Saç Uzatma Yöntemleri Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

Bende gördüm o videoyu buram buram reklam koktuğu için güvenemedim bende. Ekşi sözlükte falan da kullananlar olmuş ama kimi memnun kimi bı ise yaramaz demiş bende kararsız kalıp askıya almıştım. Saç diplerini kuruttu günü söyleyen de çok insan var . Galiba en iyisi kendi haline bırakmak çok fazla taktikca hiç uzamiyolar
doğru diyorsun almiyim o zaman bende açıkcası reklamdan başka bir şey değil aslında 2 gün önce yağmur suyu topladım bir spreye koydum bazen saçlarıma sürüyorum onun içindeki minarellerde saça faydası varmış mart ve nisan aylarının yağmuru uzatırmış en iyisi doğal yöntem:dua:

galiba bu üründe saç uzatan bir serumuş.. fiyatı kesin çok pahalıdır.. şimdi yorumlarına bakacağım yorumlar güzelse ve indirimdeyse belki bunu alırım.. çünkü banyo sonrasıda bir şeyler yapmak istiyorum saç dibime aklımda tek bir soru acaba döker mi ya da kepek yapar mı? şu aralar hormonlarım yönetiyor:KK11: resmen beni umarım çok pahalıysa almam. bu arada kullanan ya da bu ürün hakkında bir şeyler duyanlar var mı??? :KK52:
kerastase-initialiste.jpg

Dışardan takviye edilen herşey kimyasal canım illa ki gözenekleri tıkıyor. Ben bakimlara da üşeniyorum artık. Ama her banyo sonrası gliserin kullanıyorum. Çok faydasını gördüm. Uzamaya faydası olur mu bilmiyorum ama çok sağlıklı ve parlak yapıyor. Ben gliserin in içine keratin yağı da kattim bı kaç damla efsane oldu :)

Dışardan takviye edilen herşey kimyasal canım illa ki gözenekleri tıkıyor. Ben bakimlara da üşeniyorum artık. Ama her banyo sonrası gliserin kullanıyorum. Çok faydasını gördüm. Uzamaya faydası olur mu bilmiyorum ama çok sağlıklı ve parlak yapıyor. Ben gliserin in içine keratin yağı da kattim bı kaç damla efsane oldu :)
keratin yağı mı ayy bende alayım gliserin kullanmaya cok korkuyorum artık saçımı baya düzleştirdi.. nasıl düzleştirdi benim saçım kıvırcıktı ama gliserin sürünce kabarık bir düz oluyor ama kabarıklığı minimum düzlüğü ise iğrenç duruyor kullanılmış çalı süpürgesi gibi :KK43:.. keratini acaba sampuanıma damlatsam mı su anda sampuanımda çam terebentin var o bitsin ondan sonra keratin alayım:):).. ben nisana kadar bakım yapmamaya söz verdim kendime ama yapıyorum işte artık alışkanlık oldu hızlı uzama sevdasından ne yapacagımızı şaşırdık. galiba nisanda tekrar biotine başlıcam 30 gün tırnaklarımı ve saçlarımı o uzattı zaten harika etkisi var.. lazerden sonra kullanamam lazere gidiyorken kullanayım bari:dondurma:

keratin yağı mı ayy bende alayım gliserin kullanmaya cok korkuyorum artık saçımı baya düzleştirdi.. nasıl düzleştirdi benim saçım kıvırcıktı ama gliserin sürünce kabarık bir düz oluyor ama kabarıklığı minimum düzlüğü ise iğrenç duruyor kullanılmış çalı süpürgesi gibi :KK43:.. keratini acaba sampuanıma damlatsam mı su anda sampuanımda çam terebentin var o bitsin ondan sonra keratin alayım:):).. ben nisana kadar bakım yapmamaya söz verdim kendime ama yapıyorum işte artık alışkanlık oldu hızlı uzama sevdasından ne yapacagımızı şaşırdık. galiba nisanda tekrar biotine başlıcam 30 gün tırnaklarımı ve saçlarımı o uzattı zaten harika etkisi var.. lazerden sonra kullanamam lazere gidiyorken kullanayım bari:dondurma:
Ben keratini Gratis de hask in keratin yağı var küçük ama uzun süre gidiyor. Bı iki damla tüm saça yetiyor. Lorealin mucizevi yağı gibi direk saça sürdüğüm de oluyor. Gliserin in içine de bı iki damla kattim. Parlaklık veriyor. Kokusu da şekerli sakız gibi muhteşem

Ben keratini Gratis de hask in keratin yağı var küçük ama uzun süre gidiyor. Bı iki damla tüm saça yetiyor. Lorealin mucizevi yağı gibi direk saça sürdüğüm de oluyor. Gliserin in içine de bı iki damla kattim. Parlaklık veriyor. Kokusu da şekerli sakız gibi muhteşem
ayyy teşekkür ederim canım:KK5: gratise gidince alacağımmm onların arganlarıda vardı galiba neyse denersem yazarım sana:cool: senin uzama hedefin kaçıncı ayy benimki mayıs-haziran Allah tan bir şey olmazsa:super:

Kızlar ben dün aldım, toniğini pek gerekli bulmadım açıkcası bu yüzden peeling şampuanla ürünün kendi şampuanını aldım. Bugün akşama doğru yıkar, ilk izlenimlerimi sizinle paylaşırım :-}

Ben hazirani hedef koyduk kendime ama sütyen hizama gelsin istiyorum. O kadar olmicak gibi
ya bakımla olur inşllh halletceğiz canım boş kaldığında saç diplerine masaj yap.. bu arada bir kadın kemik iliğiyle saçını uzatmış onu görünce ben şok olduuum baak bu da blogu vallahi saygıyla eğildim süper dolgunlaşmış saçları.. aama kestirmese iyiymiş tabiii.

