demek .Ne kadar sevsek de sevilsek de bütün bunların aynı olması bana imkansız geliyor.
Ayrıca yıllar içinde insanlar çok değişiyorlar.30 yıl önce ruh ikizi olmayan bir koca 30 yıl sonra bakıyorsun ruh ikizin olmuş:)) Bu arada 30 yıllık evliyim kızlar .

buldum buldum bebişim o benim yaşam kaynağım kaydirigubbakcemile3

evet bende buldum onu tanıdığım güne şükürler olsunn :)
Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

ben inanmıyorum ruh eşi denen olaya, kendi açımdan..
hele ki bu kişinin evleneceğim kişi olması çok mantıksız geliyor.
karı koca birbirini tamamlamalı bana göre. ikisi birden alev gibi parlayan insanlar olmamalı mesela.
keşfedecek farklılıkları olmalı. birbirlerini her zaman anlamak zorunda değiller çünkü, bu gibi durumlarda sevgi imdada yetişmeli.
ruh eşi denen şey belki arkadaşlıkta mümkündür, ama eşlikte sanmıyorum.
kendi özelliklerimi gördüğüm bir insandan hiç hoşlanmadım şimdiye kadar.
bu yorum tamamen kendi açımdan yazılmıştır, tekrar belirteyim.. sevgiler.

Evet bulmuştumm ama kaybettm :çoküzgünüm:

Ama tekrarrr barışıcazz bi gün buna şüphe yok :asigim:

ben bulamadım..sanırım aşık olduğum kişi ruh eşim olur ..

ruh eşiiii cok iddialı cidden.ortak noktaları cok olması her acıdan uyum yakalaması gereken bi durum erkek arkadasımla bu kadar da uyumlu olduğumusu sanmıom istermiidim heralde isterdim bilmiom ama herseyin fazlası gibi bunun da fazlası zarar olur

Hani o elmanın diğer yarısı yani ruh eşimiz..dünyada herkesin bir ruh eşi olduğuna inanır mısınız ve evet ben onu buldum diyenler var mı?..

eşim kova burcu ben aslan astrolojide tam karşı karşıya geliyoruz. o kadar zıttızki ama birbirimizi tamamlayan bir elmayız....o yüzden hayatımız tekdüze geçmiyor, hergün bir aksiyon var evde :roflol: :nazar:

ben de buldummmmm... her ne kadar bazen birbirimizi yesek de bulduğuma eminimmm :asigim:

buldum tabi...çok şükür...:asigim:
Allahım sevenler ayırmasın...:nazar:

X