Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç uzatma yolu, denendi ve çok memnumumm

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kinderr

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2014
364
23
34
Kızlar merhaba, malum saçlarımızdan çogu zaman şikayetci oluyoruz. Kuaförde güzellik uzmanı bayan saçlarına uyguladıklarını anlattı, eve geldim hemen denedim.

1-Doğum kontrol hapı 21 adet
2-Kuru maya( tek kullanımlık paketin yarısı)
Bunları güzelce ezdim toz kıvamında,
3-Bemiks ampul 1 adet
Hepsini şampuana karıştırdım, iyice çalkaladım 2 gün bekletip kullanmaya başladım. Biraz kokosu garip ama saç kremi ile hallediliyor😃😃 ben çok memnun kaldım hemen paylaşmak istedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar merhaba, malum saçlarımızdan çogu zaman şikayetci oluyoruz. Kuaförde güzellik uzmanı bayan saçlarına uyguladıklarını anlattı, eve geldim hemen denedim.

3-Bemiks ampul 1 adet
Hepsini şampuana karıştırdım, iyice çalkaladım 2 gün bekletip kullanmaya başladım. Biraz kokosu garip ama saç kremi ile hallediliyor😃😃 ben çok memnun kaldım hemen paylaşmak istedim

doğum kontrol hapını ben şampuanda kullandım..toz haline gelene kadar havanda dövdüm ama sampuana karışmıyor çalkalasamda..dibe çöküyor..hem saç yıkamanın süresi kaç dakika oluyorki durulayıp gidiyor.. ..dk..hapını etkisi olmaz sanki..mayayı su ile krem kıvamına getirip saç diplerime her yerine sürüp streçliyor 2 saat kadar bekletiyorum başımda..faydası?? saç boyalıysa saçın rengini akıtıyor gür yapıyor..gür yapmasının nedeni mayanın saçı kuruttuğu için..kuruyunca saç kabarıyor..ama bu kuruluk kalıcı değil normal bir şampuanla yıkanınca saç,bir kaç kez yine yumuşak oluyor.

3-Bemiks ampul 1 adet

Yok artik 2 gunde uzadimi

Yok artik 2 gunde uzadimi

😃😃😃😆 keşke öyle bir iksir olsa, 2 gün karışımı beklettim kullanmadan önce, iyice karışsın diye

doğum kontrol hapını ben şampuanda kullandım..toz haline gelene kadar havanda dövdüm ama sampuana karışmıyor çalkalasamda..dibe çöküyor..hem saç yıkamanın süresi kaç dakika oluyorki durulayıp gidiyor.. ..dk..hapını etkisi olmaz sanki..mayayı su ile krem kıvamına getirip saç diplerime her yerine sürüp streçliyor 2 saat kadar bekletiyorum başımda..faydası?? saç boyalıysa saçın rengini akıtıyor gür yapıyor..gür yapmasının nedeni mayanın saçı kuruttuğu için..kuruyunca saç kabarıyor..ama bu kuruluk kalıcı değil normal bir şampuanla yıkanınca saç,bir kaç kez yine yumuşak oluyor.

Evet dibe çökme oluyor, kullanmadan önce de iyice çalkalıyorum. Çok memnun kaldım ben. 2 dk kadar da saçımda bekletiyorum ama günlük yıkadığım içindir belkide, gerçekten çok gür oluyor çok güzel şeklil alıyor demek mayadan kaynaklı😊 birde bemiks ampul kırıyorum ben içine

Ne zamandır kullanıyorsun ve ne kadar uzadı canım

Doğum kontrol hapının saç uzattığını biliyordum hiç kullanmadım ancak bana bunu öneren arkadaşım saçını şampuanlayıp yıkarken dik şekilde değilde eğilerek yıka şampuan vücuduna değmesin demişti. Çünkü saçı uzattığı gibi vücut kıllarına da etki ediyormuş, zaten kıllardan muzdarip çok fazla kişi var ki biri de benim ne yazıkki :KK43: bu sebeple ne olur ne olmaz dikkatli durulayın derim :)

D

3-Bemiks ampul 1 adet

Dogum kontrol hapinin adini verebilir misiniz ?

X