Saç Şekillendiriciler Saç Köpüğü tavsiyeleriniz?

natural fruit kicks down under var ya kırmızı ve yeşil kullanan var mı acaba????

ben perçem saç köpüğü kullanıyorum.. fiyatı gayet ucuz ama fiyatından beklenmeyecek performansa sahip... bana çok faydası oldu...
saçlarım küt kesim ve kıvırcık ama çok güzel şekil veriyo...

arkadaşlar ben saç köpüğü kullanıyorum. saç köpüğü saçta ne kadar kalabilir? bilen varsa cevap atarsa çook sevinirim :)

önceden egos kullanıyordum fakat sıkılınca wella ile değiştirdim. ve çok çok çok memnunum. volume olanını kullanıyorum. zaten dalgalı olan saçlarıma hacim kazandırıyor. bi de spreyini denicem :)

Beni saçlarım ince telli ve kıvırcık. Bu aralar Down Under Naturals Fruit Kicks ve Taft kaşmir dokunuşu kullanıyorum. Bir de otacının jölesini aldım, elidorun kremiyle elime alıp öyle uyguluyorum arada da. Down under güzel kokuyor, fena değil ama bana taft daha iyi geldi gibi. Saçı sertleştirmiyor ve şeklini de korumayı sağlıyor. Jöle ve krem ikilisi de güzel oluyor . Şimdi amwayin köpüğünü de sipariş ettim. Hangisi iyi gelirse bundan sonra onu kullanmaya devam etmeye karar verdim.

ben lorealın saç köpüğünü uzun bir sure kullandm (kırmızı olan) saçlarm kıvırcık ve kalın tellı bende etkılı olmştu guzeldı.şu an syoss un kıvırcık saçlar için olan saç köpüğünü kullanıyorum ve çok memnunuh lorealden daha ıyı bence tavsıye ederm saçlarmı hç srtleştrmedi ayrıca.:KK34::KK34:ek olarak taft ve niveann da ürünlerini kullandm ama saçımda hiç bir işe yaramadı arkadşlr belkı saçlarım çok kaln tellı ve kuru ondandr bence kalınsa saçlarnz denemeyın

Son düzenleme:
perçemi denemek isterim marketlerde satılıyor mu başka kullanan arkadaşlar var mı perçemle ile naturel arasında kaldım:::KK50::KK50::KK50:
Bende perçemden çok memnunum.Saçlarım dalgalı sertleştirmeden çok güzel şekil verebiliyorum.N11.com dan sipariş veriyorum.İzmir ve çevresindeki bütün kuaförlerde kullanılıyor.Bir kuaför arkadaşımın tavsiyesiyle denedim çok da memnun kaldım.Herkese tavsiye edilir

ben perçem saç köpüğü kullanıyorum.. fiyatı gayet ucuz ama fiyatından beklenmeyecek performansa sahip... bana çok faydası oldu...
Bende kullanıyorum canım aynen hem fiyatı uygun hemde çok iyi sonuç veriy

bukle belirinleştirmek için tigi bed head tavsiye ediyorum kremsi yapıda saçı sertleştirmeden bukleleri çok güzel gösteriyor

X