rüyalar yüzünden uyuyamıyorum

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
kızlar yaşadıklarım yüzündenmidir bilmiyorum 3 gündür çok turaf rüyalar görüyorum en son rüyam annemlerde dogum yapıyorum bebegi hiç görmüyorum aradan bir kaç saat geçiyor bebegi istiyorum getirmiyorlar sonra dışarı çıkıyorum senağlamabebegim ölü doğmuş hemen gömmüşler senağlamayağmur yağıyor bağırarak ağlıyorum şimdi de ağlıyorum böyle yaşayanlar varsa yazabilirlermi kimseye anlatamıyorum içim daraldı düşünmekten beynim çatlıcak

hamilemisin canım..eğer hamileysen bu rüyalar çok normal genelde hamileler butür rüyalar kabuslar çok görür..

canım bende bir rüya gördüm yengem ben kız kardeşim yengem hamileymiş arkasından bende gidiyorum bende hamileymişim ..gerçekte yengem hamile 8 haftalık...ne anlama geliyor..bir gecede oğlum olyormuş adını ömer koyuyormuşum... ama adet oldum rüyadan sonra ozaman şimdide dün gece bu rüya rabbim hayırlara yazsın inşallah hamilediirim...

bende 29 haftalık hamileyim. hıçkırarak uyandığımı bilirim kabus yüzünden. normaldir bu tarz rüyalar görmen.gece yatmadan önce oku da yat canım. ayetelkürsi,felak,nas oku.benim şimdilerde olmuyor okuyup yatıyorum

bende bu tur ruyalar goruyorum zaman zaman. sureklı bebeklerımıze bısey olucak dıye korkuyoruz ıcten ıce. tamamen bılıncaltımızın yansıması yanı. yatarken dua et ayet-el kursı oku. rahatca huzurla uyursun. seytan ıste vesvese vermeden dururmu hıc. stres yapma kendıne arkadasım.

kızlar benim rüyama yorum yaparmısınz..sizlerde hamile kalmadan önce ne tür rüyalar görürdünüz..

canım walla ruya yorumları hakkında hıc bı bılgım yok ama ruya tabırlerı sıtesınde soyle dıyor :

"yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.. ; Hassta olan erkek ve Kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk.)

Rüyada yeni doğmuş Bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra Para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

Rüyada bebek görmek kismet açikligina, sansa isarettir. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek, bekleme digi bir yerden bir haber alacagina; bebegin agladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek, bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak buldugunu görmek, uzak akrabasindan beklemedigi bir mirasa konacagina; bir bebegin besigini salladigini görmek, bir ise girip mutlu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye isaret eder. Rüyada kiz çocugu görmek ise bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga isaret eder. Kiz çocugunu görmek, sevinçli bir isle karsilasilacagina isaret eder.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir."

- alıntıdır

bende bı gun erkek bebek gormustum ruyamda 2 aylık falan hamıleydım babaneme sormustum oda kızın olucak demıstı. allah hakkında hayırlısını versın arkadasım.

kızlar bende bunlara bezer bişey gördüm resmen korku filimi gibiydi rüyamda ögleden sonraymış uyanıyorum karnım küçülmüş bi garip bi hal almıştı sonra karnıma inanalımaz bir sancı giriyor ve kan geliyor ve bunu okadar içten hissetimki düşük yapıyormuşum bacagımın arasından bişeyler süzülüyor ve yere bakıyorum 3 tane bebek 2 tanesi yapışık ikiz ve ız bitanesi normal aglıyorum filan annemin yanına gidiyorum diyorumki gel bak dogurdum ama ölü bi geliyorum yerde hiç bir şey yok bu arada benim bebegim erkek 30 haftalık hamileyim ben gebelikle alakalı bir kitap almıştım özellikle dogumun son günlerinde böyle kabusların görülmesi normalmiş sanırım çok fazla içten içten düşünüyoruz herşeyi bebegim iimi dogum kolay geçecekmi filan diye..
allah hepimizin bebegini korusun inşallah saglıcakla kucagımıza almaı nasip etsin inşallah (AMıN)

canım bende bir rüya gördüm yengem ben kız kardeşim yengem hamileymiş arkasından bende gidiyorum bende hamileymişim ..gerçekte yengem hamile 8 haftalık...ne anlama geliyor..bir gecede oğlum olyormuş adını ömer koyuyormuşum... ama adet oldum rüyadan sonra ozaman şimdide dün gece bu rüya rabbim hayırlara yazsın inşallah hamilediirim...

