Saç Şekillendiriciler Sac duzlestirici tarak

Riviere12

Tarih 16.01.20 - Baslangic 68kg - Hedef 56kg
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
412
545
34
Merhaba konuyu tam olarak nereye acmam gerektigini bilmedigim icin buraya aciyorum.

Hanimlar benim saclarim cok kabaraik dalgalk ve kalin telli. Normal duzlestiricilerle yapmasi cok uzun zaman aliyo, size sormak istedigim su yeni cikan tarak duzlestirici kullanan var mi aranizda? Gercekten guzel yapiyomu ise yariyo mu?

Ben aldım ama istediğim gibi dümdüz yapmıyordu tabi modelden modele de değişir. yine düzleştiriciye döndüm

Cvplariniz icin tskler
Aslinda ben devamli keratin bakimi yaptiryorum ve cok memnunum ama suan hamile oldugum icin ve emzirme doneminde de yaptiramacagil icin baska alternatif ler ariyorum.
Peki aranizda duzlestirici krem kullanan var mi, aslinda pek ise yaracagini sanmiyorum onlarinda

Gereksiz luzumsuz bir urun bence cunku duzlestirmiyor adam gibi, youtube bloggerlarinin yorumlarina da bak istersen yinede

Ben önce tarakla biraz düzeltip sonra da düzleştirici ile saçlarımı düzleştiriyordum. Vadettiğini sonuç olarak alamıyorsunuz maalesef. Tavsiye etmiyorum ben.

Benimde ayni sizin gibi sacim ben kullaniyorum ama kabariklik gene oluyor malesef

Merhaba konuyu tam olarak nereye acmam gerektigini bilmedigim icin buraya aciyorum.

Hanimlar benim saclarim cok kabaraik dalgalk ve kalin telli. Normal duzlestiricilerle yapmasi cok uzun zaman aliyo, size sormak istedigim su yeni cikan tarak duzlestirici kullanan var mi aranizda? Gercekten guzel yapiyomu ise yariyo mu?

Ben kullanıyorum, memnunum. Saçlarım kalın telli,kuru, dalgalı,kabarık ve çok. Gayet işe yarıyor bence, işe yaramıyor diyenlerin doğru kullanmadığını düşünüyorum. Çünkü benim saçımı düzleştiriyorsa bütün saçları düzleştirir. Düzleştiriciyle bir saat süren iş tarakla 15-20 dakika sürüyor.

Duştan sonra eğer vaktim varsa saçlarımı kurutmuyorum, yağlayıp alttan topuz yapıyorum o şekilde kuruyor, vaktim yoksa tarayarak orta ısı ve orta hızda iyice kurutuyorum. Tamamen kuru olması lazım saçın. Sonra ısı koruyucu sprey sıkıp taramaya başlıyorum. Tararken normal tarak gibi kullanırsanız bir işe yaramıyor. Tutamlara ayırıp tarağı saçın altında geçirip taramanız gerekiyor. Yağ sürmek ve tamamen kuru olması püf noktası işin.

Markası da önemlidir muhtemelen, ben arzum superstar kullnaıyorum. Piyasada 30-40 liraya satılan markalar var, onlar işe yaramıyordur.

dustan cıkarken beyaz sırke ıle su karısımıyla son kez durulanıp kullanılmamıs temız tul corabı bone gıbı basınıza takıp oyle duz kurutursanız fönlu gıbı puruzsuz sakınlesmıs ve parlak saclar elde edersınız

sacınızın durulandıgı suyun ph degerı ve nasıl kurutuldugu onemlı

o taraklar uzun vadede saca zarar verır keratınını hızlı kaybetmesıne matlasmasına sebep olur saclar ısıyı sevmez cunku

Ben Fakir illüzyon kullanıyorum iki yıldan fazladır. Çok memnunum. Tek başıma düzleştirici çok zorluyordu beni. Bunda maksimum 20 dk sürüyor ki saçlarım uzundur. İnce telli, yoğun dalgalı (kıvırcık sayılır) saçlarım var. Ayrıca boyalı. Biraz saçı çekerek ve saçın ucundan tutarak taramalisiniz. Öyle normal tarakla tarar gibi olmaz. Ama can yakmıyor bu işlem merak etmeyin. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
Screenshot_20200101-143128.png

PHİLİPS BHH880/00 Isıtmalı Saç Düzleştirici Fırça ile ilgili yorumlar çok iyi..Bende almayı düşünüyorumda araştırma içindeyim.sizde bakın bu modele.

