Ruhun İlacı "Namaz Günlüğüm"❤️

Efser

Nirvana
Pro Üye
8 Aralık 2011
40.883
133.526
Bizleri huzuruna cağıran sizinle günde beş kez buluşup ruhunuza ilaç olmak istiyen Rabimle buluşmak için ibadet rütinimi oluşturmak istiyorum
Hayattımız var olması gereken bu rütini kazanmak için burdayım.
Ey Rabbim sen çağırdın bizde icabet ettik sen bu gafil gönüllerin kıldığı namazları kabul et.

Son düzenleme:
Bizleri huzuruna cağıran sizinle günde beş kez buluşup ruhunuza ilaç olmak istiyen Rabimle buluşmak için ibadet rütinimi oluşturmak istiyorum
Hayattımız var olması gereken bu rütini kazanmak için burdayım.
Ey Rabbim sen çağırdın bizde icabet ettik sen bu gafil gönüllerin kıldığı namazları kabul et.
Rabbim ibadet aşkınızı daim kılsın, başlığınızı takibe aldım inşallah eksiksiz kılarsınız tüm namazlarınızı.

Sabah namazı ✅
Öğlen namazı ✅
İkindi namazı✅
Akşam namazı ✅
Yatsı namazı✅
Elhamdurillah 🤲🏻

Sabah namazına kaldırıb eda ettiren Rabbime hamdu senalar olsun 🤲🏻
Bu bedeni bana emanet edip
İbadet ettiren bu küvveti bu bedene veren her şeyin sahibi olan Rabbime sonsuz şükürler olsun 🤲🏻 yedi kat üsütünün ve yedi kat altının arasındaki tüm mülklerin ve Ruhların sahibi olan Rabbim tüm ibadetler,şükürler,dualar,seçdeler ancak sanadır🤲🏻Gaflete dalan bu kullarının Affına mazhar ve müheser kıl bizleri bağışla şüpesizki sen çokça bağışlayanlardansın bizi doğru yollundan ayırma 🤲🏻
AMİN! AMİN! AMİN!

Sabah namazı✅
Öğlen namazı ✅
İkindi namazı ✅
Akşam namazı✅
Yatsı namazı ✅
Elhamdurullah 🤲🏻

Ey ruhum,Ey bedenim bugünde lezzetine varacağım en güzel vakkitle buluşturuldun 🤲🏻
Bu vakkite ulaştıran bu lezzeti bizlere sunan Rabbime şükür ve hamdu senalarımı sunuyorum 🤲🏻
Sabahın kapılarının bize aralandığı bu güzel vaktti kalblerimize sonun kadar açıb hadi kullarım bekleliyorum diyen Rahman olan Rabbime beni gaflletten uyandırıp huzuruna çağıran Rahim olan Rabbime Binlerce şükür olsun 🤲🏻

X