Kişisel Bakım Ürünleri saç kurutma makinesi tavsiyeleriniz??

ssparil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2010
22
0
çeyiz için saç kurutma makinesi alacağım fakat karar veremiyorum saclarım ince telli ve düz iyon teknolojili olanların saçı ağırlaştırdığını söyleyenler var sizin kullandığınız memnun olduğunuz makineler neler???

ben philips kullanıyorum canım çok da memnunum. ondan önceki arçelikti ve hiç memnun kalmamıştım

merhabalar
ben de sessiz çalışan bir saç kurutma makinesi arıyorum.Tavsiyesi olan var mı?Geceleri saçımı kurutup yatmak istiyorum.

$ph-satin-hair-5-dryer-hd-510.jpg canım ben braunun 5 serısınden almıştım çok methedıldığı için.Çeyızlık olduğundan kullanmadım daha..:KK34:

Son düzenleme:
raks ya da philips marka önerilebilir markalar arasında yer almalıdır

model ismi veremiyorum detaylı bilgi verebilecek olanlar varsa ben de sevinirim

Rowenta CV8655 infini pro model kullanıyorum. VErdiğim her kuruş helal olsun :KK9: Fazlasıyla memnunum. Tek handikabı sesi.

philps aldım bayanlar harika tavsiye edrim:
Philips Hp-8260 ProCare Saç Kurutma Makinesi - Ürün Kategorileri

Son düzenleyen: Moderatör:
Rowenta kullanıyorum ve gayet memnunum verdigim paraya karşılık veriyor ancak dediğiniz gibi tek sorun sesi

Philips ionlu olan kesinlikle çok güzel...

Hangi ionlu? Numarası kaç?

Bazıları ionlunun saçları ağırlaştırıp yağlı gibi gösterdiğini söylüyor.

Ben aşağıdaki modeli almayı düşünüyorum. Kullanan, tavsiye eden, etmeyen, memnun olan, olmayan var mı?
Philips ionic Hp 8232/00

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 - Saç kurutma makinesi

Benim için hızlı kurutmadı önemli. Kuaförletin kullandığı Etap markasını kullanıyorum, hemen kurutuyor...

ben dün phılıps 8233 ion özellikli hatta (saçlarınızı kurutmadan kurutun) diye tanıtılan saç kurutma makinasını aldım akşam hemen denedim gerçekten inanılmaz beğendim saç derimi yakmadan ve elektriklenme yapmadan kurutuyor herkese tavsiye ederim.

merhabalar yeni bir saç kurutma makinesi almak istiiyorum.. saçlarım ince telli dalgalı ve inanılmaz elektrikleniyor. tiftik tiftik oluyor :KK43:
kullandığım serum - şampuan vs bir işe yaramıyor.. saç kurutma makinem çok eski değiştirmenin faydasi olr belki. marka ve model ismi verebilecek olan var mı??? teşekkürler:KK66::KK3::KK3:

kimseler uğramıyor galiba :KK43:(

elektiriklenen saçlarım için 2 makine arasında kaldım fiyatları çok yakın

1.remington ac5011:

2.phlips 8233

sizce hangisi?? ya da başka tavsiyesi olan??

:KK49::KK49::KK49:

kimseler uğramıyor galiba :KK43:(

elektiriklenen saçlarım için 2 makine arasında kaldım fiyatları çok yakın

1.remington ac5011:

2.phlips 8233:

sizce hangisi?? ya da başka tavsiyesi olan??

:KK49::KK49::KK49:

yok mu bilen duyann önerennnn

Ben direk kuafore gidip onlarin kullandiklarindan aliyorum, iyi ufluyo:)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X