Saat 10 bucuga kadar bu konuyu cozmemiz lazım, yardım S.O.S.

Yapacak yorum bulamadım bütün kirli çamaşırlarını bildiği bir erkeğe insan nasıl aşık olup ilişkiye başlar ki dünyada erkek köküne kıran mı girmiş 😪
Çünkü bütün kötü kadınlardan onu kurtarıp kendine sevgili yapmış. Bir de nikahı bastırırsa etrafındakiler helal olsun kıza. Nasıl da evliliği kabul ettirdi demelerinin havasını atacak

Kızlar merhaba. Konuyu arkadasımın sevgilisi ile problemi icin acıyorum. Arkadasım ve bu cocuk 2 senedir cıkıyorlar gecen hafta yıl donumlerini kutladılar. Yıldonumu gununden 2-3 gun once kavga etmisler sebebi cocugun eski sevgilileri. Çocuk kızdan once cok fazla sevgilisi nisanlısı sözlusu flörtu kız arkadası olan aynı anda bes kızla falan cıkan ama senelerce de aynı kızla irtibat halinde olan eski sevgilisi ile obsesif bir iliskisi olan biri, benim arkadasım ile arkadasken bunlar cocuk hep o kızı anlatır dert yanarmıs, iste benden 4 kere cocuk aldırdı bilmem ne hayatım mahvoldu o kız yuzunden ama kopamıyorum da cok hastalıklı iliskimiz var falan diye arkadasıma anlatırmıs. Neyse bu cocuk ve arkadasım sevgili olduktan sonra da hep bu kızla cocugun konusması, gorusmesi, gizli mesajlasması (o kız da su an evli cocuklu) kopamamaları sebebi ile defalarca ayrıldılar. En son sefer de yine mart ayında sanırım ayrıldılar ama sonra barıstılar ve o zamandan beri kötü degildi araları, hic o kızın veya baska eski sevgililerin konusu gecmiyordu.

Simdi gecen hafta bu yıldonumu gununden once bu cocuk arkadasıma eski laptopunda buldugu resimleri atmıs, bak ne kadar zayıfmısım bilmem ne fotograflar buldum sana atmak istedim demis, gonderdigi fotograflar da o eski kız ile cekilmis fotograflar, cekim falan yapmıslar kostumlu (anladınız siz :KK70:) onları gondermis arkadasıma. Arkadasım da demis ki sen kafayı mı yedin benimle dalga mı geciyorsun sen ne bicim insansın bende travma oldu bu kız senin yuzunden vs vs kavga gurultu. Cocuk da demis ki demek ki sende sorun var ben kendimi gonderdim sen o kıza takık oldugun icin onu gordun fotograflarda ben baska amacla gonderdim falan sacma bir acıklama yapmıs. Sonrasında da konusmamıslar 2-3 gun sonra yıldonumu ve cocuk kutlamamıs. Cocuk da su an ailesinin yanına baska bir sehre gitti arkadasım burada yalnız yasıyor. Çocugun bir isi oldugu icin degil öylesine gitti yani. Bekledik ki gelir yıldonumu oldugu gun ama gelmeyi bırak aramadı bile :/

Simdi arkadasım diyor ki sen mesaj at, sanki benim haberim yokmus gibi X cok uzgun gecen gun gordum iste hic boyle gormemistim konusmuyormussunuz bir suredir noldu, sen gel istersen yanında ol surpriz ayarlamak istersen ben yardımcı olurum sana, söz ben ona soylemem aramızda kalır konustugumuz falan diye mesajlar at dedi. Benim bu cocukla hic muhabbetim yok bu arada, instagramdan bile takiplesmiyoruz, numarası da yok, hani senin yaptırdıgın belli olur dedim ama olsun sen benim haberim yokmus gibi yaz dedi o anlamaz dedi ama onun yazdırdıgı %100 belli olur bence yapmayalım ama sen istiyorsan yazarım ben yine de dedim. Bir fikir bir yol dusunelim dedim.