ayy teşekkürler çok büyük bir hayra geçersin benim içim femişş allah razı olsun:dua::KK36:
Az önce ürünü kullandım. İlk deneyimim saçlarım gıcır gıcır oldu yani kafa derinize değdiğinizde o sesi hissediyorsunuz. Peeling şampuan saçı sertleştiriyor. Serinin diğer şampuanı ise yumuşatıyor. Saç dökülmelerim öyle aman amanlık azalmadı. Kullandıkça gözlemlerimi yazarım. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorun :) nette peeling şampuan ve serinin diğer şampuanını birlikte kullanmazsanız bir nane olmaz demiş ama bence iş peelingte diğerini kullanmayı kesebilirim.

Az önce ürünü kullandım. İlk deneyimim saçlarım gıcır gıcır oldu yani kafa derinize değdiğinizde o sesi hissediyorsunuz. Peeling şampuan saçı sertleştiriyor. Serinin diğer şampuanı ise yumuşatıyor. Saç dökülmelerim öyle aman amanlık azalmadı. Kullandıkça gözlemlerimi yazarım. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorun :) nette peeling şampuan ve serinin diğer şampuanını birlikte kullanmazsanız bir nane olmaz demiş ama bence iş peelingte diğerini kullanmayı kesebilirim.
bazen saç derime yağlar kullanıyorum gözeneklerimi kapattığını düşünüyorum acaba o peeling açar mı? ve kepek tarzı bir şey yaptı mı?

ya bakımla olur inşllh halletceğiz canım boş kaldığında saç diplerine masaj yap.. bu arada bir kadın kemik iliğiyle saçını uzatmış onu görünce ben şok olduuum baak bu da blogu vallahi saygıyla eğildim süper dolgunlaşmış saçları.. aama kestirmese iyiymiş tabiii.
Bı yaşıma daha girdim. :KK57: sürekli nereden bulacak onu . Etin kilosu bı daire parası olmuş zaten. :)

şampuanım bitmek üzeri bu şampuanımda çam terebentin damlatmıştım..:cool:yeni aldığım şampuana ise hc hair care 5 fıs sıktım ve lavanta yağ damlattım.. biliyor musunuz baş bitleri lavanta kokusuna gelmiyormuş ki öğrendiğime göre böcekler dahi gelmiyormuş lavantalı şampuanlar araştıracağım hem saç derisine faydalı saç uzatmak için hemde böcek sinek gelmeyecek:) çok korkarım böcek türlerinden zaten.. :mad:
bugun biotin kullandım günde 1 adet..:KK33: düzensiz kullanıyorum çünkü yüzümde kıl yapıyor..yumurta yemediğim zamanlar kullanıyorum zaten..:cry:
nisan ayında başlayacağım maskelerime ara verdim ama duramıyorum saç maskesi kullanmayınca yapmayınca kendimi boşta gibi hissediyorum:) nisana az kaldı :-)veee resim güncelleyeceğim size tavsiyem nisan ayında bol bol saçlarınıza yağmur suyu deysin çıkın çıkın dolaşın şemsiyesiz içindeki mineraller şifa olsun inşllahh:emir_bebek:

:KK200:evet arkadaşlar nisan ayının güncellemesinide yaptığıma göre yeni bir yorum olarak girmek istedim bu değişimi biliyorsunuz ki mart ayında saçıma yağ deydirmemeye özen gösterdim ve saçım boyuna değilde enine uzadığını fark ettim çünkü şubat fotoğrafımla hemen hemen aynı boyuttalar ve değişim olmamış!! demek ki bu yağ bakımları gerçektende saçı besliyormuş bunu öğrenmiş olduk.. ayrıca mart ayında saçımı kendi yağıyla bırakmama rağmen hiç uzama olmadı sadece dolgunlaştı onlar yıpranmamış yanmamış saçlarım aralardan boy göstermiş.. 4 ayda bu tarz değişiklikler oldu amacım haziran... tembeliğe alıştığım için nisanda dahi bakım yapamadım ki dün gece softem kirpik kaş serumu+hc hair care sürdüm saç dibime.. yarın yıkamayı düşünüyorum.. saçım fena kepeklii. bu arada saç uzunluğumdan memnunum ama o gördüğünüz sarı yanmış saçlar bukle olmuyor artık onlardan kurtulma isteği çok içimde.. artık doğal saçıma dönmek istiyoruum.. tek pişmanlığım saçımı kesmem oldu nerden bakarsanız bakın ilk yandığı zamanlar saçım 5. siyah çizginin ucuna geliyordu belki daha fazlaydı biraz ahmaklık yaptım bu konuda.. saçınız yandıysa ve illa kesmek gerekiyorsa sadece uçlarından alın benim gibi 10 15 cm kıymayın!! umarım hazirana kadar istediğim boyutta ollurlar ki 2 buçuk ayda ne değişir demeyin bakımla her şey değişir.. saçı yanan ya da depresyon anında kestiren insanlara selam olsun lösev kardeşlerimizede kocaaman sağlık mutluluk huzur diliyorum. biz burda bir saç için nasıl perişa oluyoruz sizin psikolojinizi düşünemiyorum allahtan şifa diliyorum :KK43::KK43::KK43::KK43:... güçlü insanlar:KK200::KK200:
410861cb-af82-44e8-9962-a9e8d8ece8a5.jpg yeniiiiiikedi.jpg :emir_bebek:

X