kızlar dün yazmıştım kendimi hamile gördüm diye bugün yine gördüm hamileymişim ..rabbim hayırlara yazsın ama adetim daha yeni bitti...rüyalarım ne anlama geliyor...hamile kalmadan önce sizde görürmüydünüzkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kızlar dün yazmıştım kendimi hamile gördüm diye bugün yine gördüm hamileymişim ..rabbim hayırlara yazsın ama adetim daha yeni bitti...rüyalarım ne anlama geliyor...hamile kalmadan önce sizde görürmüydünüzkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım adetin bittikten sonra bir test yaptır belki hamilesindir üstüne görme olayı falan varya haberi bekliyoruz hihoyyytcanım (inşallah hamilesindir):Saruboceq:

inşallah canım inşallah ...belki diyorum bu ay bebişime kavuşacam onun rüyasını görüyorum....hayyallerle yaşıyoruz...hayallerimiz gerçek olurda bizde evlatlarımıza kavuşuruz...

bende hamileliğimin başında çok sık kabus görüyodum şimdi keşke uyuyabilsemde kabus görsem uykusuzluk daha kötü..

bende 14 haftalık hamileyim kabus falan görmüyorum ama karışık anlam veremediğim rüyaar bezen görüyorum bazen çok güzel rüyalar görüyorum ama yatmadan önce çok dua ediyorum bebeğimi görüyüm diye Alllahım ne olur diyorum bana güzel rüyalar gösteriyor hatta bir kere dua edip yattım kuzu gördüm kuzunun manasıda çok hayırlı güzel evlat demekmiş çok dua okuyun arkadaşlar ALLAH kabul edip bebeğimizi bile gösterir.

bende hamile olmadan 1 ay önce hamile oldugumu görmüştüm rüyamda sonra teste yaprırdım ama negatif çıkdı diger adet dönemimde hamile oldugumu ögrendim allah inşallah sanada nasip eder canım inşallah ebebgine kavuşursun (AMıN)

Of ya tam bu dertten müzdaripken konuyu gördüm. Sürekli erken doğum yaptığımı görüyorum bende. Bebeğime o kadar oğun duygular besliyorum ki onu kaybetmekten korkuyorum. Gündüzleri bile hemen haraket etmese panik halindeyim:KK43:( Hastalık derecesine geldi bende sanki her an bişey olucakmış gibi tetikteyim.Rüyalarım kabus oldu çıktı zaten. Allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin.

kızlar yaşadıklarım yüzündenmidir bilmiyorum 3 gündür çok turaf rüyalar görüyorum en son rüyam annemlerde dogum yapıyorum bebegi hiç görmüyorum aradan bir kaç saat geçiyor bebegi istiyorum getirmiyorlar sonra dışarı çıkıyorum senağlamabebegim ölü doğmuş hemen gömmüşler senağlamayağmur yağıyor bağırarak ağlıyorum şimdi de ağlıyorum böyle yaşayanlar varsa yazabilirlermi kimseye anlatamıyorum içim daraldı düşünmekten beynim çatlıcak

canım sen çok kafana takıyorsun....rüyalarına giriyor böyle şeyler....sen bence başka bişeylerle uğraş kendini oyala....

canım sen çok kafana takıyorsun....rüyalarına giriyor böyle şeyler....sen bence başka bişeylerle uğraş kendini oyala....

evet canım doğru söylüyorsun hamileliğimin 17 haftasından beri öyle sıkıntılar yaşadımki daha yeni yeni hamileliğimin tadını çıkarıyorum hihoyyytartık inşallah:Saruboceq: öyle rüyalar görmem yorumun için çok sağola.s.

Hamileler çok rya görüyorlar ve hepside kötü rüyalar bende çok görürdüm, okuyup yatın kızlar içiniz rahat eder ve rüyanızı kimseye anlatmayın ve kötü düşünmeyin, hamileleri ve bebekleri çok korkuturlarmış, bende bağırarak uyanırdım.

bende hamile olmadan 1 ay önce hamile oldugumu görmüştüm rüyamda sonra teste yaprırdım ama negatif çıkdı diger adet dönemimde hamile oldugumu ögrendim allah inşallah sanada nasip eder canım inşallah ebebgine kavuşursun (AMİN)

canım bende 2 gün önce rüyamda bebeğimi emziriyordum..ertesi gece ise test yapıyorum o testte anlaşılmıyor...ikinciyi yap diyorlar bu sefer ikinciyi yapıyorum ikincide çift çizgi görüyorum tamam diyorum bu sefer hamileyim...annem soruyor eminmisin diyor eminim anne hamileyim diyorum....aradan zaman geçiyor kan görüyorum düştü diyorum....rüyadan uyandım sanki gerçekte yaşamışım onları....

veeeee gün içinde benim kırmızı gözüktü...adet oldum....inşallah bende senin gibi bu son adetim olurda bu ay hamile kalırım....inşallahhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X