Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Evde sacini acma sende yavrum ya topla ör topuz yap illa acman mi lazm :sinirli::sinirli::sinirli:

Dustan sonra islak saca kremi sur yagi sür sac havlunu sar dinlensin. Tam kurumadan havluyu çıkar o nemini alarak kurusun topla yada ör sacin fazla kabarmaz öyle
Tamam soz bunuda deniycem
Taktim kafayi saca 🤣ya uzamisken adam etmeye calisiyorum ama yok 🥲iki hafta duzlestirmesem ucuncu hafta duzlestircem az ara soz 🤣

Tamam soz bunuda deniycem
Taktim kafayi saca 🤣ya uzamisken adam etmeye calisiyorum ama yok 🥲iki hafta duzlestirmesem ucuncu hafta duzlestircem az ara soz 🤣
Uyu hadi bak uyku önemli bosver saci simdi 😁 zabağnan gec uyanmaknuok erken uyu erken kalk öptüm yi geceler 😘😘

Dün saç yıkama günümdü. Bu sefer biraz tembellik ettim. Plump yok, şekillendirici yok, sonuç bu:
IMG_20220529_105700.jpg
IMG_20220529_105632.jpg

Pazar aksami sacima hindistan yagi surdum. Yaklasik 2 saat bekletip yikadim. Yumusacik oldu sacim.
Birde t-shirt e sardim sacimi. Dalgalarim belirgin oldu. Sacim hala yumus yumus.

Haftada 2 yapilir mi acaba ?

Pazar aksami sacima hindistan yagi surdum. Yaklasik 2 saat bekletip yikadim. Yumusacik oldu sacim.
Birde t-shirt e sardim sacimi. Dalgalarim belirgin oldu. Sacim hala yumus yumus.

Haftada 2 yapilir mi acaba ?
Ne guzel yumuşatıp etki ediyor dimi 😍 haftada 2 kullanabilirsin tabi, sonrasinda saclarinin yumusakligina gore haftada 1 e indirebilirsin aşırı guzel besliyor saci bende kullanıyorum 🤩

Tavsiye edebileceğin saç yağı var mı 🥰
Ben su an panten agran yağı kullanıyorum paylaşmıştım. Memnunum baya.
Hindistan cevizi yağı kullan dus öncesi yedir saclarina sac derisine vs istedigin kadar beklet sonra dus al o da saclari yumusacik yapiyor doyurur saçı. 🤗

X