Saç Şekillendiriciler Saç kırıklarından kurtulmak için kırık alma makinesi varmış

pembesapka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
3
0
Merhaba arkadaşlar, hepimiz hayatımızda en az bir kez kuaför faciası yaşamışızdır, ben bu faciaları çok kez yaşadığım için kuaför fobim oluştu, bütün işlemlerimi kendim yapıyorum artık , kesim hariç tabi. Sadede gelecek olursam tesadüfen internette bir cihaz keşfettim saç kırıklarını alıyor fasiz saç kırık alma makinesi almak istiyorum fakat emin değilim hiçbir kullanıcı yorumuna rastlamadım alıp kullanan var mı ? veya bir bilgisi olan?

bende gordum sac duzlestirici gibi , bir haznesi var sac yuzeyinde ki kiriklari topluyor. ama pahali bir makine degil mi bu ? Ben unlu kuaforlerin instagram sayfasinda gormustum.

Denemediğim kuaför kalmadı. Pahalısı ucuzu hep kendi bildiklerini okuyorlar ve sadece aldıkları paraya bakıyorlar. Belime kadar olan saçlarım şimdi omuzlarımda mecburen. Çeşitli bakımlarla toparlamaya çalışıyorum bakımda bir yere kadar temizlenmesi için kesilmesi gerekiyor kuaföre gitsem kısaltıp saçma sapan birşey yapacak kendim de hiç cesaret edemiyorum kesmeye. HappyLifeXx Evet bu saç düzleştirici gibi bir şey. Makasla kendin kestiğinde yok yamuk kestim, yok çok kaçtı derdi yok böyle olması beni cezbetti. Vallahi işe yaradığını bilsem acımıycam parasına

Merhaba arkadaşlar erkeklerde az rastlansada bizlerde'de oluyor zaman zaman benim tavsiyem şu yönde bunu kesmek yerine onarım yapmaya çalışmanız. sürekli ve rutin bir şekilde kullanırsanız zamanla hiç bir şey kalmıyor. Kendimden ve kız arkadaşlarımdan biliyorum. Size tavsiye ettiğim doğal kırıklarınızı onaracak liquid keratin var bir araştırıp bakmanızı tavsiye ederim.

X