S beden Yamuna Queen korse satıyorum

Ysmn07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2018
7
1
34
Arkadaşlar S beden Yamuna Queen korsemi satıyorum en fazla 5-6 sefer kullandım içerisindeki balenlerin sayısı diğer modellere göre çok daha fazla olduğu için ben pek rahat edemedim satıp farklı model alicam... Aynı zamanda balen sayısının fazla olmasi diğer modellere göre daha sağlam olduğunun kanıtı ( tercih meselesi ben biraz rahatıma düşünüm galiba ) Arkadaki ipler sayesinde kilo aldıkça gevşetip inceledikce daraltmak mümkün

Arkadaşlar S beden Yamuna Queen korsemi satıyorum en fazla 5-6 sefer kullandım içerisindeki balenlerin sayısı diğer modellere göre çok daha fazla olduğu için ben pek rahat edemedim satıp farklı model alicam... Aynı zamanda balen sayısının fazla olmasi diğer modellere göre daha sağlam olduğunun kanıtı ( tercih meselesi ben biraz rahatıma düşünüm galiba ) Arkadaki ipler sayesinde kilo aldıkça gevşetip inceledikce daraltmak mümkün
kaça satıyon bacım?ben ince beli severim ..belim 70 cm..daha ince yapar mı?

kaça satıyon bacım?ben ince beli severim ..belim 70 cm..daha ince yapar mı?

Canım arkadaki iplerli sıkarak istediğin kadar incelmek senin elinde zaten ölçülerinde S bedene uyuyor... Ben bundan öncede Yamuna korsenin farklı bir modelini kullanmıştım L bedenden S bedene kadar düştüm ancak bu sefer dedim istediğim kadar daraltmak benim elimde olsun o yüzden bu modeli aldım... Oldukça sağlam ancak balenlerin sayısı beni rahatsız etti pek kullanamadim ...

Canım ben 330 a aldım bu ürünü , gerçekten kullandığım bir elin parmaklarını geçmez o yüzden normal şartlarda 250 den aşşagiya vermezdim ancak zaten sitesinde şu an kampanya var fiyatı 280 o yüzden benim elime 200 kalsın yeter

X