Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç protez kullanan lar fikir istiyorum

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU1

Ziyaretçi
Benim saçlarımda seyrelmeler başladı
ve ben saç protez düşünüyorum eğer kullanan varsa bu yöntemi fikir edinmek istiyorum

düşündüm ama doktor beklentilerinizi karşılamaz dedi

hımm anladım kaç yıldır dökülüyoduki saçların ?ben de bu gidişle protez yaptırcam 1 ay sonra kazıtıcam peruk takıcam ilaç kullanmaya devam edicem .düzelmezse artık Allahtan deyip kabullencem napıyım .sırf bu yüzden depresyon tedavisi görüyorum

canım bi anda mı döküldü saçların çok geçmiş ollsun

Marhaba evet yaptıran varmı protez saç güvenilir firma adı verebilecek... kullananlar ne kadar memnun oku oku bitmiyor internette yığınla bilgi var ama insan kullanan biriyle konuşmak istiyoe

Marhaba evet yaptıran varmı protez saç güvenilir firma adı verebilecek... kullananlar ne kadar memnun oku oku bitmiyor internette yığınla bilgi var ama insan kullanan biriyle konuşmak istiyoe

Merhaba, tüm saç için protez düşünüyorsanız daha farklı yöntemler deneyin bence. 22 yaşındayım 10 yıldır kullanıyorum, son bir yıldır kendi saçlarıma dönebilmek için uğraşıyorum. Yapıştırma yöntemiyle yaptıkları için, yapıştıracakları bölgedeki tüm saçları kazıyorlar. Bana bu bilgilendirmeyi yapmadan bir anda kesmişlerdi saçlarımı. Son bir yıldır yapıştırma yönetimi bıraktım, proteze dört tane çıtçıt diktirdim ve saçlarımı uzatmaya çalışıyorum. Sorunun çok ciddi değilse topik gibi bir ürün + kaynak ya da postiş dene bence

Merhaba, tesadufen gordum mesajinizi arastirma yaparken, benim arkadasim bir yerde yaptirmis, protezin altindaki saclari kesilmeden yapiliyormus, ve hatta kendi saclari hic zarar gormuyormus.

Acaba hangi firma çok yer var 3,4 tanesi guvenilir görünüyor ama ogrenebilirseniz adını

X