Rüyamda boğazım kesiliyordu.

Lomersune

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2014
112
8
31
Merhabalar çok kötü bir rüya gördüm ama umarim tabiri de kötü değildir. :KK43: Ruyami tam hatirlamiyorum aklimda kaldigi kadarini aktaracagim ama etkisinde kaldigim bir gerçek. Otel mi AVM mi hatirlamiyorum bulunduğum yeri , birinden kaciyorum ve yakalaniyorum sonra kactigim insan beni yakalayıp bogazimdan yakalayıp bicakla kesiyor bogazimi. Çok Canim aciyor bagiriyorum ama kimse yardim etmiyor. Sonra adam bana simdi git diktir bogazini nerde diktiriyorsan diyor. Yardim istiyorum yanimda bir insan var. Pek umursamiyor ben kendim gitmeye calisiyorum bi yandan korku icerisindeyim babam beni görürse ne der diye. insanlardan saklayarak gitmeye calisiyorum bogazimi. Gittim mi gitmedim mi hatirlamiyorum ama sabah kalktigimda o bicagin kestiği yer agriyordu sanki. Ve hala etkisindeyim. Yazim da kusur varsa affola telefondan yazıyorum karisiyor. Şimdiden tesekkur ederim

Sera_izm

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
82
11
çok etkisinde kalmışsın arkadaşım,gerçek gibiydi sanırım.
Bazı rüyaların yorumlanması , yorumlanmamasından iyidir bence.
bilinc fazla yukleme olduğunda, yani gün içi çok sıkıntı, zihin karışıklığı , vesvese gibi durumlarda biz uyku halindeyken anlık rahatlamayla korkunç, bilinçaltından korkuyu tetikleyen yada kan lı rüyalar görüyoruz.
nacizane detay : zaten kan görülen rüya yoruma kapalıdır.