PHİLİPS BHH880/00 Isıtmalı Saç Düzleştirici Fırça ile ilgili yorumlar çok iyi..Bende almayı düşünüyorumda araştırma içindeyim.sizde bakın bu modele.

ben aldım ve iade ettim. hiç bir etkisi yok. ha tarayarak kurutmuşsun ha onunla düzleştirmişsin. sadece hafif düzlük veriyor.Kuaförden çıkmış gibi ya da düzleştirici gibi değil malesef. Kauför gitmem diye düşünmüştüm ama hayal kırırıklığı oldu maalesef bende

ben aldım ve iade ettim. hiç bir etkisi yok. ha tarayarak kurutmuşsun ha onunla düzleştirmişsin. sadece hafif düzlük veriyor.Kuaförden çıkmış gibi ya da düzleştirici gibi değil malesef. Kauför gitmem diye düşünmüştüm ama hayal kırırıklığı oldu maalesef bende
Emin misin duzlestirmedigine. Ben bugun aldim sacimin yarisini 4 dk. Da yaptim ki benim sac duzlestirmem toplam 1 saatimi aliyor o kadar yogun ve kivircik. Eger ki benimkini duzlestirdiyse ben herkesinkini duzlestirecegine inaniyorum. Yanlis kullanmis olabilir misin. Ben kuru saca yaptim yeminle 1 kere ustunden gecmemle duzlestirdi ki benim sacim kuru kabarik.. Phlipsh bana prim vermeli bak bu kadae övdüm🤗😂

Emin misin duzlestirmedigine. Ben bugun aldim sacimin yarisini 4 dk. Da yaptim ki benim sac duzlestirmem toplam 1 saatimi aliyor o kadar yogun ve kivircik. Eger ki benimkini duzlestirdiyse ben herkesinkini duzlestirecegine inaniyorum. Yanlis kullanmis olabilir misin. Ben kuru saca yaptim yeminle 1 kere ustunden gecmemle duzlestirdi ki benim sacim kuru kabarik.. Phlipsh bana prim vermeli bak bu kadae övdüm🤗😂

Evet. sadece kuruturken taramış gibi oluyor. ayrıca uçları çok kabardı. düzleştirici gibi değil. Düzleştirici daha pratik geldi bana. Tarağı pratik olsun diye almıştım ama hiç pratik değil. düzleştirici hem daha etkili hem daha pratik.

Benim sacim da dalgali ve kabarik philipsin aldim. Ama fon yada duzlestirici gibi malesef yapmiyo. Once sacimi cok iyi taramam gerek sonra duzlestiricinin 4kati fazla taramam gerek. Ama yine de dumduz olmuyo hafif dalga kaliyor

Merhaba bende düzleştirici tarak almak istiyorum remington arzum ve philips markalarına bakıyorum siz hala memnun musunuz? Ben kapalıyım ama evde sacımı cok uğraşmadan bakımlı olsun istiyorum düzlelticim ve maşam var ama kapalı olunca yapıp bozuluyor o kadar vakit harcamak istemiyorum

Merhaba bende düzleştirici tarak almak istiyorum remington arzum ve philips markalarına bakıyorum siz hala memnun musunuz? Ben kapalıyım ama evde sacımı cok uğraşmadan bakımlı olsun istiyorum düzlelticim ve maşam var ama kapalı olunca yapıp bozuluyor o kadar vakit harcamak istemiyorum
Ben philipsden hala memnunum canim. Yani bu herkesin beklentisine göre degisir ama duzlestirici bana zzor geliyor. Bu daha kolayima geldi. Ama bi baskasina da bu zor gelmis. Sanirim denemeden anlayamazsin.

X