Sabah sabah dert diil ama ...

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
Kizlar gunaydin herkese anlatip rahatlamak istiyorum fikir okuuup rahatlamam gerek simdi benim bi gorumcem var daha onceki konularimi okuyanlar bilir neyse herseye bi lafi sozu war hicbiseyr karismadan duramaz vs. Gecen esimle sanal marketten aliscveris yaptik bebege bez mama islak mendil vs. Neyse ben 3 lu bi islak mendil 8 tl ydi onu aldim o sirada kv bizdeydi kapi caldi malzemeler geldi iste soylenmeye basladi cok para neden kendiniz gidip almiosuniz vs. O iste x markette 5 tl bu konu olali 3 hafta oluo . Bebeğimin mevlutu yapilcak bugun annemler kayseriden geldiler temizlik hazirlik yaptik gorumcem babamin yanında hala islak mendil su fiyat neden ordan almadin ordan aldin dio uzatti . Ikinzci olay da surekli teyzesinin gelini ve teyzesinin kizindan bahsediyo istr gelin gorumce cok iyi anlasiolarmis herseyi birlikte yapiolarmis bende artik dayanamadim kv ve annemde vardi sert bi ses tonuyla dedim ki ya dedim o tabiki iyi anlasir gorumcesi biseyinr karismiyo ne aldi ne satti karismio istediği kiyafeti alio istedigi yere gidip gezio surekli eve tikilmio dedim ben olsam bende iui anlasirim ole dedim annemde arkadan bana kizdi sen nasi bi ses tonuyla konustun iste neden ole azarladin onlar ne dese de sen iste cevap verme yuz goz olma vs dedi ama kizlar daynamamiorum herseye bi laf soluyo herseye karisiyo cok cimri benim yanımda dio ki mevkute benim gorumcemi cagirnasaydin simdi sana gelince bana da ugrar dio e sende bana geliosun napim ben bu kiza nasil davraniyim bilemedim ya... uzun oldu okuyankara tesekkurler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yüz göz olmadan da tavrinizi belli edebilirsiniz. Ben olsam bende hoslanmam benim etlime sütlüme karisilsa. Ama tavrinizi seviyeli bir sekilde belli edin.

Bosuna dememisler galiba görümce görümce görmiyim seni ömrümce :))

Allahım neden bu gelinler batar gorumcelere bilemem... Allah sabır versin ona neymiş acaba alıp verdiğinizden.

böyle bir kaç defa daha ağzının payını verip aranıza mesafe koymak en hayırlısı. herkes kendi hayatıyla ilgilensin canım ona neymiş senin aldığın ıslak mendilden :KK47:

Ya insanlarin hayatina bak ya , senin yerinde olsam masallah x hayat sana guzel ne guzel hic derdin yok bi islak mendil derdin sadece gunlerdir onu soyliyorsun sagol onu da dert etme bizim icin biz kendimizi idare ederiz aklim yeter evelallah de saka ile baslayip igneni sok bu tarzlar bundan anlarlar , ya da sen daha beter herkesin ortasinda onun yaptigimin iki katini yap kusurunu bul niye boyle yaptin niye boyle ettin diye surekli sen bezdir onu

ohh ne iyi demişsin. onlar senin bi ıslak mendiline dahi karışıyorsa sende ağzına geleni söyle. ama tabi eşinin yanında değil :)
ne gıcık olurum öyle tiplere ya

CNm ilk önce çok iyi yapmissin bebek olduktan sonra boyle ufak tefek şeyleri büyütmeyi çok severler tavrini koy yoksa bebek büyüyene kadar hep boyle devam eder herşeye muhalefet olurlar.

Kizlar ve son olayi anlatiyim daha bugun mevlutte oldu dua yapilio biz 3 arkadas mutfaktayiz gorumcem de orda biz kizlarka hem amin dioz hem konuşup gülüyoruz sohber vs. Bana ordan ne dedi yeter artik amin de amin ve azarlayarak dedi ben ve kizlar sok geçirdik sonra bizdeb kimse kknusmayinca cocugu ilr kendini ilk once balkona kapatti sonra da çocuk durmuyo die bahanr etti ve gitti bende mutfakta bana ueter artik amin de diyincr diorum zaten dedim.ona yüksek ses tonuyla cevap verdim o sirada kaynanam bana kotu kotu bakti ordan ama kizina hic bakmadı bans bakti direk off yeter artik gerçekten bunaldim cok

