Saç Boyamak Saçın Beyazlarını Arttırır Mı?

ayden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
2
[SIZE="3"]merhaba,
benim saçımda malesef ki az miktarda beyaz var. saçımı yıllardır boyatmak isterim ama beyazlar artacak diye boyayamıyorum
herkes saç rengimin güzel olduğunu boyamamamı söylüyor.bense değişklk istiyorum.
arkadaşlar içinizde bilen varsa yardım etsin, saç boyası beyazları arttırır mı? birde bu beyazları günde 1 tane aç karnına sarmısak yutarsak geçer yazıyor. duyan var mı?
teşekkürler..[/SIZE]
:uhm:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2565 gün geçti.

ayden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
2
arkadaşlar bu konuda tecrübesi olan hiç yok mu?
yapmayın, hekes saçını boyatıyor.
lütfen cevap verin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2565 gün geçti.

Eylul

Popüler Üye
Pro Üye
1 Ekim 2007
6.219
13
41
canım beyazlatırmı bilmiyorum daha öncede duymuştum beyazlattığını
ama boyuyorum bende malum insan hep genç kalmıyor yaş ilerledikçe beyzlarda çıkıyor bugun olmazsa ilerde boyatıyorsun zaten..:))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2390 gün geçti.

gri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
55
0
Ben kuaföre gittiğimde kuaför bana saçlarını boyama sakın erken yaşta beyazlamaya başlar demişti.Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben de cesaret edemedim boyamaya.

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
956
23
bende 10 senedir röfle kullanıyorum benim saçlarımdada beyazlar çoğaldı bu aralar yoksa doğrumu merak ettim şimdi:uhm::

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
25.854
65.342
41
Benim zaten beyazlarım vardı..
Yani alt kısımlardaydı. Sadece ben ve kuaförüm biliyordu.:1rolleyes:
Ama yıllardır düzenli olarak saçlarımı boyattığım için beyazlarımın çoğalıp çoğalmadığını bilemem..:sm_confused:

NURumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16
0
36
benim yaşım23 saçındada biraz beyazlar çımaya başladı 11 yıldır saç boyuyorum her renk yaptım şimdi saçımı 1 yıldır boyamıyorum insanın kendi saçı gibi yok bence boyadan beyazlar saç insan ben beyazlarım çogalana kadar boyatmamayı düşünüyorum bence insanın en çok kendine yakışan saç rengi asıl saç rengi sanırım küçük yaştan beri saçımı boyatmak sıktı artık belli bir yaşa kadar boyatmıcamm

gamze21

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.384
4.295
35
evet yaaa.... bende duymuştum beyazlattını.
boyamadan da olmaskii .bendede beyaz var.mübarekler gümüş gibi parlıyolar:çok üzgünüm:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2344 gün geçti.

valhala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2008
2.390
2
kızlar ben 37 yaşındayım. 20 yıldır da saçımı boyarım.hemen her rengi denedim.
şunu söyleyebilirim boya saçı beyazlatmaz.olsa benim nine gibi bembeyaz olmam gerekirdi.ama tek tel bile beyazım yok.naniknanik

E

EU1

Ziyaretçi
hiç sanmıyorum bu genetik bişi,saça renk veren pigmentlere saç boyasının zarar vericeni sanmıyorum ama emin değilim:1no2:

Miracle*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
216
0
benim bildigim kadariyla da genetik.. tabi strese bagli da olabilir.. annem hep rofle saci beyazlastirir der. ne kadar dogru bilemiyorum

AyLeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
235
0
27
bende bunu duyudm..
Peki baska ne gibi zararları var kızlar onlarıda yazarmısınız acaba ?

akasya1612

Her gün yeni bir başlangıçtır..
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
31 Temmuz 2007
858
784
Normal saç boyatmanın kendi başına çok bir zararı yok bence ama beyaz saçların varsa boyanın ardından beyazların arttığı bir gerçek, benim 22 yaşımda önlerde tam saçımı ayırdığım yerde beyazlarım olunca boyatmaya başladım. Sonra bir baktım ki boyadıkça beyazlar çoğalıyor ama beyazlar çoğaldıkça da tekrar boyuyorsun. Açıkçası bir de beyazları olup boyatmayanların ne kadar artışı olduğunu da öğrenmek gerek bu bilgiyi kesinleştirebilmek için.. Tavsiyem çok ihtiyacın varsa boyama ya da doğal olanları tercih et ve boyama sıklığını uzun tut..