Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Amanim o konuştuğumuz zaman hindistan cevizi yağını aldım 😍
Benim kız saç sirkesi istiyo 😅
Kabarmayi ve kepeği önler diye araştırmış alalım diye tutturdu.
Alsin madem 🤷🏽‍♀️ ama dikkatli kullanin sirke saç derisine sürekli kullanilamaz. Fayda görmez ise dogal yağlara dönersiniz

Alsin madem 🤷🏽‍♀️ ama dikkatli kullanin sirke saç derisine sürekli kullanilamaz. Fayda görmez ise dogal yağlara dönersiniz
Ben senin dediğini aynen söyleyeyim başka yağlar alayım ona 🤭
Onu bulamayız diye bağlarım çocuğu 😂
Birde biz şampuanın içine aspirin atıyoruz bu yaz aşırı faydasını gördük bı deneyin isterseniz.

Bilemedim . Normalde Türkiye nin suyu sacima iyi gelir. Bizim oranin suyu cok kireclidir mesela. Yarin baska sampuan mi alsam diyorum Ama ne alacagim..kore urunleri ile sacimi Adam etmistim..
Keske rutinini bozmasaydin. Ben ilk buraya geldiğimde sacim keceye dönmüştü su cok etkiliyor buyuk ihtimalle sudan dolayi olmustur

Ben senin dediğini aynen söyleyeyim başka yağlar alayım ona 🤭
Onu bulamayız diye bağlarım çocuğu 😂
Birde biz şampuanın içine aspirin atıyoruz bu yaz aşırı faydasını gördük bı deneyin isterseniz.
Sac derisinden aliyosunuz direkt agri kesici ooww 🤣🤣 saka bi yana yapmam onu ya nasil faydasi oluyor ki

Sac derisinden aliyosunuz direkt agri kesici ooww 🤣🤣 saka bi yana yapmam onu ya nasil faydasi oluyor ki
Dökülmeye çok etkili aspirin,hacim veriyor,birde daha dayanıklı oldu saçlar sanki zor kopuyor gibi
Bir şampuan şişesine 1yada 2 aspirini alinle kırıp atıyorsun bu kadar 😂

Dökülmeye çok etkili aspirin,hacim veriyor,birde daha dayanıklı oldu saçlar sanki zor kopuyor gibi
Bir şampuan şişesine 1yada 2 aspirini alinle kırıp atıyorsun bu kadar 😂
Yok bebeyim kalsin su tedavi zamani zibilyon hormon aldi vücudum bi ilaci daha kaldiramam 🤣
Sampuanim bitmisti 😑 burdan hask alirim Oda iyi diye siparis de vermedim. Ay ne kullanacagim
Yeşil sabun dermişim 😅 haldir şaldir al kepege iyi geliyor gecici kullan 🤔

Yok bebeyim kalsin su tedavi zamani zibilyon hormon aldi vücudum bi ilaci daha kaldiramam 🤣

Yeşil sabun dermişim 😅 haldir şaldir al kepege iyi geliyor gecici kullan 🤔
Bebise kavuş sonra hepsi geçer 😍
Aspirinden ne olacak 😂
Sonucu haber et amani bu ara belli olur artık inşallah 🤲

İnternetten araştırdığıma göre telogen efflivuim tipi dökülme yaşıyorum. Dökülmyer sebep olan etken ortadan kaldırılınca saçlar eski haline kavuşuyormuş.

X