Sabahtan beri agliyorum

iste bunlar hep kahvaltiya su boregi yapmaktan oluyor.

hic su boregi yapmaya bile yeltenmedim, en fazla yapacagim sigara boregidir, ona da tonla iltifat alirim.

yapmayin, kiymet bilinmiyorsa yapmayin.

amma velakin bunun icin aglamalar, odalara kapanmalar da biraz fazla olmus, kocaniza da o yonden hak verdim,
yani merhametsiz demissiniz siz ama, neye merhamet edecek ki, hasta misiniz duskun musunuz, neye merhamet edecek.
alt tarafi yemeginiz begenilmemis (ya da begenilmis ama ortamlarda soylenmemis).
Esim bide annesiyle kobusmayi bitirdi kamerayi kapatti ustune gitti yine borekten yedi ne diyecegimi bilemedim😱

Sabahtan beri ağlayarak kendinizi heba etmek yerine ilk olarak görüntülü görüşme esnasında "ondan mi tepsinin yarısını yedin" diye sert çıkarak ilk tepkinizi vererek, kapattıktan sonra da akşam yemeği senden ben kesinlikle girip hazırlamıycam diyerek ikinci tepkiyi verip, karşılık verdiğinde ise tepsiyi kalan böreklerle ona doğru fırlatarak üçüncü tepkiyi vererek 3 adımda kocanıza insan olmayı öğretseydiniz ağlamanıza gerek kalmazdı. Ha bir de artık kahvaltılar senden diye eklemeyi de unutmamak lazımdı
%100 ruh ikizimsiniz. aynısını yapardım.

Esim bide annesiyle kobusmayi bitirdi kamerayi kapatti ustune gitti yine borekten yedi ne diyecegimi bilemedim😱
Ya sesli güldüm valla kusura bakmayin bosverin takmayin hic aman elin oglu beğenmesin karni acikinca yine sizin yaptiginiz yemekleri borekleri tatlilari lop diye mideye goturcek neticede uzmeyin kendinize yazık silin goz yaşınızı bi yuzunuze hafif makyaj yapin gidin tv seyredin

Kayınvalideniz 256 kere böreğin nasıl olduğunu sorarak kendi kumaşını belli etmiş zaten.

Eşinize gelince belki takılmaya çalışmıştır size. Ama siz sustukça, anası uzattıkça o da sıvamış.
Ben olsam beğenmediğin için mi tepsinin yarısını yedin der o bişey dedikçe laf sokardım.
Eşim beni rencide edemez, ettirmem ben hemen lafım vardır. Keşke siz de öyle yapsaydınız ağlamak yerine.
Bak bakalım bir daha ağzını açabiliyor mu hadsiz.

Analı oğullu saçmalamışlar.
Gönlünüzü alsa bari.

Ya gerçekten bu kadar prenses olmaya gerek yok. Normal işte yoklukta gidiyor dediğinde o zaman niye hayvan gibi bir tepsiyi yedin? Deseydin üzülen sen olmazdın. Belli ki annesiyle karısı arasında tercih yapmak zorunda olduğunu düşünen bir canlı var karşında. Senin böreğini beğendiğinde annesinin üzüleceğini düşünüyor çünkü üzülerek söylüyorum ki annesinin üzerine kuma gitmişsin. Anaç bir insan olabilirsin ve eşin seni ebeveyni gibi görüyor olabilir. Bu da annesine karşı kendisini suçlu hissettirir.

Eşine nar saati, süt saati yapan bir kadın olarak kayınvalidenizin sorusuna şaşırmaniz da enteresan olmuş. 😂

Siz eşinize bebek muamelesi yapıyorsunuz annesi yapmış çok mu?
Aa öyle miymiş 🙄 e önceki mesajda yazdım adamın annesi gibi davranıyor olabilirsin diye. Sebep bu işte. Üvey anne sendromu 🤷

Ben olsam bir dahakine sen yapta seninkini yiyelim derdim. Alınmayın kırılmayın boşverin. Büyütülecek bisey yok canınızı sıkmayın

X