Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Kizlar dunku alisverisimde bana bundan hediye ettiler, kullanan oldumu aranizda bilmiyorum. Dun denedim, kokusundan hoslanmadim basta cunku sekerli meyveli kokulari pek sevmiyorum ama sacta kalici degil, normalde kuru kabarik saclarim yumusacik oldu. Etkisi varmi bilmiyorum ama sacimi daha nemlenmis hissediyorum cunku dalgalari ortaya cikti. Farkini anlamak icin kremde surmemistim bir dahaki sefere krem surup kullanicam bakalim nasil olacak
Screenshot_20220520-135531_Yves Rocher.jpg

Kizlar dunku alisverisimde bana bundan hediye ettiler, kullanan oldumu aranizda bilmiyorum. Dun denedim, kokusundan hoslanmadim basta cunku sekerli meyveli kokulari pek sevmiyorum ama sacta kalici degil, normalde kuru kabarik saclarim yumusacik oldu. Etkisi varmi bilmiyorum ama sacimi daha nemlenmis hissediyorum cunku dalgalari ortaya cikti. Farkini anlamak icin kremde surmemistim bir dahaki sefere krem surup kullanicam bakalim nasil olacak
Eki Görüntüle 3069613
Ah bunlarinda mi varmis sac sirkesi sen tekrar dene sonra bakar alirim hemsirem 😍
Magnifiaque Magnifiaque asko dun agda yaptım🤣 A Amanita nin dedigi gibiymis sifir aci resmen🥲🥲 bu zamana kadar iskence etmisim kendime. A Amanita Buyuk sevaba girdin teşekkürler beybi😘
Vay be Hangi agdayla yaptin buldunmu amanitanin dedigini

Ah bunlarinda mi varmis sac sirkesi sen tekrar dene sonra bakar alirim hemsirem 😍

Vay be Hangi agdayla yaptin buldunmu amanitanin dedigini
Varmis askom bende dun öğrendim 🤣 acayip reklam dönüyor suan 🤣🤣 amanitanin dedigini bulamadim ben burada yoktu, gratisten sesu ılık agda aldim onunla yaptim😍
Birde banaa atar mısın hemşirem😍
Beybi amanita bana veet argan yağlı seker ağdasini onerdi ama ben bulamadım tr de 😐 öle dumduk sesu ılık agda alip yaptim. Benim acı esigim cok dusuktur agda yaparken aglarim genelde🤣 hazir agda bandi kullaniyodum megerse onlar acitiyormus🥲🥲

Varmis askom bende dun öğrendim 🤣 acayip reklam dönüyor suan 🤣🤣 amanitanin dedigini bulamadim ben burada yoktu, gratisten sesu ılık agda aldim onunla yaptim😍

Beybi amanita bana veet argan yağlı seker ağdasini onerdi ama ben bulamadım tr de 😐 öle dumduk sesu ılık agda alip yaptim. Benim acı esigim cok dusuktur agda yaparken aglarim genelde🤣 hazir agda bandi kullaniyodum megerse onlar acitiyormus🥲🥲
Tamam kuzucumm çok sağoll😍 bende şuan yurtdışındayım bantları kullanıyorum ve sevmiyorumm bende bakınayım bir😍

Herkes sirkeeye dustu bu ara degisik 🤣
Burda ben sesu fa bulamam 🥲ama ilik agda almam lazim demek ay sorma ben aci olacak diye korkuyorum 🤓

Cicegim link acildi Cok tesekkur ederim 💛 ben bunu hic gormemistim burda
Direk mikroda eritip kullaniyoruz oylemi vay be. Hemen siparis edim
Ay yok mikroda deneme plastik eriyebilir. Cezveye su kou bunu icine koy yarisi su dolsun cezvenin. Agdanin agzi kapali olcak ama. Erdiğinde kullanacaksın bezle 😙 hatta bezde siparis et çünkü icinde yetmez surekli

X