Ruh eşiniz!..

D

duru801

Ziyaretçi
Hani o elmanın diğer yarısı yani ruh eşimiz..dünyada herkesin bir ruh eşi olduğuna inanır mısınız ve evet ben onu buldum diyenler var mı?..

ilk ben cevap vereyim.. evet herkesin dünyanın bir yerinde bir ruh eşi olduğuna inanıyorum... onu bulduğuma gelince emin değilim maalesef :)))

Geç bulmuştum... Kaybetmeye mahkum bir haldeydik ve kaybettik..

benimde 4 sene oldu hemde internetteymiş meğer hayatımın diğer yarısı

ben buldum :asigim:.ama sadece ruh eşim değil o benim herşeyimin eşi Şeniz :asigim:

ruh eşini bulmuş şanslı arkadaşlarım, Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallahhh...

ruh eşimle 15 yıldır beraberim zaten....

baylıyorum böyle uzun yıllar sonrasında, aşkını sevgisini ilk günkü gibi dile getiren insanlara, ne mutlu size Allah bozmasın :nazar: darısı bizlerin başına inşallah...

baylıyorum böyle uzun yıllar sonrasında, aşkını sevgisini ilk günkü gibi dile getiren insanlara, ne mutlu size Allah bozmasın :nazar: darısı bizlerin başına inşallah...
AMİN canım,herkes ruh eşiyle uzun yıllar beraber olsun İNŞALLAH:nazar:

bu çok nadir oluyor tatlım ne kadar güzel buuuuuu nu bulmak ama ben bulamadım malefffffff .umarım herkez bulurrrrrrrr bunu tüm kalbimle diliyorummmmmmmm

Bende buldum, ama bi ruhlarımız eşleştirmek kısmet olmadı:icecream:

ruh eşini bulan arkadaşlara bi sorum olcak

acaba hiç daha öncede bulduğunuzu hissettiğiniz ve yanıldığınız oldumu?CADIARZU

başka sorum yok:1closedeyes:

ruh eşi kavramına inanıyorum...
ancak ruh eşi sizi bütünlüğe ulaştıracak kişi değil size kendinizi gösterecek kişidir...
hayatınızdaki insandır bir nevi...

ruh eşini bulan arkadaşlara bi sorum olcak

acaba hiç daha öncede bulduğunuzu hissettiğiniz ve yanıldığınız oldumu?CADIARZU

başka sorum yok:1closedeyes:

bi soru daha ekleyebilir miyim a.s.

ruh eşi ne demek :uhm:

X