Rüya arabanın suya düşmesi

geronimo_s

bebekli çocuklu :)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
2.885
2.681
39
Tek başıma (eşim ve kızım evde) bir kongreye gidiyorum evimden uzak. 3 gün sürecekmiş kongre. Bu arada 3-4 aylık hamileyim (gerçekte de hamileyim). Kongrede otelde genelde tek başıma takılıyorum. Bu arada otelde ilk gün göl gibi bir yere yüzmeye giriyorum. Nedense çok yakınıma eski yeşil arabamızı parketmişim arabada kimse yokken eğim nedeniyle göle düşüyor. Ben kaçıyorum hemen bana bir şey olmuyor. Sonra şimdiki beyaz arabamız da orada o da düşüyor göle üst üste. Gölden çıkıyorum. Olayı kimse görmüyor. Tekrar kongreye katılıyorum. 2 gün geçiyor. Eve dönme zamanı gelince aklıma arabalar geliyor. Hemen oraya gidiyorum. İki güvenlik görevlisi var biri kadın. Kadın olanla konuşuyorum. Çok kötü şeyler olmuş araba var diyor. Ama içinde insan yok kimseye bir şey olmadı onlar bizim arabalarımız diyorum. Eşimi arıyorum biraz kızıyor bana ama hemen atlayıp geliyor. Eşimi oraya getirmek için dolambaçlı yollardan geçiyoruz. Sonra arabaları vinç gibi bir şeyle çıkarıyoruz. Sabah uyandım.

Yeni araba almak istiyorduk, 4 kişi olacağız diye.Çünkü bebek koltuğu ve çocuk koltuğuyla çok küçük kalacak. Ama fiyatlar uçtu, alamıyoruz, en az 5 yıl içinde almamız mümkün değil, aklımı biraz ona taktım sanırım. Ayrıca kriz nedeniyle toplam aldığım maaş azaldı, memurum eklerimizi kestiler. Malum ayrıca her şey pahalılandı. Son zamanlarda ne olacağız böyle modundayım yani. Bu rüyayı yorumlayabilecek var mı?

X