Saç Uzatma Yöntemleri Saç bakım yağı kullanan var mı ?

peonia

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
227
105
31
benim saçlarım da çok seyrek ve hiç uzamıyor. bugün parfümerideki adam erica saç bakım yağını tavsiye etti. içindesusam, biberiye, adaçayı,hindistan cevizi, tatlı badem, jojoba, ısırgan tohumu, buğday, menekşe, çörekotu yağları ve çam terebentin esansı varmış. Ben güvenip aldım ama çok merak ediyorum kullanan var mı ?

benimde saçlarım ince telli ve uzamaz hiç.ama son zamanlarda yeni bi bakıma başladım.öncelikle gittim bi bitkisel şampuan aldım sonra bi de saç bakım maskesi.ve her 2 günde bir zeytinyağı,yumurta karışımını saçımı sürüp boneyi takıyorum bekletiyorum saçım baya yumuşadı ve canlılık geldi.tavsiye ederim

yumurta zeytinyağı maskesini ben de yapmıştım defalarca yıkadım saçlarımdan yağ çıkmadı nerde yanlış yaptım bilemiyorum. saç bakım maskesi de saçı ağırlaştırıyo çabuk yağlandırıyo diye duymuştum hangi saç maskesinden kullanıyosun acaba

Son düzenleme:
ben de şimdiye kadar onlarca saf yağ ve yağ karışımlarını denedim ama sanırım saç için en besleyici olan yağlardan biri de hindistan cevizi yağı. banyodan sonra kuru saçlarıma bir miktar sürüyorum ve gerçekten taramaya gerek bile kalmıyor. ben çok memnunum. nemlendirmesi olağan üstü

X