Benim aklıma bir sey gelmiyor, sizlere danısayım dedim, onların iliskileri biraz degisik ayrılma gibi bir dusuncesi yok arkadasımın, ama cocuk bir haftadır yazmıyor aramıyor hicbir sey yok yani. Bugun 8. gün oldu sessizliğin. Ne yapılabilir sizce? Bana dedi ki saat 10 bucuk gibi mesaj atarsın. Ben de size sorayım dedim o saate kadar belki arkadasımı vazgecirir daha mantıklı bir sey buluruz diye :KK1:
İlk paragraf herşeyi anlatıyo zaten gerisi çöp, başkalarına yaptığı yaşadığı şeyleri bile bile sevgili olmuş kuyusunu kendi kazmış

Kızlar merhaba. Konuyu arkadasımın sevgilisi ile problemi icin acıyorum. Arkadasım ve bu cocuk 2 senedir cıkıyorlar gecen hafta yıl donumlerini kutladılar. Yıldonumu gununden 2-3 gun once kavga etmisler sebebi cocugun eski sevgilileri. Çocuk kızdan once cok fazla sevgilisi nisanlısı sözlusu flörtu kız arkadası olan aynı anda bes kızla falan cıkan ama senelerce de aynı kızla irtibat halinde olan eski sevgilisi ile obsesif bir iliskisi olan biri, benim arkadasım ile arkadasken bunlar cocuk hep o kızı anlatır dert yanarmıs, iste benden 4 kere cocuk aldırdı bilmem ne hayatım mahvoldu o kız yuzunden ama kopamıyorum da cok hastalıklı iliskimiz var falan diye arkadasıma anlatırmıs. Neyse bu cocuk ve arkadasım sevgili olduktan sonra da hep bu kızla cocugun konusması, gorusmesi, gizli mesajlasması (o kız da su an evli cocuklu) kopamamaları sebebi ile defalarca ayrıldılar. En son sefer de yine mart ayında sanırım ayrıldılar ama sonra barıstılar ve o zamandan beri kötü degildi araları, hic o kızın veya baska eski sevgililerin konusu gecmiyordu.

Simdi gecen hafta bu yıldonumu gununden once bu cocuk arkadasıma eski laptopunda buldugu resimleri atmıs, bak ne kadar zayıfmısım bilmem ne fotograflar buldum sana atmak istedim demis, gonderdigi fotograflar da o eski kız ile cekilmis fotograflar, cekim falan yapmıslar kostumlu (anladınız siz :KK70:) onları gondermis arkadasıma. Arkadasım da demis ki sen kafayı mı yedin benimle dalga mı geciyorsun sen ne bicim insansın bende travma oldu bu kız senin yuzunden vs vs kavga gurultu. Cocuk da demis ki demek ki sende sorun var ben kendimi gonderdim sen o kıza takık oldugun icin onu gordun fotograflarda ben baska amacla gonderdim falan sacma bir acıklama yapmıs. Sonrasında da konusmamıslar 2-3 gun sonra yıldonumu ve cocuk kutlamamıs. Cocuk da su an ailesinin yanına baska bir sehre gitti arkadasım burada yalnız yasıyor. Çocugun bir isi oldugu icin degil öylesine gitti yani. Bekledik ki gelir yıldonumu oldugu gun ama gelmeyi bırak aramadı bile :/

Simdi arkadasım diyor ki sen mesaj at, sanki benim haberim yokmus gibi X cok uzgun gecen gun gordum iste hic boyle gormemistim konusmuyormussunuz bir suredir noldu, sen gel istersen yanında ol surpriz ayarlamak istersen ben yardımcı olurum sana, söz ben ona soylemem aramızda kalır konustugumuz falan diye mesajlar at dedi. Benim bu cocukla hic muhabbetim yok bu arada, instagramdan bile takiplesmiyoruz, numarası da yok, hani senin yaptırdıgın belli olur dedim ama olsun sen benim haberim yokmus gibi yaz dedi o anlamaz dedi ama onun yazdırdıgı %100 belli olur bence yapmayalım ama sen istiyorsan yazarım ben yine de dedim. Bir fikir bir yol dusunelim dedim.

Benim aklıma bir sey gelmiyor, sizlere danısayım dedim, onların iliskileri biraz degisik ayrılma gibi bir dusuncesi yok arkadasımın, ama cocuk bir haftadır yazmıyor aramıyor hicbir sey yok yani. Bugun 8. gün oldu sessizliğin. Ne yapılabilir sizce? Bana dedi ki saat 10 bucuk gibi mesaj atarsın. Ben de size sorayım dedim o saate kadar belki arkadasımı vazgecirir daha mantıklı bir sey buluruz diye :KK1:
Bu arada arkadaşın bu forumu iyi okusun üye olsun , bdv de geleceğine dair hikayeler çok alıştırma olur