Kizlar ve son olayi anlatiyim daha bugun mevlutte oldu dua yapilio biz 3 arkadas mutfaktayiz gorumcem de orda biz kizlarka hem amin dioz hem konuşup gülüyoruz sohber vs. Bana ordan ne dedi yeter artik amin de amin ve azarlayarak dedi ben ve kizlar sok geçirdik sonra bizdeb kimse kknusmayinca cocugu ilr kendini ilk once balkona kapatti sonra da çocuk durmuyo die bahanr etti ve gitti bende mutfakta bana ueter artik amin de diyincr diorum zaten dedim.ona yüksek ses tonuyla cevap verdim o sirada kaynanam bana kotu kotu bakti ordan ama kizina hic bakmadı bans bakti direk off yeter artik gerçekten bunaldim cok

aranızdaki bu sürtüşmelerden eşiniz haberdar mı ?
haberdarsa size hak veriyor mu ?
hak veriyorsa ağzına sağlık benim bile içimin yağları eridi :KK52: :KK52: :KK52:

Walla esime anlattim ama yorum yapmio hic karismiyo gerçekten bu kizla nasil basedecegim ben akıl verin bana

Hiç muhatap olma canım ona ne senin nerden ne aldığın. Para senin. Erkekler ailelerine laf söyletmez pek zaten yorumauzda kalmış. O yüzden bildiğini oku. O da konuşsun dursun .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Walla esime anlattim ama yorum yapmio hic karismiyo gerçekten bu kizla nasil basedecegim ben akıl verin bana

ben olsam madem eşiniz yorum yapmıyor beni rencide edici her yaptığı davranışa ya da beden diline bile rahatsız olduğumu belirtecek şekilde tepkimi verir akşam da olayı hemen eşime anlatırdım ablan böyle böyle yaptı, dedi ben de şöyle şöyle karşılık verdim diye..... ben altta kaldım hep sustum tepeme çıktılar asla altta kalmayın çünkü belli bir yerden sonra aptal yerine ya da ezilecek gelin yerine koyuyorlar insanı...ben sustum sustum ama silince toptan sildim 3 sene olacak sadece eşimi görüyorum :KK52:

Görümcen tamamen haksız değil ama tabii seni usulünce uyarabilirdi.

Bebeğinin mevlüdünde dua okunurken arkadaşlarınla hahahihi yapman hoş olmamış.
Umursamaz gibi mutfağa çekilip sohbete dalmanı ben de garipserdim.
Mevlüd ve dua senin kendi bebeğin için okunmuş.
Duayı dinlemeden sohbet edip,sonra aralarda koroya katılır gibi amin demen birşey ifade etmez.

ama burda sen haksızsın saygısızlık gibi olmuş biraz bende kızarım böyle şeylere

maaIesef bu tarz görümceIer var ,ama bence siz artık sert tavır göstermek yerine mesafenizi koyun,birşey dediğinde Iaf söyIemektense bakışınızIa beIIi edin ve muhatap oImayın,gidip geImeyin pek sık mecburi günIer ,bayram düğün vs dışında ve bunu siz de çocuk var bahanesiyIe yapın,ama eşinize sadece temizIik ve çocuktan doIayı deyin ona yansıtmayın ki etkiIenmesin en iyisi bu gibi sanırım..

Görümcen tamamen haksız değil ama tabii seni usulünce uyarabilirdi.

Bebeğinin mevlüdünde dua okunurken arkadaşlarınla hahahihi yapman hoş olmamış.
Umursamaz gibi mutfağa çekilip sohbete dalmanı ben de garipserdim.
Mevlüd ve dua senin kendi bebeğin için okunmuş.
Duayı dinlemeden sohbet edip,sonra aralarda koroya katılır gibi amin demen birşey ifade etmez.

bu durum görümcesinin derdi değil ama ona mı kalmış arkadaşlarının yanında konu sahibini uyarmak ? bence görümcesi olur olmaz her şeye burnunu sokan çok bilmişlerden...ben olsam gelinimize ki ondan kaç yaş büyüğüm böyle bir uyarı ölsem yapmam kendi önemsemiyor ve muhabbet ediyor arada da amin diyorsa onun bileceği iştir beni ilgilendirmez yani

bence yaşanan hiçbir şeyi eşinizden saklamayın sonra yaşananlar yalan yanlış döner eşinizi bulur neden anlatmadın dediğinde altından kalkamazsınız ...bu tarzların ne yapacağı belli olmaz gidip gelmeme noktasında mesafe koyabileceksiniz bunu yapın yok olmaz yine aynı ortamlarda bulunmak zorundayız dersen de bence altta kalmamalısın ve yaşadığın her şeyi eşin bilmeli ...

Su gorumcen hakli diyen arkadas benim yaptigim taviri konusmuyoz burda gorumcemon beni elalemin yaninda cocuk azarlar gibi uyarmasini soledim ayrıca bana bole davranan gorumce kendi cocugunun mevlutunde insanlara hosgeldin bile.etmedi cocugunu alip odaya kapandi ben ole hizmet ettim oetada dondum ama malesef gorumceme hic bisey demedim. Cunku kendi mrvlutu kendk evi bu benim haddim.olmaz.

X