Saç Uzatma Yöntemleri Sa Maskelerle uzayanlar (Resimli)

keryneia

Başlangıç:63,4 Hedef:55 Güncel:56,5
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
8.388
7.456
39
Arkadaslar bu baslikta sadece fotograflarimizi paylasiyoruz

Sizlerden istegim once ve sonra fotograflariniz tarih, maske ve kac cm uzadigina dair bilgilerini bizimle paylasmaniz, boylelikle hangi formulun daha etkili oldugunu gormus ve paylasmis olucaz.

Bu baslikta mesajlasmak yasaktir, bunu adminle konustum ve yazilan mesajlar yetkililer tarafindan silinicektir. Kurallara uymaniz dilegiyle.

3478347986_6a93e07a6e.jpg

Ilk ben fotograframi paylasiyim istedim. 7 nisan ve 28 nisan cekilmistir. Sacim yaklasik 2 - 2,5 cm uzadi.

- Turp suyu kullandim. Turplari rendelikten sonra 2 - 3 bardak kadar su ile yarim saat kaynatiyoruz. Ilindiktan sonra sacimiza surup -tumuyle islanicak sekilde- 1 - 2 saat kadar bekletiyoruz. Akmamasi icin strechliyip bi havluyla sariyoruz. Ve saclarimizi yikiyoruz.

3542853985_61618db727.jpg

Kizlar yeni gelismeleri sizinle paylasmak istedim, her ne kadar agir agir ilerlesemde saclarim saka maka 6 haftada 4 cm uzamis durumda =)) ayda yaklasik 2,5 cm uzuyo ve ben gobecikler atiyorum =).. Sacimin sol tarafini kendim kestim, asimetrik kesim biraz duzelsin diye. Kuafore gitseydim daha kisaltacagindan korktum ve elletmek istemedim :p

Hadi bakalim sizlerde paylasinda gorelim kizlar =)

Arkadaslar bu baslikta sadece fotograflarimizi paylasiyoruz

Sizlerden istegim once ve sonra fotograflariniz tarih, maske ve kac cm uzadigina dair bilgilerini bizimle paylasmaniz, boylelikle hangi formulun daha etkili oldugunu gormus ve paylasmis olucaz.

Bu baslikta mesajlasmak yasaktir, bunu adminle konustum ve yazilan mesajlar yetkililer tarafindan silinicektir. Kurallara uymaniz dilegiyle.

hey allahım yaa..kız konu açmış ilk baştada kocaman bir paragraf yazı yazmış..böle saçma şeyler nie yazarlar ben anlamam..bence bu sitenin yönetimi iyi çalışmıyor ve denetlemiyor..insanlar konu açıyor zaten herşekilde başta yazıyor söylemek istediklerini...altta abuk sabuk sorular yorumlar..konuyla alakası yok...kız zaten başta söylemiş..maskelerle uzayan saçlarınızın resimlerini koyun die..oturup millette tarif sormuş..zaten tarifler başka konularda var...bizde bakıyoruz konuyu açıp bişeyler öğrenicez die gereksiz gereksiz şeylerle karşılaşıyoruz...

ÖNCE

SONRA

bende bu kadar uzatabildim.. entele, turp, yağ karışımları hepsini denedim.. bir sene boyunca her hafta bakım yaptım.. bir sene sonra sonuç budur.. sadece bir kez uçlarından kestirdim..

buda en son hali.. (3 ay sonra) 23 .09.2009 (yalnız şekil vereyim diye epey aldı uçlarından kuaför malesef.. daha uzamştı..)

Son düzenleme:
veee saclarim ensemi asmis durumda.. fazlasiyla tabiki ama dalgali oldugu icin belli olmuyo maalesef. Yinede dalgali haliyle bile gemis oldugu icin sizlerle paylasmak istedim.. bundan sonra sacimi arkadan cekicem, daha net uzadigini gormus oluruz.

3684950229_16456accc3_o.jpg

Soyle iki ay sonra 5cm kadar uzarsa degmeyin keyfime =).. bu kotu fotograftan oturude herkesten ozur diliyorum ayrica =)

3708186880_20ff12b5f2_o.jpg

Sarmisakli sampuandan sonra =)) Bi haftam bile dolmadan farkedilir bi uzama oldu arkadaslar sizlerle paylasmak istedim hemen:lepi:

Nasil yaptigimi merak edenlere:

ben 5 adet sarmisagi rendeleyip sampuanima koydum, bununla iki defa yikiyoruz iyice kafamizi ovalayarak, diger kullandigim sampuanimla son olarak yikadiktan sonra elma sirkesini suyla karistirip basimiza dokuyoruz =), sonrada guzelce duruluyoruz.. Elma sirkesi saci parlattigi gibi tum kokuyuda goturuyo.

Sacinizi tamamen kuruladiktan sonra hic bi sekilde koku kalmiyo =)

Son düzenleme:
$100_4720_düzenlendi-1.jpg

$100_4770 - Kopya_düzenlendi-1.jpg

$100_4770_düzenlendi-1.jpg

ya bende çok fark yaratmadı..en alt katlarım yıpranmış olduğu için galiba..gerçi daha 4 defa yaptım ama,,kokuyor ya ne kadar da olsa...zencefil daha çok uzatmıştı benimkini.ama sirke parlattı:)

Konu sahibinin isteği üzerine;
konu da sadece resimler paylaşılacağı için
mesajlar kaldırıldı...
sevgiler...

sarimsagi bugün bende deniyom iki günde birde turpumu uyguluyom insallah etkisi olcak

ben 5 adet sarmisagi rendeleyip sampuanima koydum, bununla iki defa yikiyoruz iyice kafamizi ovalayarak, diger kullandigim sampuanimla son olarak yikadiktan sonra elma sirkesini suyla karistirip basimiza dokuyoruz =), sonrada guzelce duruluyoruz.. Elma sirkesi saci parlattigi gibi tum kokuyuda goturuyo.

Sacinizi tamamen kuruladiktan sonra hic bi sekilde koku kalmiyo =)[/QUOTE]

5 adet sarımsagı nasıl kocman sampuan sısesıjnınıcınemı doldurdun beklettınmı sarmısaklı bı kac gun

ay ben yaptım ama o sarımsak kokusu ölüm geldi bana koku saçta kalmıyo ama banyodan çıkınca tüm banyonun kokusu evlere şenlik...

Son düzenleme:
Keryneia sen turplamı yaptın bu mucizeyi,sarımsakla mı canım?

3708186880_20ff12b5f2_o.jpg

Sarmisakli sampuandan sonra =)) Bi haftam bile dolmadan farkedilir bi uzama oldu arkadaslar sizlerle paylasmak istedim hemen:lepi:

Nasil yaptigimi merak edenlere:

Sacinizi tamamen kuruladiktan sonra hic bi sekilde koku kalmiyo =)

Diğer kullandığım şampuanımla derken cnm ??

X