ya kızlar yorumlarınıza aşırı güldüm :KK70: ben de kendisine bu iliskinin basından beri olmayacagını, sacmaladıgını, ayrılması gerektigini on yüz bin milyon kere söyledim.. ama bir sey degismedi, ben ne diyebilirim ki artık, herkesin kendi iliskisi en neticesinde. herkes kendi yaptıgı secimlerin sonuclarını yasıyor bu hayatta. arkadasım cocugun gelip özür dilemesini, hatasını kabul etmesini, aklını basına almasını, gelmesini sürpriz yapmasını falan istiyor yani. 8 gundur yazmıyor, bu sessizligine son vermesini artık aramasını, kalkıp istanbula donmesini istiyor. hani yazmayan adama ne yapabiliriz babında actım konuyu ben. yorumlarınıza tek tek tesekkur ederim ama, her birinizin haklı oldugunun da farkındayım ben de aynı seyleri senelerdir soyluyorum kendisine zaten :KK43:
sende boşver o zaman.
yanlış olduğunu biliyorsun.
arkadaşından madem kopamıyorsun !
yanlış ve ters olan saçma şeyler için yardım etme .
yardım edemeceğini ve onun iyiliği içinde olduğunu söyle ısrarla.

Anma gurursuz insanlar var ya. Adam eskisiyle olan Erotik videosunu atsa bu pozisyonu seviyorsun demek aşkım diyecek. Pes.
Ya nasıl böyle bana ne diyip devam edebiliyorsunuz?
Benim şu an yakın arkadaşım nişan attı, bana hala seviyor aslında pişman olacak dediğinde sevse gitmezdi. Aranızda ailevi sorun yoktu, maddi manevi sorun yoktu. Hiç bir şey yokken gitti dediğim için 20 yıllık arkadaşım küstü bana. Ben gerçekleri söyleyeyim bir de ben kandırmayayım da beni kötü bilsin dert değil dedim.
Sizin yerinizde olsam arkadaşıma ağzıma geleni söylerdim. Böyle bir salaklık yapmasına müsade etmezdim. Hayatını harcıyor siz de bir kibrit de ben atayım mı diyorsunuz?

Arkadasinizin ciddi pskolojik desteğe ihtiyaci var yoksa hayatini kararticak bence msj atmak yerine 10 bucuga kadar iyi bir dr dan randevu almaya çalışın arkadasiniza yapacağınız en büyük iyilik bu olur

Kostüm derken??? 4 çocuk aldırdığı sevgilisiyle mi fotoğrafları? Hemşire, amazon kadını gibi fantezi kostüm mü atmış ne??? Eğer öyleyse kız arkadaşınıza her şey müstahak. Buna rağmen de kalıyorsa yani, siz arayın aynenn arkadaşınızın dediği şeyleri haysiyetsiz sevgilisine söyleyin. Adam resmen jigolo, kız arkadaşınız da öylelerini seviyor demek ki.

Bence adam "ayrilmak istiyorum" demek yerine bu kavga ciksin diye o fotograflari gonderdi. Yani zemini o hazirladi cunku duzgun sekilde soylese kiz kabul etmeyecekti ayriligi. Arkadasiniz cocugun hala onu sevdigini zannediyor. Sevilmedigini net anlamasi icin ben olsam cocuga soyledigi sekilde mesaj atardim. Hatta onu cok seviyormussun gibi seyler de yazardim ki cocuk aslinda baskasini sevdigini itiraf etsin. Eminim cocuk "beni ilgilendirmez bu iliski yurumuyor" gibi cevaplar verecek. Ya da cevap yazmayacak. Arkadasiniz da bunu gorunce sevilmedigini daha net anlamis olur. Cocugun ne dusundugu egosunun ne derece kalkacagi zerre onemli degil. Onemli olan arkadasiniz. Arkadasiniz reddedilmeden bence en azindan bir psikolojik danismanla gorusmeli. Lutfen randevu almasina yardimci olun. Sakinlestirici hafif ilaclar bulundurun ya da sakinlestirici bitki caylari vs. Arkadasiniz bu donemi kolay atlatir umarim.

Erkek karektersizin önde gideniymiş karekter ne yazık ki satın alınmıyor çapkınlık genlerinde saklı
Bir araştırın bakın dedesi babası aynı türden mi???!!

Hastanede serumlu foto atsın. Siz de mesaj atın senin yüzünden hastanelik oldu diye.
images
Genc adamımız 4 cocuk aldırmış serumamı acıyacakmış

Sakin karisma, arkadaşına da de yani anlar saçmalama diye. Arkadaşında inanılmaz zeki bi kızmış gerçekten. Bırak ne hali varsa görsün:)

Bunca rezilliğe rağmen hala geri döndürme çabası ve ergen usulü oyunlar...🤮🤮🤮

Karnı epey geniş orası belli de mide var mi arkadaşınızda onu merak ettim..

X