Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Dünyanın en guzel niyetiymiş. Her şeyle yapiyorlar sirkeyi. Portakal limon kabuğuyla bile oluyormuş. Ama elma çok güzel. Kokusu bile yumuşacık.🥰
Dogal sirke hazir market sirkeleri gibi keskin kokmuyo dimi ?
Yaparsam alirim tarif senden 😍
Saçına vucuduna şifa olsu 😘

Dogal sirke hazir market sirkeleri gibi keskin kokmuyo dimi ?
Yaparsam alirim tarif senden 😍
Saçına vucuduna şifa olsu 😘
Hayir, asla ayni renk bile degil. Bir kere migrostan kühne marka dogal oldugu iddia edilen sirkeden almıştım. İçinde yalandan 1-2 tane tortu parçası atmışlar. Kendi sirkemde oyle bir tortu şekli yok. Yani o sirke yapaymış. En guveniliri evde yapmak.

Sanırım yurtdışındaydın. Iyi elmalar arastmaya başla şimdiden. Bugün yapmaya karar verdim markete gidip elma aldim diyerek yapilmiyor. Bir kere mumsuz, mümkünse ilaçsız, eciş bücüş görünen dopdoğal elma olmasi gerek.

Yeni öğrendim, sirkeyi temizlikte de kullanacaksan en uygun tür, Kırmızı başlıklı kıza, cadının uzattığı elma gibi kıpkırmızı olan türmüş. Red delicious deniyor. Bu tür, salmonella bakterisinde en yıkıcı etkiyi yapıyormuş.

Yalnızca saçıma uygulayacağım diyorsan karpuz kabuğu ile bile yapsan olur diye düşünüyorum. 😄

Hayir, asla ayni renk bile degil. Bir kere migrostan kühne marka dogal oldugu iddia edilen sirkeden almıştım. İçinde yalandan 1-2 tane tortu parçası atmışlar. Kendi sirkemde oyle bir tortu şekli yok. Yani o sirke yapaymış. En guveniliri evde yapmak.

Sanırım yurtdışındaydın. Iyi elmalar arastmaya başla şimdiden. Bugün yapmaya karar verdim markete gidip elma aldim diyerek yapilmiyor. Bir kere mumsuz, mümkünse ilaçsız, eciş bücüş görünen dopdoğal elma olmasi gerek.

Yeni öğrendim, sirkeyi temizlikte de kullanacaksan en uygun tür, Kırmızı başlıklı kıza, cadının uzattığı elma gibi kıpkırmızı olan türmüş. Red delicious deniyor. Bu tür, salmonella bakterisinde en yıkıcı etkiyi yapıyormuş.

Yalnızca saçıma uygulayacağım diyorsan karpuz kabuğu ile bile yapsan olur diye düşünüyorum. 😄
Ay yok saca degil yemek icmek icin istiyorum yapmayi😋
Ben mevsiminde bulmaya çalışacağım inşallah zamani gelince 😍

Nevreste Nevreste abla sirke güzeli ya kadin kayisidan bile yapmış 🤗

Mumsuz elmamj var su an :/ kabuguyla armut elma yiyemiyorum asla icim rahat etmiyor. Bu devirde organik temiz ürün bulmak zor ya

Hayırlı olsun😍
Ben saçımla çok uğraşmıyorum ama benim kızlar çok uğraşıyor.
Evde sarımsak yağı yaptık.Sarımsak yağı,zeytinyağı sürüyorlar,arada yumurtalı karışımlar🤣Ballı,sirkeli😄
Bu sıralar sınavlardan biraz kısalttılar.Tabi yine bel ile omuz arasında😄
Benim tiroid olduğu için dönem dönem çok dökülüyor.
Takip edeyim konuyu🤗

Hayırlı olsun😍
Ben saçımla çok uğraşmıyorum ama benim kızlar çok uğraşıyor.
Evde sarımsak yağı yaptık.Sarımsak yağı,zeytinyağı sürüyorlar,arada yumurtalı karışımlar🤣Ballı,sirkeli😄
Bu sıralar sınavlardan biraz kısalttılar.Tabi yine bel ile omuz arasında😄
Benim tiroid olduğu için dönem dönem çok dökülüyor.
Takip edeyim konuyu🤗
Maşallah aile boyu harikasiniz 🥰😍

Mumsuz elmamj var su an :/ kabuguyla armut elma yiyemiyorum asla icim rahat etmiyor. Bu devirde organik temiz ürün bulmak zor ya
Ekonomi konusunda pislik atıyorum ülkeye ama burada komşunun köydeki annesinden bile doğal elmalar hediye geliyor. Boyle imkanlarımız var. Ben sirkemi o sekilde yapmıştım. Marketten pazardan alacak olsam onlar da mumsuz. Ustelik tarim şehrinde de yasamiyorum. Disaridan geliyor.

Bugun bu yeni cicileri aldim 😆
Gliss kur hyaluron ve deniz yosunlu sivi sac kremi sprey formunda,
panten argan yaği
Diğer iki minik de tek kullanımlık sac bakim kremi denicem ilk defa bunlari mybiglove mybiglove önermişti 😘
20220524_143446.jpg

Cemoos Cemoos Magnifiaque Magnifiaque Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Hemsirecik Hemsirecik Arrietty_ Arrietty_ Z Zerre My_Moonlight06 My_Moonlight06 Fatmazell Fatmazell Calcifer Calcifer

panten argan yaği
Diğer iki minik de tek kullanımlık sac bakim kremi denicem ilk defa bunlari mybiglove mybiglove önermişti 😘
Eki Görüntüle 3071797

Cemoos Cemoos Magnifiaque Magnifiaque Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Hemsirecik Hemsirecik Arrietty_ Arrietty_ Z Zerre My_Moonlight06 My_Moonlight06 Fatmazell Fatmazell Calcifer Calcifer
Hayırlı olsun 🌺
İşte ben de elseve alacaktım ama ablama Farmasi hediye şampuan göndermiş onu kullanıyorum.Beleşcilik çokzel:süslü:

panten argan yaği
Eki Görüntüle 3071797

O miniklerden Türkiye'de bulmam zor gibi ama diğerlerini denerim bende canım 😍
Zaten daha Argan yağı almamıştım Panten alırım 🤭

O miniklerden Türkiye'de bulmam zor gibi ama diğerlerini denerim bende canım 😍
Zaten daha Argan yağı almamıştım Panten alırım 🤭
Marka farketmez canim dustan sorna islak saca yag sur daha guzel nem sağlıyor. 😍

X